Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ogromna niespodzianka dla widzów "Rolnik szuka żony". Już niebawem TVP wyemituje odcinek specjalny
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 19.11.2023 10:22

Ogromna niespodzianka dla widzów "Rolnik szuka żony". Już niebawem TVP wyemituje odcinek specjalny

Rolnik szuka żony
Ogromna niespodzianka dla widzów "Rolnik szuka żony", fot. AKPA

“Rolnik szuka żony” to wyjątkowa produkcja, która mimo upływu lat wciąż jest ochoczo oglądana przez widzów. Sporym zainteresowaniem cieszy się również wśród bohaterów, którzy tłumnie zgłaszają się do programu, a także wysyłają listy do uczestników. Obecnie jesteśmy świadkami 10. edycji, która wcale nie zakończy się na wielkim finale. 

"Rolnik szuka żony" wciąż zaskakuje

Kiedy format “Rolnik szuka żony” po raz pierwszy pojawił się na antenie TVP, wzbudził ogromne emocje. Widzowie nie wiedzieli, czego mogą się spodziewać, jednak szybko przekonali się do programu, który ostatecznie stał się jedną z flagowych pozycji TVP. 

Na przełomie ostatnich lat widzowie mieli okazję poznać wiele ciekawych osobowości, które szukały miłości. Części z nich się to udało, a wszystko dzięki udziałowi w programie. Dziś już wiemy, że “Rolnik” spełnia swoje założenie, a wielu rolników i rolniczek poznało partnerów dzięki formatowi. Część z nich założyła nawet rodziny. 

"Rolnik szuka żony": Waldemar oskarżony o oszustwo. Rolnik przerwał milczenie. "Należy się coś od życia"

Najnowsza edycja "Rolnik szuka żony" chętnie oglądana przez widzów

Obecnie na stacji TVP emitowana jest 10. edycja “Rolnik szuka żony”. Bohaterami, którzy zechcieli znaleźć miłość dzięki programowi są: 41-letni Waldemar, 28-letni Artur, 27-letni Dariusz, 35-letnia Anna i 40-letnia Agnieszka.

W tej edycji emocji nie brakuje. Widzowie po każdym kolejnym odcinku nie szczędzą komentarzy, a wielu z nich zaskarbiło sobie ich sympatię. Nie było się również bez skandali, które odbiły się szerokim echem w mediach. Więcej informacji na ten temat TUTAJ

Rolnik szuka żony
Uczestnicy najnowszej edycji “Rolnik szuka żony”, fot. AKPA

Ogromna niespodzianka dla widzów "Rolnik szuka żony"

Okazuje się, że przed widzami nie koniec emocjonujących odcinków. Już niebawem na antenie TVP zostanie wyemitowany dodatkowy odcinek specjalny. Wcześniej jednak odbędzie się wielki finał 10. edycji “Rolnik szuka żony”, który zostanie wyemitowany 10 grudnia o godzinie 21:15 na antenie TVP1.

Nie będzie to jednak ostatni odcinek tej edycji, ponieważ stacja przewidziała dodatkowy odcinek specjalny - świąteczny. Już 25 grudnia o godzinie 20:25 na antenie TVP1 widzowie poznają dalsze losy uczestników programu. 

Rolnik szuka żony
Marta Manowska, prowadząca “Rolnik szuka żony”, fot. AKPA

Źródło: fakt.pl