Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Przyłapali go pod szpitalem. Trudno uwierzyć, co robił syn Dagmary Kaźmierskiej
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 19.09.2023 21:31

Przyłapali go pod szpitalem. Trudno uwierzyć, co robił syn Dagmary Kaźmierskiej

Conan Kaźmierski
INSTAGRAM @QUEEN_OF_LIFE_77

Conan Kaźmierski nie poszedł w ślady znanej mamy i poświęcił się czemuś zupełnie innemu. Od pewnego czasu studiuje medycynę i zamierza zostać lekarzem. Ostatnio pokazał jednak swój talent artystyczny i pochwalił się, jak śpiewa pod szpitalem. Uczestniczka “Królowych życia” nie mogła pohamować wzruszenia. 

Conan Kaźmierski nie poszedł w ślady znanej matki

Wiele wskazywało na to, że Conan Kaźmierski podąży śladami swojej matki i zacznie robić szumną karierę w show-biznesie. Syn celebrytki zgromadził bowiem pokaźne grono obserwatorów na Instagramie (220 tys. osób) i tym samym zyskał dużą popularność w mediach. Młody mężczyzna zdecydował jednak inaczej pokierować swoim życiem, zajął się edukacją i rozwojem i studiuje medycynę. 

Katarzyna Cichopek wyjaśnia, że jej syn wcale nie dokonał coming outu

Syn "Królowej życia" pochwalił się talentem artystycznym

W ostatnim czasie Conan Kaźmierski zaskoczył fanów i postanowił pochwalić się swoim talentem wokalnym. Na Instagramie opublikował nagranie, gdzie możemy usłyszeć, jak śpiewa. Syn celebrytki w przerwie od zajęć odpoczywał pod szpitalem i relaksował się, słuchając piosenki “O królowo” zespołu Baciary. 

W pewnej chwili sam zaczął śpiewać i wszystko wskazuje na to, że utwór zadedykował swojej mamie. Dagmara Kaźmierska nie mogła powstrzymać wzruszenia. 

Dagmara Kaźmierska nie kryła wzruszenia

Być może nie wszyscy wiedzą, że celebrytka i jej syn są ze sobą bardzo zżyci i mają świetną relację. Wspominali o tym niejednokrotnie w udzielanych wywiadach, a możemy zauważyć to także przeglądając ich profile w mediach społecznościowych. Uczestniczka “Królowych życia” bardzo się ucieszyła, gdy zobaczyła, że syn oznaczył ją w poście i zaśpiewał dla niej piosenkę. 

- Mój król. Ukochany synciu. Kilka godzin cię nie widzę i już tęsknię – napisała wzruszona. To nie pierwszy utwór, jak Conan zadedykował swojej mamie. Niedawno przypomniał, że na jego kanale na YouTube znajduje się piosenka, którą napisał specjalnie dla celebrytki. Zapewne Dagmara Kaźmierska jest dumna ze swojego syna.  

Dagmara Kaźmierska nagle wybuchła, Conan uciekał w popłochu. Padły wulgaryzmy
Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski
Dagmara Kaźmierska należy do najpopularniejszych uczestniczek programu "Królowe życia". Choć wokół jej przeszłości krąży wiele kontrowersji, to po zakończeniu emisji programu wciąż traktowana jest jak celebrytka i wiele osób śledzi jej dalsze losy.
Czytaj dalej
Dagmara Kaźmierska jest dumna z syna. Conan zdecydował się otworzyć lodziarnię
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska jest przepełniona dumą. Jej ukochany syn Conan właśnie rozpoczął swoją biznesową przygodę. Celebrytka znana z "Królowych życia" poinformowała, że jej dziecko otworzyło własną lodziarnię. Conan udaje się w ślady przedsiębiorczej mamy i rozpoczyna własną działalność. Na otwarciu lodziarni pojawiło się kilka znanych widzom TTV postaci! Dagmara Kaźmierska dumna z syna Dagmara Kaźmierska dała się poznać Polakom z show "Królowe życia" emitowanego przez stację TTV. Charyzmatyczna, rezolutna i obdarzona niezwykłym poczuciem humoru kobieta, szybko zyskała sympatię ogromnej rzeszy widzów. Celebrytka jest również mamą Conana, który również pojawił się w programie. 20-latek jest jedynym dzieckiem Kaźmierskiej, w związku z czym stanowi "oczko w głowie" ukochanej matki. Dagmara Kaźmierska bardzo troszczy się o swego syna, a w mediach społecznościowych często publikuje fotografie wykonane u jego boku. Teraz fani mają dodatkowy powód do radości - gwiazda pochwaliła się sukcesem swojego dziecka. Na Instagramie celebrytki pojawiła się zapowiedź wydarzenia, które odbyło się 10 czerwca we Wrocławiu. To dzień, w którym Conan oficjalnie otworzył swój własny biznes. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) Lodziarnia Kaźmierskiego - Conanek rusza z ,,BEZNESEM” Gratuluję Synciu A Was serdecznie zapraszam na najpyszniejsze lody w Polsce - napisała Dagmara Kaźmierska na swoim Instagramie. Na grafice dodanej do postu czytamy, że lodziarnia nazywa się "Beza Krówka" i oferuje lody rzemieślnicze. Sam właściciel, w swoich mediach społecznościowych zapewnił, że oferuje najlepsze lody własnego wyrobu. Na otwarciu lodziarni pojawiło się kilka osób znanych z show "Królowe życia". Łakociami zajadała się m.in. Adrianna Eisenbach, a podczas wydarzenia obecny był także przyjaciel Dagmary, Jacek. W sekcji komentarzy zaroiło się od gratulacji i pochwał pod adresem Conana Kaźmierskiego. Fani cieszą się, że 20-latek osiąga pierwsze sukcesy w życiu zawodowym. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Kim jest córka Zbigniewa Wodeckiego? Katarzyna podczas koncertu „Uroczysty Wodecki” wyszła na scenę i zwróciła się do publicznościKarolina Pisarek zaliczyła wpadkę podczas pierwszego tańca. Sukienka odsłoniła wszystkoMarta Paszkin z "Rolnik szuka żony" wkrótce urodzi. Odlicza dni do poroduŹródło: goniec.pl
Czytaj dalej