Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski ujawnił, czy chce mieć więcej dzieci. Córka szybko zareagowała
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.05.2023 20:08

Michał Wiśniewski ujawnił, czy chce mieć więcej dzieci. Córka szybko zareagowała

Michał Wiśniewski Etiennette Wiśniewska
Kapif

Michał Wiśniewski wielokrotnie podtrzymywał w wywiadach, że jego marzeniem jest ośmioro lub nawet dziesięcioro potomstwa. Czy po narodzinach swojego szóstego dziecka dalej tak sądzi? Lider Ich Troje udzielił zaskakującej odpowiedzi, którą krótko i niezwykle dosadnie skwitowała jego córka, Etiennette Wiśniewska. 

Michał Wiśniewski wystąpił z Etiennette Wiśniewską w Sopocie

Michał Wiśniewski to człowieku wielu talentów, a jednym z nich niewątpliwie jest charakterystyczny wokal. Podczas występu piosenkarza na Polsat Superhit Festiwal 2023 okazało się, że znakomity głos odziedziczyła po nim jedna z jego córek.

Michał Wiśniewski razem z Etiennette Wiśniewską wzruszyli sopocką publiczność poruszającym występem, w którym ojciec z córką głęboko spoglądali sobie w oczy, a nawet się przytulali. Córka sprawiła sobie także bardzo podobną fryzurę. 

Wokalista niewątpliwie bardzo ją kocha, tak jak pozostałą gromadkę, którą kilka tygodni temu zasilił kolejny członek, czyli mały Noe Cloe. Czy Michał Wiśniewski tymi narodzinami powiedział ostatnie słowo w sprawie reprodukcji?

Prawda o małżeństwie Łukasza i Edyty Golców wyszła na jaw. "Nie wchodzimy do siebie"

Michał Wiśniewski mówi o "zboczonych" matkach

Michał Wiśniewski po zakończeniu swojego spektakularnego wystąpienia z córką udał się do garderoby, jednak w drodze zdążył udzielić kilku wywiadów. Jeden z dziennikarzy zapytał piosenkarza wprost o to, czy chce mieć kolejne dzieci. Michał Wiśniewski, zanim udzielił odpowiedzi, pokusił się na pewne rozważania dotyczące tacierzyństwa. Okazuje się, że z wiekiem patrzy na nie coraz łaskawszym okiem. 

- Dbam tak samo o szóste, jak pamiętam, dbałem o pierwsze dziecko. Myślę, że im rodzic jest starszy, tym bardziej sobie ceni to tacierzyństwo czy macierzyństwo. To należałoby mam zapytać, bo mamy są na tym punkcie trochę "zboczone" i nadopiekuńcze. Ze mną jest bardzo podobnie - wyjawił lider Ich Troje w rozmowie z Plotkiem.

Czy Michał Wiśniewski chce mieć siódme dziecko?

Michał Wiśniewski stara się być jak najlepszym tatą, jednak dalej intrygujące pozostaje pytanie, czy zamierza obdarzyć ojcowską łaską także kolejne pociechy w przyszłości. Michał Wiśniewski nie trzymał fanów dłużej w niepewności. 

Artysta podczas wywiadu dał jednak do zrozumienia, że nie zamierza mieć więcej dzieci. Na te słowa znacząco zareagowała Etiennete Wiśniewska, która skwitowała je krótkim "Amen". "Miejmy nadzieję" - zakończył Michał Wiśniewski. 

Źródło: Plotek