Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Doda po występie w Sopocie przeczytała wiadomość od mamy. Wzruszające
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 27.05.2023 17:25

Doda po występie w Sopocie przeczytała wiadomość od mamy. Wzruszające

Doda
Wojciech Olkusnik/East News

Doda podczas pierwszego dnia Polsat Superhit Festiwal 2023 na scenie pojawiła się w podwójnej roli - nie tylko piosenkarki, ale także debiutującej prowadzącej. Starania gwiazdy zostały skrupulatnie zrecenzowane. Nie da się ukryć, że treść wiadomości, jaką dostała na swój telefon tuż po zakończeniu koncertu, była napisana w dużych emocjach. 

Polsat Supethit Festiwal 2023. Doda poszła na żywioł

Doda nie cierpi na deficyt asertywności i nie lubi dostosowywać się do z góry ustalonych zasad, więc już przed Polsat Superthit Festiwal 2023 zapowiedziała, że nie zamierza kurczowo trzymać się scenariusza. Jako gospodyni Koncertu Platynowego, zamiast wygłaszać wcześniej ustalone kwestie, wolała imprezować. Przyniosło to spodziewane skutki. 

- Wszystko i tak powiedziałam swoimi słowami. Wiedziałam, co mam mówić, i tak powiedziałam to wszystko odwrotnie, ale w kontekście - na łamach Pomponika ujawniła Doda po zakończeniu piątkowego koncertu. Okazuje się jednak, że nie obyło się bez wpadki, która tym razem nie dotyczyła ustalonego przez prowadzących harmonogramu.

Doda podczas jednego z wyjść na scenę straciła równowagę i upadła. Na szczęście nic jej się nie stało. - Spadłam z chodnika, wprost w ramiona fanki - mówiła. 

Polak mieszkał obok Tiny Turner. Ujawnił, jaką była sąsiadką

Doda dostała wiadomość po koncercie. Tego można się było spodziewać

Starania Dody, by wypaść jak najlepiej i nie porzucić swojego charakterystycznego stylu, zostały ocenione nie tylko przez internautów, ale także przez osobę, której zdanie ma dla niej duże znaczenie. Czy matka Dody podzieliła jej opinię i również była zadowolona z występu córki?

Okazuje się, że pani Wanda jest zapatrzona w piosenkarkę jak w obrazek, więc nie mogła przesłać jej wiadomości o treści innej niż opiewającej w same superlatywy. Uradowana Doda postanowiła pokazać dokładną treść SMS-a, jakie od niej dostała. 

- Byłaś boska, wspaniała, rewelacyjna! No po prostu cudo. Gratulacje, świetnie prowadziłaś. Brawo brawo brawo - napisała mama Dody po pierwszym dniu  Polsat Superhit Festiwal 2023. 

Polsat Superhit Festiwal 2023. Doda nie może liczyć na wsparcie ukochanego

Doda nie powinna zatem narzekać na brak wsparcia, jednak jej nowy ukochany także może wspomóc ją jedynie wirtualnie. Dariusz Pachut zamiast do Sopotu wyjechał w daleką podróż zawodową, więc zakochani przez jakiś czas nie spędzą ze sobą ani chwili. 

Doda musi więc poradzić sobie w pojedynkę, jednak jej fani nie mają wątpliwości, że znakomicie wywiąże się z powierzonego zadania. Podobnie jak mama Dody, uważają, że jej obecność nadaje koncertowi dużo kolorytu, a swoją charyzmą i poczuciem humoru potrafi przyciągnąć  telewidzów przed ekrany. Czy 27 maja poradzi sobie równie dobrze? Wszystkiego dowiemy się już o 20:00 w Polsacie.