Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" była nękana. Ostrzega inne kobiety
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 20.09.2023 11:05

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" była nękana. Ostrzega inne kobiety

Kamila Boś
fot. Instagram @kamila.bos

Uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” opublikowała w mediach społecznościowych nagranie w którym opowiedziała o swojej trudnej historii. Kamila Boś padła ofiarą stalkingu, a teraz chce przestrzec inne kobiety.

Kamila Boś wystąpiła w show "Rolnik szuka żony"

Kamila Boś wystąpiła w ósmej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Uczestniczka otrzymała najwięcej w historii show listów i nie mogła opędzić się od adoratorów. Niestety, nie odnalazła miłości, ale zyskała sporą popularność. Od dłuższego czasu jest aktywna w mediach społecznościowych i na bieżąco ma kontakt z fanami. W ostatnim czasie Kamila podzieliła się na Instagramie swoimi trudnymi przeżyciami.

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Kamila Boś podzieliła się swoją trudną historią

Kamila Boś opublikowała na swoim Instagramie nagranie, w którym opowiedziała swoją historię. Okazuje się, że gwiazda “Rolnik szuka żony” padła ofiarą stalkingu. - Ku przestrodze. O bezradności, ale przede wszystkim o bezkarności i manipulacji w sieci. To nagranie to wsparcie dla wszystkich kobiet, by miały odwagę wyrzucić również to z siebie. Niestety jest wiele przerażających historii - napisała pod wideo.

Kamila Boś padła ofiarą stalkingu

Celebrytka opowiedziała, ze któregoś razu dostała wiadomość od “Filipa” z propozycją współpracy. Zaufała swojemu rozmówcy, a on w pewnym momencie zaczął ją uwodzić, osaczać i manipulować. Po pewnym czasie okazało się, że tajemniczym ”Filipem" była pani Anna, która miała prześladować także inne kobiety.

Kamila Boś opowiedziała o mechanizmie, którym działa stalkerka od wielu lat. - Pojawia się mężczyzna, później siostra, przyjaciółka, która wkracza w kręgi danej kobiety. To są sztuczki manipulacyjne. Dałam się nabrać - wyznała. - Ona może stalkować, może nękać. Ona robi to od 10 lat, a ja nie mogę ujawnić jej danych […] Dużo mówi się o hejcie w sieci, jednak nikt nie wspomina o stalkingu. O tym, jak bardzo łatwo jest się podszywać pod kogoś, kim się nie jest […] Mam nadzieję, że będę przykładem, aby zacząć o tym mówić. Pani Anna oszukała wiele kobiet, wiele z nich marzy o zakazie zbliżania, ja też chciałabym taki zakaz uzyskać, bo to jedyna droga, żeby powstrzymać panią Annę. Ona nie ma zahamowań - opowiada Kamila Boś.