Rozrywka.Goniec.pl

fot. Instagram/joanna.wielgosz

"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil biorą ślub. Poznaliśmy datę i miejsce ceremonii

17 Marca 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Joanna i Kamil z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" już niebawem staną na ślubnym kobiercu. Zakochani zdradzili datę i miejsce uroczystości. Przyszła panna młoda ujawniła również szczegóły dotyczące sukni ślubnej.

"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil zdobyli serca widzów

Kamil Osypowicz i Joanna Wielgosz to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych par programu "Rolnik szuka żony". Zakochani już od pierwszych odcinków wzbudzili ogromną sympatię widzów, którzy wróżyli im szczęśliwe życie. Nie mylili się, ponieważ Asia i Kamil są razem do dziś i wychowują ich pierwsze wspólne dziecko.

Córka uczestników randkowego show przyszła na świat pod koniec ubiegłego roku. Radosną nowinę przekazała produkcja programu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Nasza rolnikowa rodzina się powiększyła! Powitajcie córeczkę Asi i Kamila - Antosię! Gratulacje! - czytamy na profilu "Rolnik szuka żony".

Lidl

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

CZYTAJ DALEJ

"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil zaręczyli się w programie

W ostatnim świątecznym odcinku specjalnym programu Kamil oświadczył się Asi, a ona z radością przyjęła pierścionek zaręczynowy. Wkrótce zakochani zostali zaproszeni do "Pytania na śniadanie", gdzie opowiedzieli o ślubnych planach. Początkowo pojawiły się pewne problemy, jednak w końcu para doszła do porozumienia.

- Pobieramy się we wrześniu przyszłego roku. W lipcu i sierpniu mamy żniwa, muszę więc na to wesele zapracować. A potem będzie można już tylko myśleć o naszych zaślubinach. Z Asią już bardzo czekamy na ten moment - mówił Kamil w rozmowie ze "Światem Gwiazd". 

"Rolnik szuka żony". Joanna i Kamil biorą ślub

Niestety plany związane ze ślubem musiały zostać odłożone w czasie. Wszystko przez ciążę Asi, która była dla uczestników programu intensywnym okresem. 

Teraz jednak Antosia ma już pół roku, a zakochani mogą ponownie planować swój ślub. Para wyznaczyła datę uroczystości na 9 września 2023 roku. Ceremonia odbędzie się w kościele św. Andrzeja Boboli w Gębicach.

- Nasze wesele będzie w stylu boho. suknię zaprojektował dla mnie Maciej Domański, który ma wielki talent. Już jestem w niej zakochana! Będą wszyscy, z którymi mamy kontakt, a więc na weselu będzie duża rodzinka - pochwaliła się Asia.

Na uroczystości nie zabraknie innych gwiazd programu. Zaproszenia otrzymali między innymi Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Kamila Boś czy Roksana.

Źródło: “Świat Gwiazd”

Samolot

Oburzające nagranie z samolotu polskich linii lotniczych. Piloci zostali zawieszeni

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Rolnik szuka żonyślub

Podobne artykuły

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >

Telewizja

Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"
Czytaj więcej >

Telewizja

Marzena Kipiel-Sztuka przeszła przez piekło. Każda jej miłość kończyła się na cmentarzu
Czytaj więcej >

Telewizja

Metamorfoza gwiazdy "Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz zaskoczyła fanów
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]