Rozrywka.Goniec.pl

Nie żyje Mariusz Prasał, dziennikarz i aktor "Pierwszej miłości". Dwa miesiące temu zaginął

10 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Nie żyje znany wrocławski dziennikarz Mariusz Prasał. Mężczyzna pracował jako rzecznik prasowy Aquaparku przy Borowskiej i Zakładu Narodowego im. Ossolińskich we Wrocławiu. Odszedł w wieku 62 lat.

Mariusz Prasał nie żyje

Mariusz Prasał dwa miesiące temu zaginął. Dziennikarz wyszedł z domu w Boguszowie-Gorcach i przepadł bez śladu. W jego poszukiwania zaangażowani byli przyjaciele, rodzina i mundurowi z całego Dolnego Śląska. W poniedziałek Mariusz Prasał zmarł w jednym z szpitali we Wrocławiu. Jak dotąd nie podano przyczyny śmierci mężczyzny.

O śmierci dziennikarza poinformowało Radio Wrocław, powołując się na jego rodzinę. - Będę pamiętał uśmiechniętego, wygadanego, wspierającego - napisał na Facebooku Jan Pelczar, szef Radia Ram.

Mariusz Prasał ma na koncie rolę w "Pierwszej miłości"

Mariusz Prasał w 1983 roku ukończył Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. Mężczyzna spełniał się nie tylko w roli dziennikarza, ale również aktora. Zagrał kilka epizodycznych ról w kilku polskich produkcjach, między innymi w znanym serialu Polsatu "Pierwsza miłość", gdzie wcielił się m.in. w postać komentatora wyścigów konnych oraz spikera radiowego.

Mariusz Prasał pracował także jako lektor. Jego głos możemy usłyszeć w wielu polskich filmac dokumentalnych, między innymi "Zrozumieć Islam", "Żyć z przeszczepem" czy "Marek Żuławski. Kartki z pamiętnika".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Nie żyje gwiazda kultowego "Słonecznego patrolu". Aktor miał zaledwie 54 lata

  • Nie żyje Earl Boen. Gwiazdor "Terminatora" zmarł w wieku 81 lat

  • Wdowa po Emilianie Kamińskim przerwała milczenie. Na łożu śmierci złożyła mu obietnice

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kolejna zmiana w "Twoja twarz brzmi znajomo". W jury zasiądzie znana aktorka
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dominika Gwit pochwaliła się w sieci nowym projektem. Zaskoczyła wszystkich fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Szczęśliwa Katarzyna Cichopek zadała szyku na włoskich uliczkach. Fani są zachwyceni jej stylizacją
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali, jak są traktowani na planie "PnŚ". Praca marzeń?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Cezary Kucharski otwarcie zaatakował Annę Lewandowską. "Ma drugie oblicze"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ida Nowakowska zabrała głos ws. reportażu o Janie Pawle II. Powiedziała, co sądzi o papieżu
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]