Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Paweł Wawrzecki na dwa dni utknął na lotnisku. "Pieskom kończyło się jedzenie"

13 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Paweł Wawrzecki zaliczył podróż z koszmaru. Gwiazdor "Złotopolskich", który na co dzień dzieli życie pomiędzy USA i Polskę, postanowił zabrać swoje psy i przylecieć do kraju na święta Bożego Narodzenia. Długo jednak nie zapomni tej pechowej podróży.

Paweł Wawrzecki spędzi święta w Polsce

Paweł Wawrzecki, po śmierci swojej żony , Barbary Winiarskiej, związał się z Izabelą Roman. Aktor poznał ukochaną w Chicago i od lat dzieli swoje życie pomiędzy Stany Zjednoczone a Polskę, gdzie wciąż mieszka jego córka, Anna.

Tegoroczne święta gwiazdor "Złotopolskich" postanowił spędzić właśnie z ukochaną córką. Do Polski z Pawłem Wawrzeckim przyleciały również jego dwa psy. Okazało się jednak, że podróż nie przebiegła zgodnie z planem, a aktor na długo zapamięta ten pechowy lot.

Paweł Wawrzecki utknął na lotnisku

Po kilkunastu godzinach oczekiwania na lotnisku w Chicago przewoźnik poinformował pasażerów o awarii technicznej samolotu. Lot przełożono na kolejny dzień, jednak problemy się powtórzyły. Pasażerowie, w tym Paweł Wawrzecki ze swoimi czworonożnymi pupilami, musieli czekać przez kolejne kilka godzin, a atmosfera robiła się coraz bardziej nerwowa.

- Pan Wawrzecki był zdenerwowany i zmęczony tą całą sytuacją, rozczarowany brakiem informacji, pieskom kończyło się jedzenie, bo nie był przygotowany na tak długie oczekiwanie na lotnisku - miała zdradzić w rozmowie z "Super Expressem" kobieta, która czekała na ten sam samolot do Polski, co gwiazdor "Złotopolskich".

W końcu pasażerom zaproponowano jednak alternatywne loty. Po dwóch nerwowych dniach Paweł Wawrzecki dotarł do Polski, jednak tej wyczerpującej podróży z pewnością szybko nie zapomni.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >

Telewizja

Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]