Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Rolnik szuka żony": czas wielkich decyzji, poleją się łzy. Jedna z kandydatek Waldemara nie wytrzyma
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 19.11.2023 12:39

"Rolnik szuka żony": czas wielkich decyzji, poleją się łzy. Jedna z kandydatek Waldemara nie wytrzyma

Rolnik szuka żony
"Rolnik szuka żony": czas wielkich decyzji, poleją się łzy. Fot. Facebook @Rolnik szuka żony

Finał 10. edycji "Rolnik szuka żony" zapowiada się niezwykle emocjonująco. Rolnicy podejmą bowiem decyzje, które nie tylko wśród widzów wywołają łzy. Do szczególnie niespodziewanej sytuacji dojdzie w domu Waldemara. Ruchu jednej z kandydatek nikt nie przewidział.

10. edycja "Rolnik szuka żony" wzbudziła wielkie emocje

W dotychczasowych odcinkach "Rolnik szuka żony" nie zabrakło zwrotów akcji, których bohaterem zazwyczaj był Waldemar. Krnąbrny hodowca krów nie był bowiem do końca szczery z produkcją i poza programem (co jest niezgodne z regulaminem) flirtował z nowo poznaną kobietą. Gdy reżyser odbył z nim dyscyplinującą rozmowę i postawił sprawę na ostrzu noża, rolnik w niewybredny sposób uciął kontakt z nieznaną absztyfikantką.

W walce o jego względy pozostały już tylko dwie kandydatki - Ewa i Dorota. Rolnik z Kujaw będzie musiał podjąć decyzję, która z pewnością będzie kosztować go sporo nerwów. Czy podobne dylematy mieli pozostali bohaterowie show TVP?

"Rolnik szuka żony": sąsiedzi ujawnili prawdę o Waldemarze. Miał o to prosić Ewę. "Wściekły odjechał spod jej domu"

Finał "Rolnik szuka żony". Jaką decyzję podejmą uczestnicy?

Zarówno Artur, jak i Dariusz nie trzymali widzów w niepewności i już wcześniej zdecydowali, z którą z poznanych kobiet chcą dalej wspólnie iść przez życie. "W grze" pozostały losy pozostałej trójki - Agnieszki, Ani i wspomnianego Waldemara.

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" każde z nich będzie musiało wreszcie ujawnić, kto (i czy w ogóle) zagościł w ich sercu. Nietrudno zgadnąć, u kogo ten moment będzie najbardziej emocjonujący. Okazuje się bowiem, że u 40-letniego Waldemara Gilasa sytuacja mocno się skomplikuje. Dlaczego?

Finał "Rolnik szuka żony". W domu Waldemara poleją się łzy

Pracowita i szczera Dorota czy urokliwa i uzdolniona muzycznie Ewa? Najbarwniejszy uczestnik "Rolnik szuka żony" w każdej z nich widział cechy, których poszukuje u potencjalnych partnerek. Niestety, zasady programu nie pozwalają na wybór obydwu, dlatego w ostatnim odcinku pojawi się sporo stresu i łez.

Stanie się tak nie tylko za sprawą żądnego romantycznych uniesień Waldemara, ale także niespodzianki, jaką zafunduje mu jedna z amantek. Czy wiadomość, jaką przekaże mu w finałowym odcinku, znacząco wpłynie na jego decyzję? O tym dowiedzą się widzowie TVP1 w niedzielę punktualnie o 21:15.

Źródło: "Rolnik szuka żony" TVP