Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Widzisz psa czy kota? Ten test bezlitośnie zdekonspiruje Twój charakter
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 08.06.2023 22:54

Widzisz psa czy kota? Ten test bezlitośnie zdekonspiruje Twój charakter

Iluzja optyczna
Fot. Facebook Pies czy kot

Iluzja optyczna może być skutecznym testem osobowości, który w szybki sposób określi cechy Twojego charakteru. Każdy z nas jest ciekawy, jakie będą jego wyniki, jednak te nie zawsze są dla nas łaskawe. Ostrzegamy, że tak może, ale nie musi być w tym przypadku. Jeśli masz odwagę i chcesz poznać swoje najgłębiej skrywane zalety i przywary, czas przystąpić do tej internetowej zabawy.

Co widzisz na obrazku? Test osobowości

Co dostrzegasz na poniższej iluzji optycznej? Zanim przeczytasz dalej, dobrze się zastanów. Twoja odpowiedź ma duże znaczenie. Pamiętaj jednak, żeby nie kierować się osobistymi sympatiami, tylko tym, co jako pierwsze przyszło Ci na myśl.

Większość internautów na poniższej ilustracji widzi psa lub kota. Jak jest w Twoim przypadku? Aby wyniki testu osobowości były jak najlepsze, nie należy wpatrywać się w zdjęcie dłużej, niż 10 sekund. Czas start. 

Iluzja optyczna. Fot. Facebook Pies czy kot.webp
 Fot. Facebook Pies czy kot
Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?

Co widzisz na obrazku? Pies

Jeśli Twoim pierwszym skojarzeniem jest pies, to oznacza, że jesteś osobą kierującą się szlachetnymi wartościami. Lojalność, uczciwość i prawdomówność nie są Ci obce i nigdy nikogo nie udajesz, jednak nie zawsze znajduje to uznanie w Twoim otoczeniu. 

Najbliżsi widzą Cię w dobrym świetle, jednak nie udaje Ci się z sukcesem zawierać nowych znajomości. Ludzie błędnie wyczuwają, że masz się za osobą wyniosłą i zbyt emocjonalną. Jeśli chcesz stawić temu czoła i zjednać sobie przyjaciół, lepiej popracuj nad tym, jak zachowywać się wobec nieznajomych. Może czasem warto powiedzieć im coś miłego, nawet kosztem białego kłamstwa? 

Co widzisz na obrazku? Kot

Na obrazku wyżej zauważyłeś kota? Autorzy testu osobowości mają dla Ciebie dużo dobrych wiadomości, jednak nie obejdzie się bez przytyków. Ta odpowiedź świadczy o tym, że jesteś osobą stroniącą od pokazywania emocji, a brak otwarcia na otoczenie sprawia, że jesteś osobą umiarkowanie lubianą w towarzystwie. 

Jeśli jednak ktoś pokona Twój zewnętrzny kokon i dotrze do Twojej prawdziwej osobowości, w mig ją doceni. Koleżeńskość, chociaż na pierwszy rzut oka ludzie mogą sądzić inaczej, jest dla Ciebie bardzo ważna. Jesteś dyskretną osobą, której warto powierzyć swoje najskrytsze tajemnice. Jeśli chcesz, by grono Twoich znajomych się powiększyło, czasem pozwól sobie na odrobinę spontaniczności.

Źródło: Facebook, parenting.pl