Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Edyta Górniak wyśmiana na scenie w Sopocie. Prowadząca jawnie z niej zadrwiła
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.05.2023 21:33

Edyta Górniak wyśmiana na scenie w Sopocie. Prowadząca jawnie z niej zadrwiła

Olga Łasak, Ewa Błachnio, Agnieszka Litwin
kadry z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat

Trwa trzeci dzień Polsat Superhit Festiwal 2023. Niedzielnego wieczoru w Operze Leśnej z misją bawienia publiczności zameldowali się najpopularniejsi polscy kabareciarze. Komediantom ani na krok nie chciały ustąpić prowadzące. Ofiarą żartów Agnieszki Litwin, Olgi Łasak i Ewy Błachnio została… Edyta Górniak. 

Noc Kabaretowa na Polsat Superhit Festiwal 2023

Program Polsat Superhit Festiwal 2023 objął nie tylko mniej lub bardziej udane występy polskich gwiazd, ale także plejadę skeczy kabaretowych. Wieczór otworzył lider w tej materii, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju, który na scenie pokusił się o soczyste dowcipy na temat seksu.

Sopocka publika w mig podłapała atmosferę skeczu i zaśmiewała się z niefortunnych i dwuznacznych słow, jakie padały w zainicjowanej dyskusji małżeństwa z długim stażem. Na scenie swoje pięć minut mieli także m.in. Kabaret Młodych Panów. 

Prawda o małżeństwie Łukasza i Edyty Golców wyszła na jaw. "Nie wchodzimy do siebie"

Edyta Górniak wyśmiana podczas Nocy Kabaretowej w Sopocie

Gospodarzami widowiska zostali Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru, Robert Korólczyk oraz damskie trio - Olga Łasak, Ewa Błachnio i Agnieszka Litwin. Rozbawione prezenterki w przerwach pomiędzy występami serwowały widowni swobodne pogawędki, w których w pierwszej części show zdecydowanie dominował temat seksu.

Prowadzące dyskutowały między sobą, co raczej nie dziwi, o mężczyznach jako kochankach. Zastanawiano się, czy lepszymi są przedstawiciele młodszego, czy starszego pokolenia. Wówczas niespodziewanie nawiązano także do Edyty Górniak.

Polsat Superhit Festiwal 2023. Edyta Górniak tematem żartu

Jedna z gospodyni w pewnym momencie wypaliła, że Edyta Górniak nie ma takiego dylematu i zdecydowanie woli młodszych mężczyzn. Wyjaśniła, że wynika to z jednej proste przyczyny. 

- To dlatego, że Edyta Górniak nie ma wyboru. Ma przecież 4 tysiące lat - zadrwiła rozbawiona prowadząca, jednoznacznie nawiązując do osobliwych wyznań gwiazdy na temat świata i przemijania. Publiczność żywo zareagowała na tę prześmiewczą wymianę zdań. Ciekawe, czy Edycie Górniak również było do śmiechu. 

Prowadzące Polsat Superhit Festiwal 2023. kadr z koncertu, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat.jpg
 kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsa

Źródło: Polsat Superhit Festiwal 2023