Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aneta Glam zaatakowała Caroline Derpienski. Padły mocne słowa: "Naślemy na ciebie adwokata"
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 16.09.2023 12:18

Aneta Glam zaatakowała Caroline Derpienski. Padły mocne słowa: "Naślemy na ciebie adwokata"

Aneta Glam, Caroline Derpienski
KAPiF/Instagram @anetaglam

Medialna przepychanka pomiędzy Anetą Glam a Caroline Derpienski dalej trwa. “Żona Miami” teraz twierdzi, że wie, gdzie tak naprawdę mieszka celebrytka, która nie omieszkała odpowiedzieć na kolejne zaczepki Anety. 

Spór Caroline Derpienski i Anety Glam

Caroline Derpienski i Aneta Glam już od dłuższego czasu toczą internetowy spór. Celebrytki na zmianę rzucają oskarżeniami w swoją stronę i jak na razie nie zapowiada się na to, by zapanowała między nimi zgoda. Jakiś czas temu “Żona Miami” pokazała zdjęcie, na którym widać Derpienski stojącą w tańszym sektorze podczas wyścigu Formuły 1. Miał być to dowód na to, że gwiazda wcale nie ma żadnych pieniędzy. Teraz Glam ujawniła, gdzie dokładnie mieszka Caroline.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Aneta Glam ostro o Caroline Derpienski

Gwiazda “Żon Miami” groziła Caroline adwokatem i napisała o jej rzekomym miejscu zamieszkania. - Na razie jest to zabawne, ale jak posuniesz się za daleko, to ja i mój partner naślemy na ciebie adwokata za bezczeszczenie naszego, jako pary, ikonicznego wizerunku. On zmiażdży cię jak peta kowbojskim butem i już się nigdy nie pozbierasz. Wtedy nawet na tę piwnicę, w której mieszkasz 50 km od Miami, nie będzie cię stać - napisała w relacji na Instagramie. Potem jeszcze zasugerowała, że Derpienski jest już za stara na modeling i powinna przejść na emeryturę. 

Caroline Derpienski odpowiada "Żonie Miami"

Do celebrytki w mgnieniu oka dotarły nowe wyzwiska od “Żony Miami” i nie omieszkała na nie odpowiedzieć. - Śmieszna, sfrustrowana kobieta. Za każdym razem pierwsza mnie atakujesz, wyzywasz od g***a, piszesz bzdury! Nie masz co robić? To znajdź pracę, jakieś hobby oraz inną ofiarę, jak sprawia ci to przyjemność. Nie zamierzam wypowiadać się już na temat tej pani, bo ona za każdym razem sama siebie wyjaśnia oraz przede wszystkim chce wykorzystać moje zasięgi w karygodny sposób - napisała Caroline Derpienski.

Tagi: Instagram