Rozrywka.Goniec.pl > Agnieszka Litwin

Agnieszka Litwin

Olga Łasak, Ewa Błachnio, Agnieszka Litwin
28.05.2023 21:33 Edyta Górniak wyśmiana na scenie w Sopocie. Prowadząca jawnie z niej zadrwiła

Trwa trzeci dzień Polsat Superhit Festiwal 2023. Niedzielnego wieczoru w Operze Leśnej z misją bawienia publiczności zameldowali się najpopularniejsi polscy kabareciarze. Komediantom ani na krok nie chciały ustąpić prowadzące. Ofiarą żartów Agnieszki Litwin, Olgi Łasak i Ewy Błachnio została… Edyta Górniak. 

taniec z gwiazdami robert górski
01.11.2022 08:35 "Taniec z gwiazdami". Podczas finału kabareciarze zakpili z Jarosława Kaczyńskiego? "Stary kawaler, kryptogej"

"Taniec z gwiazdami" zakończony. Zwyciężyła Ilona Krawczyńska, której partnerował Robert Rowiński. Oprócz ich parkietowych potyczek na scenie nie brakowało także występów gościnnych. Przed kamerami pojawił się m.in. Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Agnieszka Litwin z Kabaretu Julki. Obecność komediantów przysporzyła widzom sporo śmiechu, zwłaszcza gdy zdawali się szydzić z Jarosława Kaczyńskiego.

taniec z gwiazdami
19.09.2022 22:04 "Taniec z gwiazdami". Kolejna para rozstała się z programem. Wzruszające pożegnanie

Czwarty odcinek "Tańca z gwiazdami" dobiegł końca, co oznacza, że pożegnaliśmy się z kolejną parą. Z programem pożegnali się Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło. To był niezwykły odcinek "Tańca z gwiazdami", pełen radości i pozytywnej energii. Niestety, w związku z formułą show, nie wszyscy mogą bawić się dalej. "Taniec z gwiazdami". Żegnamy kolejną parę "Taniec z gwiazdami", tak jak w przypadku każdej edycji, budzi ogromne emocje. Nic nie zmieniło się w trzynastej odsłonie show, ba - wydaje się, jakby gorących wrażeń było coraz więcej. W pierwszym odcinku nieoczekiwanie pożegnaliśmy się z Łukaszem Płoszajskim i Wiktorią Omyłą. Wkrótce ich śladem poszli Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska. Tydzień temu widzowie zadecydowali, że z programem muszą pożegnać się też Maja Włoszczowska i Roman Osadichiy. Choć poniedziałkowy odcinek obfitował w niezwykłe występy, również i tym razem jedna z par musiała zejść z parkietu niepocieszona. Krzysztof Ibisz zdecydował, że nie będzie długo trzymał widowni w niepewności. Od razu po przerwie reklamowej poinformował, że z "Tańcem z gwiazdami" pożegnać muszą się Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło. Ważne słowa na zakończenie "Tańca z gwiazdami" Krzysztof Ibisz zaznaczył, że nikt nie spodziewał się tego, że to właśnie Agnieszka Litwin będzie musiała rozstać się z "Tańcem z gwiazdami". Dodał, że wraz z Dominikiem Rudnickim-Sipajło wprowadziła wiele uśmiechu do programu. - Chciałam podziękować bardzo za zaproszenie, ja przychodząc tutaj wygrałam. Wygrałam drugie życie i to była dla mnie nagroda - udział w tym programie. To taka wisienka na torcie po tym wszystkim co przeszłam - wyznała aktorka nie kryjąc wzruszenia w swojej ostatniej przemowie. W październiku ubiegłego roku u Agnieszki Litwin zdiagnozowano raka piersi. Gwiazda przeszła specjalistyczne leczenie oraz poddała się poważnej operacji. W kwietniu artystka powróciła na scenę, a wkrótce później zawitała do "Tańca z gwiazdami". Na zakończenie aktorka życzyła wszystkim pozostałym uczestnikom programu powodzenia i zaapelowała zarówno do nich jak i do widzów mówiąc: "Badajcie się!" Za tydzień w "Tańcu z gwiazdami" o Kryształową Kulę wciąż walczyć będą Karolina Pisarek, Natalia Janoszek, Ilona Krawczyńska, Jacek Jelonek, Jamala, Wiesław Nowobilski i Michał Mikołajczak. Artykuły polecane przez Goniec.pl:TVP zapłaci karę za „Sylwestra Marzeń”? Według KRRiT Telewizja Polska przesadziłaKsiężna Kate i Meghan Markle obok siebie na pogrzebie królowej Elżbiety II. Symboliczne pojednanie?Sara James wróciła z USA i skrytykowała zachowanie Polaków: "Przestańcie tak robić"Źródło: goniec.pl

agnieszka litwin kabaret jurki nowotwór
08.01.2022 16:49 Agnieszka Litwin z kabaretu Jurki zachorowała na raka piersi. Opowiedziała, jak się czuje

Agnieszka Litwin z Kabaretu Jurki wyjawiła, ze chorowała na nowotwór. Artystka cierpiała w związku z rakiem piersi. Niedawno udało jej się przejść operację. Teraz gwiazda postanowiła opowiedzieć, jak się czuła przez cały ten czas. Jak się okazało, Litwin wykryła swój nowotwór samodzielnie. Za jej przykładem mogą iść setki innych kobiet, które dzięki samobadaniu piersi mogą odnaleźć niepokojące zmiany i szybciej zgłosić się do lekarza, a co za tym idzie - uratować życie.