Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Ten chłopiec tańczy jak zawodowiec. Nagranie jest hitem Internetu
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 07.06.2023 21:25

Ten chłopiec tańczy jak zawodowiec. Nagranie jest hitem Internetu

Tańczący chłopiec
Tiktok @Kelley Renee

Nagranie z tańczącym chłopcem lotem błyskawicy obiegło sieć, jednak nie ma się czemu dziwić. Uzdolniony malec nadzwyczaj dobrze radzi sobie z tańcem w rytm popularnej piosenki. Jego dryg do tańca i znakomite poczucie rytmu wychwycili także internauci. Tego uroczego filmiku lepiej nie przegapić. 

Talenty i "talenty" dzieci trafiają do sieci

Wielu młodych rodziców uwielbia chwalić się w sieci osiągnięciami swoich dzieci. Nie wszystkie, o czym wszyscy oprócz dumnych rodzicieli zdają sobie sprawę, rzeczywiście zasługują na uznanie, jednak zdarza się, że warto poświęcić kilka chwil i zobaczyć, co wyrabiają dzieci. Media społecznościowe ułatwiają realizację tych pomysłów. 

Na TikToku i Facebooku kilka dni temu pojawiło się wideo, które jednych rozczula, a innych rozśmiesza do łez. Mowa oczywiście o nagraniu, na którym mały chłopiec tańczy jak zawodowiec. Ponad pół miliona polubień nagrania mówi samo za siebie. 

Była pracownica cateringu ujawniła prawdę o szpitalnym jedzeniu. "Dolewanie wody do zupy na porządku dziennym"

ten chłopiec tańczy lepiej niż starsi koledzy. Nagranie jest hitem sieci

Rodzice telefonem zarejestrowali moment, który z pewnością na zawsze trafi do rodzinnej biblioteki. Na filmiku widać, jak chłopiec wykonuje osobliwą choreografię do piosenki Bruno Marsa pt. "Uptown funk".

Warto zwrócić uwagę nie tylko na urok małego dżentelmena, ale także jego spore umiejętności taneczne i poczucie rytmu, które u dzieci w jego wieku jest rzadkością. Jak popularne nagranie skomentowali internauci?

Chłopiec tańcem zachwycił internautów

Nietrudno zgadnąć, że niemal wszyscy byli zachwyceni popisem chłopca. Pod nagraniem zaroiło się od rad, by rodzice czym prędzej posłali swojego synka do szkoły tanecznej, bo czeka go świetlana przyszłość w tej dziedzinie. 

"Ale słodki. Świetny jest", "Nie miałam takiego poczucia rytmu w wieku 14 lat. Co za talent", "Trudno uwierzyć, jaki on jest dobry. Teraz mam ochotę go przytulić", "Mamo, zainwestuj w szkołę tańca. Twój synek zostanie gwiazdą parkietu" - czytamy w mediach społecznościowych. Też jesteście zauroczeni?

Źródło: Tiktok @Kelley Renee

Tagi: dzieci TikTok