Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Tak wygląda Mrs Russia World 2023. Internauci oburzeni i mają wątpliwości, czy to ona
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 07.06.2023 16:25

Tak wygląda Mrs Russia World 2023. Internauci oburzeni i mają wątpliwości, czy to ona

Natalia Oskar Mrs. Russia World 2023
Twitter: NEXTA

Natalia Oskar została wybrana Mrs Russia World 2023 i tym samym zyskała tytuł najpiękniejszej rosyjskiej mężatki. Pochodząca z Dalekiego Wschodu kraju kobieta wywołała ogromną burzę w Internecie swoim wyglądem, który znacznie odbiega od tego, co prezentuje na zdjęciach.

Natalia Oskar wygrała konkurs piękności dla mężatek. Tak wygląda

Mrs. World to pierwszy konkurs piękności dla zamężnych kobiet, który powstał w 1984 roku, a sama koncepcja wywodzi się z Mrs. America. Od 1984 do 1987 konkurs był znany jako Mrs. Woman of the World i został zmieniony na Mrs. World w 1988. Konkurs jest największym konkursem piękności dla mężatek na świecie.
Panującą Mrs. World 2022 jest Sargam Koushal, która została koronowana podczas poprzedniej edycji wydarzenia, które odbyło się w grudniu 2022 roku w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych. Jako zwyciężczyni rosyjskiej edycji konkursu Natalia Oskar rywalizować będzie o tytuł najpiękniejszej mężatki świata.

W obronie "najpiękniejszej mężatki świata" stanęli organizatorzy, którzy postanowili wyjaśnić różnice w wyglądzie miss... niekorzystnymi zdjęciami. Natalia Oskar jako Mrs Russia World będzie reprezentowała Rosję na konkursie piękności dla zamężnych kobiet i po drodze pokonała ponad 80 innych uczestniczek rosyjskiej edycji konkursu. Kiedy po wyborach w sieci ukazały się zdjęcia z jej koronacji, w sieci zawrzało.

Była pracownica cateringu ujawniła prawdę o szpitalnym jedzeniu. "Dolewanie wody do zupy na porządku dziennym"

Komentujący nie mogą uwierzyć w wynik konkursu. "To zupełnie inna kobieta"

Internauci nie kryli swojego zaskoczenia wyborem, zarzucając zwyciężczyni, m.in. "nadużywanie" silikonu, zabiegów upiększających i operacji plastycznych, które sprawiły, że Natalia Oskar wygląda sztucznie i napompowano. Ponadto fani konkursu zaczęli porównywać zdjęcia miss z fotografiami, które zwyciężczyni opublikowała w swoich mediach społecznościowych. Trudno uwierzyć w to, że znajduje się na nich ta sama kobieta. Ich zdaniem kobieta mocno korzystała z Photoshopa i kompletnie nie przypomina kobiety, która wygrała wybory.

Organizatorzy postanowili stanąć w obronie Natalii Oskar, twierdząc, że zdjęcie nowej miss "wyszło niekorzystnie" i tylko dlatego nie przypomina ona samej siebie.
- W tym roku chcieliśmy uprościć wymagania dla uczestniczek. To nie jest konkurs modelek, ale mężatek i matek. Jesteśmy bardzo zdziwieni reakcją publiczności. Zdjęcie jest nieudane, robione z dołu. Na żywo wygląda zupełnie inaczej - podkreślają organizatorzy konkursu.

Natalia Oskar postanowiła zareagować na zarzuty internautów

Głos w sprawie postanowiła zabrać również sama Natalia Oskar, która w rozmowie z serwisem Starhit.ru wyjaśniała, że swoją szczupłą sylwetkę zawdzięcza "samodyscyplinie", a nie interwencjom chirurgów.

- Dwa lub trzy razy w tygodniu uprawiam sport z trenerem. Obserwuję swoją dietę i nie jem słodyczy - skomentowała misska, zaprzeczając przy okazji temu, jakoby kiedykolwiek poddała się jakiejkolwiek operacji plastycznej. Natalia Oskar stwierdziła, że to właśnie sport pozwala jej "dobrze wyglądać bez zabiegów i operacji". Na koniec nowa rosyjska Mrs World odniosła się do hejtu, jaki wylał się na nią po wygranej:

- Jeśli chodzi o hejt, to nie obchodzą mnie takie opinie. Mają do tego prawo. Nie trzeba tracić czasu na czytanie, gdy ktoś jest ze mnie niezadowolony. Idę własną drogą, wiem, że odpowiednio przygotowałam się do zawodów i włożyłam w to dużo wysiłku - zaznaczyła Natalia Oskar, która na koniec zgodziła się z tłumaczeniem organizatorów, twierdząc, że "niekorzystne zdjęcie ze sceny miało być efektem przemęczenia i długich prób do konkursu".

Źródło: Starhit.ru

Tagi: Rosja