Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Doda udostępniła poruszający wpis po występie w Sopocie. "Łezka się w oku kręci"
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 28.05.2023 15:20

Doda udostępniła poruszający wpis po występie w Sopocie. "Łezka się w oku kręci"

Doda
Kapif

Doda wystąpiła na scenie w Sopocie jako jedna z wielu gwiazd. Artystka zachwyciła publiczność swoim wykonamiem i zdolnościami wokalnymi. Dodatkowo współprowadziła wspaniałe koncerty. Na instagramie dodała poruszający wpis, w którym podsumowała minione dni.

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Gwiazdy porwały polską publiczność

Podczas piątkowych koncertów na sopockiej scenie było naprawdę gorąco – wieczór od początku dostarczył publiczności i widzom zgromadzonym przed telewizorami wielkich emocji i doskonałych wrażeń. Swój jubileusz obchodził Dawid Kwiatkowski. Piosenkarz, który świętował 10-lecie swojej działalności artystycznej i z tej okazji podziękował mamie oraz bratu za ogromne wsparcie.

Tego dnia imprezę prowadzili Maciej Dowbor, Marcelina Zawadzka, Maciej Rock oraz Doda. Piosenkarka zdradziła, że było to dla niej niezwykłe doświadczenie i bardzo emocjonujące przeżycie. Teraz, gdy emocje trochę już opadły, postanowiła podsumować Polsat SupeHit Festiwal.

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii

Polsat Superhit Festiwal 2023. Doda opublikowała wzruszający wpis

Doda w mediach społecznościowych opublikowała poruszający post. - Lata doświadczenia, nagród, łez, upadków, powstań, wyśpiewanych dźwięków, zrobionych kroków na scenie – zaczęła.

Wokalistka dodała wpis, w którym podzieliła się zdjęciem z tegorocznego festiwalu i kadrem sprzed 16 lat. Piosenkarka podziękowała fanom za gigantyczne wsparcie i otuchę, które otrzymuje od nich od lat.

Doda po Polsat SuperHit Festiwal 2023. Łezka się kręci

- Pierwsze i ostatnie zdjęcie, choć zrobione na festiwalu w Sopocie dzieli 16 lat oraz lata doświadczenia, nagród, łez, upadków, powstań, wyśpiewanych dźwięków, zrobionych kroków na scenie. Łączy jedno — ci sami głośni fani, którzy roznoszą swoimi głosami publikę, a ochrona już od lat wie, że dziesiątki banerów trzymanych w ich zaangażowanych dłoniach i tak zaleją każdy festiwal. Dziękuje Wam! Dziękuje, że jest was coraz więcej. Pod scenę przyjeżdżają różne moje fan cluby i bardzo mi zależy, żebyście się integrowali i jednoczyli. 

Widzę ze sceny każdy napis, każdą grupę i łezka się kręci. Słyszę was nawet z garderoby, a organizatorzy zawsze powtarzają jedno: Doda — twoi Fani to jest armia. Czym byłaby królowa bez swojej armii? - napisała we wzruszjącym poście.