Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Tamara Gonzalez Perea hitem sieci, ale była tam też "jasnoczująca". Zauważyliście ją? Kim jest?
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 04.08.2022 14:00

Tamara Gonzalez Perea hitem sieci, ale była tam też "jasnoczująca". Zauważyliście ją? Kim jest?

"Sprawa dla reportera" - Tamara Gonzalez Perea i "jasnoczująca"
(fot. screen z vod.tvp.pl)

Tamara Gonzalez Perea w "Sprawie dla reportera" stała się istnym hitem sieci. Internauci nie tylko naśmiewają się z jej występu w programie, lecz także znaleźli "perełki" w jej sklepie internetowym. Była influencerka i prowadząca "Pytanie na śniadanie" to nie jedyna osoba, na którą warto tam zwrócić uwagę. Zauważyliście "jasnoczującą"?

Tamara Gonzalez Perea w "Sprawie dla reportera"

Od kilku dni nie milkną echa występu byłej szafiarki i prowadzącej "Pytanie na śniadanie" Tamary Gonzalez Perei w "Sprawie dla reportera". Kobieta przeszła ogromną metamrofozę, zwłaszcza mentalną i duchową i w programie Elżbiety Jaworowicz występowała w roli ekspertki leczenia dźwiękiem. Szczegóły na temat fascynującego występu znanej niegdyś jako Macademian Girl przeczytacie w poniższym artykule:

"Sprawa dla reportera" - inni eksperci

Występ Tamary Gonzalez Perei jest niewątpliwie hitem sieci, a internauci nie mają litości publikując kolejne memy i przeróbki z fragmentów ze "Sprawy dla reportera". O byłej szafiarce zrobiło się głośno przez jej rozpoznawalność, jednak nie ona jedyna zasługuje na większą uwagę. Obok "uzdrowicielki dźwiękiem" zasiadała "jasnoczująca".

Olga Salomea leczyła panią Emilię (bohaterkę odcinka) kryształami i przedstawiała się jako jasnoczująca i jasnosłysząca.

- Dużo czasu poświęciłam na terapię, na wglądy. Ja pracuję na duszy. Widzę jako jasnowidz duszę na wylot. Jestem jasnoczująca, jasnosłysząca. Mam też zdolności jako medium. Pracuję od 20 lat z ludźmi na duszy. Jest coś takiego jak plan duszy. Przed narodzinami planujemy sobie, aby wzrosnąć, aby się rozwinąć jako doskonała istota boska - powiedziała o sobie ekspertka.

Olga Salomea w
Olga Salomea czyli "jasnoczująca" i "jasnosłysząca" w "Sprawie dla reportera". (fot. screen z vod.tvp.pl)

Olga Salomea uważa, podobnie jak Tamara Gonzalez Perea, że z wielu chorób jesteśmy sami w stanie się wyleczyć. Dodała także, że wiele, często nieuleczalnych chorób to wynik stanu psychicznego pacjenta. Obecni w studio profesorowie nie kryli zdumienia słuchając teorii ekspertek:

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: "Sprawa dla reportera"