Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.05.2023 00:00

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"

Michał Wiśniewski z córką
kadry z Polsat Superhit Festiwaal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat

Michał Wiśniewski ze swoimi ponadczasowymi przebojami zawitał do Opery Leśnej i trzeba przyznać, że kolejny raz udało mu się zadowolić publikę. Piosenkarz sobotniego wieczoru, że dalej doskonale wie, jak porwać tłumy i wzbudzić w nich duży entuzjazm. Zwłaszcza gdy w robieniu show pomagał mu córka, Etiennette Wiśniewska. 

Michał Wiśniewski wystąpił na Polsat Superhit Festiwal 2023

Michał Wiśniewski niespełna miesiąc temu został ojcem, jednak obowiązki taty nie zajmują go w zupełności. Gwiazdor zdążył udzielić kilku wywiadów, w których odniósł się do ewentualnego chrztu swojej pociechy oraz tego, czy późne ojcostwa napawa zmartwieniami. 

Michał Wiśniewski znalazł także czas, by oderwać się od domowych zobowiązań nie tylko za sprawą rozmów z dziennikarzami, ale dzięki czemuś bardziej absorbującemu. Pojawił się dokładnie tam, gdzie jako artysta czuje się najlepiej, czyli na scenie Polsat Superhit Festiwal 2023. 

Lider Ich Troje na sopockim wydarzeniu pojawiał się już we wcześniejszych edycjach, kiedy jego kariera przeżywała największy rozkwit. Wówczas rozpalał publikę do czerwoności, a jego występ był tym, na który najbardziej się czekało. Czy tak samo było sobotniego wieczoru? 

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Wiśniewski zrobił "wejście smoka"

Michał Wiśniewski nie pojawił się od razu na scenie. Wyłonił się spośród publiczności, z którą wspólnie odśpiewał "A wszystko to, bo Ciebie kocham". Kamera podążała za każdym jego krokiem, a gwiazdor ubrany w długi biały płaszcz energicznie czmychał pomiędzy fanami, przybijając im "piątki". Było to jednak tylko zapowiedź tego, co kilka chwil później wydarzyło się na scenie. 

Michał Wiśniewski. kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023r., Polsat.jpg
 kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023r., Polsat

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Wiśniewski zaśpiewał z córką

Michał Wiśniewski drugą piosenkę zaśpiewał już z córką, którą oficjalnie zaprosił na scenę. Oboje wykonali wolny utwór, podczas którego patrzyli sobie głęboko w oczy, śpiewając na przemian. 

Nie da się ukryć, że poruszająca atmosfera udzieliła się widowni, która brawami nagradzała nie tylko Michała Wiśniewskiego, ale obdarzoną mocnym wokalem Etiennette Wiśniewską. Czy jej występ z tatą podczas Polsat Superhit Festiwal 2023 będzie przełomem i już za rok wystąpi solo? Nie ma wątpliwości, że talent odziedziczyła po sławnym ojcu.

kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023r., Polsat.jpg
 kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023r., Polsat
kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023r., Polsat (2).jpg
 kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023r., Polsat

Źrodło: Polsat Superhit Festiwal 2023