Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Kurzajewski zdobył się na wymowny komentarz w "Pytaniu na śniadanie". Uciął plotki?
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 07.05.2022 09:54

Maciej Kurzajewski zdobył się na wymowny komentarz w "Pytaniu na śniadanie". Uciął plotki?

maciej kurzajewski katarzyna cichopek pytanie na śniadanie
Instagram/maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski jest ostatnio na językach wszystkich reporterów plotkarskich gazet i portali ze względu na swój domniemany romans z Katarzyną Cichopek. Choć, jak twierdził, nie łączy ich nic poza pracą. Prezenter zdobył się na wymowny komentarz w "Pytaniu na śniadanie".

W związku z aferą podsłuchową oraz plotkami o romansie, Kurzajewski i Cichopek nie pojawiali się przez jakiś czas w śniadaniówce, a zastępowały ich inne duety. Teraz oboje powrócili wreszcie na ekrany.

Maciej Kurzajewski zdobył się na wymowny komentarz w "Pytaniu na śniadanie"

- Dzień dobry, to jest czwartkowy poranek, to jest "Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski. Kłaniamy się państwu bardzo nisko po tych kilku dniach fantastycznej, pięknej, słonecznej majówki, wypoczęci. Bo ktoś pracował, żeby odpoczywać mógł ktoś - witała się po przerwie w czwartkowym "Pytaniu na śniadanie" Katarzyna Cichopek.

Po kilkunastu dniach przerwy Kurzajewski i Cichopek powrócili jako prowadzący programu śniadaniowego. Ze względów na krążące wokół ich życia plotki, TVP chwilowo zawiesiło ich działalność w programie lub gwiazdy mogły o tę chwilę przerwy same poprosić.

Ostatecznie jednemu z najbardziej lubianych duetów "Pytania na śniadanie" udało się powrócić we czwartek na antenę. Nie obeszło się również bez komentarzy i wątków związanych z życiem prywatnym gwiazd.

W pewnym momencie do sprawy odniósł się Maciej Kurzajewski, który w zawoalowany sposób przekazał, że liczy jedynie na spokój.

- Ten spokój jest nam wszystkim potrzebny i oby był z nami zawsze - przekazał prezenter, co odczytano jako odniesienie do ostatnich wydarzeń związanych z podsłuchami oraz plotkami wokół rzekomego romansu.

Zdaje się, że wiele zrozumienia dla prowadzących mieli również widzowie. Na facebookowym profilu programu pojawiły się komentarze od fanów również zmęczonych atmosferą ostatnich tygodni.

- Pozdrawiam z Gorzowa całą ekipę "Pytania na śniadanie", lubię Kasię i jej życie prywatne mnie nie interesuje, fajna z Was para prowadzących - przekazał jeden z fanów.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl