Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Hanna Lis niespodziewanie zwróciła się do fanów. Zaapelowała o pomoc
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 23.09.2023 11:51

Hanna Lis niespodziewanie zwróciła się do fanów. Zaapelowała o pomoc

Hanna Lis
KAPiF

Hanna Lis jakiś czas temu przybliżyła szczegóły poważnego wypadku, którego doznała. Teraz okazało się, że dziennikarkę spotkała kolejna bardzo trudna sytuacja. W mediach społecznościowych zwróciła się do fanów i zaapelowała o pomoc.

Hanna Lis jakiś czas temu przekazała przykre wieści

Hanna Lis to znana polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, znana z programów informacyjnych i publicystycznych. Na co dzień udziela się także w mediach społecznościowych, gdzie publikuje kadry ze swojego życia prywatnego. Jakiś czas temu niespodziewanie poinformowała swoich obserwatorów, że czeka ją długa rekonwalescencja.

[TYLKO U NAS] Fatalne informacje dla TVP. Polacy zadecydowali, na Woronicza nie będą zadowoleni

Hanna Lis uległa poważnemu wypadkowi

Wówczas okazało się, że dziennikarka uległa poważnemu wypadkowi, wskutek którego miała złamane obie ręce, pęknięte żebro, a także uraz kolana. - Kochani moi. Dostałam i nadal dostaję od was mnóstwo wiadomości związanych z moim ostatnim postem. Wiele bardzo osobistych, wręcz intymnych, poruszających. Chciałabym odpisać na wszystkie, ale wybaczcie, niestety, nie mogę. Złamałam obie ręce, do tego pęknięte żebro i uraz kolana. Bywało lepiej… - napisała na swoim Instagramie.

Hanna Lis niespodziewanie poprosiła o pomoc

Teraz Hanna Lis na swoim Instagramie pilnie poprosiła o pomoc. Dziennikarka opublikowała krótką wiadomość o zaginięciu jej ukochanego kota Felka. W tej sytuacji cenna jest każda godzina i minuta, bowiem zwierzątko jest w trakcie leczenia onkologicznego. - Kochani, dziś nad ranem zaginął mój kochany Felek. Jest w trakcie leczenia onkologicznego. Ktokolwiek widział, prośba o kontakt […] Dla znalazcy nagroda - napisała Hanna Lis na swoim InstaStory. 

InstaStory.jpg
Hanna Lis zaapelowała o pomoc fot. Instagram @hanna_lis
Tagi: Hanna Lis