Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje 35-letnia aktorka. Zaledwie rok temu urodziła córeczkę
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 14.09.2023 17:56

Nie żyje 35-letnia aktorka. Zaledwie rok temu urodziła córeczkę

Świeczka
Henryk Niestrój z Pixybay

Śmierć w młodym wieku zawsze jest ogromną tragedią, dlatego wieść o tragicznej śmierci popularnej aktorki komediowej zasmuciła cały świat. Jeszcze większym smutkiem napawa fakt, że kobieta zaledwie rok temu urodziła córkę, a niedawno przekazywała światu kolejną dobrą nowinę. Sieć zalała fala kondolencji i komentarzy fanów pogrążonych w smutku.

Nie żyje popularna aktorka komediowa. Przegrała walkę z rakiem

Jak przekuje BBC, w wieku zaledwie 35 lat zmarła Maddy Anholt, wielka gwiazda brytyjskiej telewizji, która popularność zdobyła głównie za sprawą licznych ról w komediach telewizji BBC, ITV i Channel 4. Aktorka była także stałym gościem programu "This Morning", ambasadorką Women's Aid oraz autorką książek poświęconych toksycznym związkom. W 2015 roku napisała też bestsellerową książkę o tym, jak odejść od partnera psychopaty.

Mimo ogromnej woli walki i nieustępliwej pogody ducha aktorka zmarła 13 września wieczorem na skutek choroby. U aktorki zdiagnozowano nowotwór mózgu, który wykryto u niej rok temu, tuż po urodzeniu córki, którą nazwała Opal.

- Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Maddy Anholt, naszej ukochanej córki, siostry, bliźniaczki, przyjaciółki, żony i matki, która opuściła ten świat w środę 13 września w wieku 35 lat - przekazali bliscy w oświadczeniu opublikowanym na platformie do organizowania zbiórek.

Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję

Maddy Anholt tuż po urodzeniu córki usłyszała potworną diagnozę - nowotwór

Tuż po urodzeniu w zeszłym roku córki, u Maddy Anholt zdiagnozowano rzadką i agresywną postać raka mózgu. Pomimo operacji, leczenia i ogromnej woli walki, aktorka niestety przegrała walkę z nowotworem. Przez cały czas towarzyszyła jej rodzina i oddany mąż, Ben.

Po śmierci aktorki jej bliscy internetową zbiórkę na platformie GoFundMe specjalną zbiórką na życie rocznej Opal. Każdy może wspomóc dziewczynkę, która została na świecie bez mamy. Rodzina Maddy Anholt nie nalega, ale zachęca do tego, by choćby symbolicznie wesprzeć córkę zmarłej i w przyszłości ułatwić jej start w życiu pozbawionym matczynej miłości. Zbiórkę można wesprzeć tutaj: https://www.gofundme.com/f/maddy-anholt

- Maddy spędziła ostatnie tygodnie w domu swoich rodziców, Sunflower House. Była skąpana w miłości i spokoju, w otoczeniu dźwięków natury. Jesteśmy przepełnieni wdzięcznością dla przyjaciół, którzy wspierali nas swoją miłością i modlitwami w tym trudnym czasie. Jesteśmy wdzięczni także pielęgniarkom, lekarzom i całej służbie zdrowia NHS, którzy traktowali ją z niezachwianą godnością i współczuciem. W szczególności chcielibyśmy podziękować wspaniałemu zespołowi Seaton Hospice at Home, który jest ucieleśnieniem empatii, profesjonalizmu i miłości - możemy przeczytać w wydanym przez rodzinę Maddy Anholt oświadczeniu na stronie GoFundMe.

Aktorka pozostawiła po sobie roczną córeczkę. Niedawno przekazywała fanom radosną nowinę

Maddy po raz ostatni odezwała się do swoich 6 tys. obserwujących na Instagramie w czerwcu 2023 roku, gdy poinformowała ich o tym, że pracuje nad swoją pierwszą powieścią. Nie wiadomo, czy zdążyła ukończyć książkę, której napisanie było jej ogromnym marzeniem i prawdziwą odskocznią od trudów związanych z walką z nowotworem.

- Cieszę się, że ta książka zostanie opublikowana w przyszłym roku - napisała Maddy Anholt w mediach społecznościowych. Obecnie pod postem aktorki roi się od komentarzy pogrążonych w żałobie fanów, którzy wyrażają swoje ubolewanie nad jej przedwczesną śmiercią i przekazują liczne słowa wsparcia jej rodzinie i bliskim.

Źródło: BBC

Tagi: Nie żyje