Rozrywka.Goniec.pl > Złotopolscy

Złotopolscy

Grzegorz Komendarek
21.03.2024 22:00 Ocalone źyciorysy: Gdy zmarł, wyszła na jaw prawda o jego życiu

Grzegorz Komendarek przez wiele lat grał w kultowym serialu “Złotopolscy”, gdzie wcielał się w rolę kucharza. Zapewne mało kto wiedział, że mężczyzna pojawił się w produkcji przypadkiem. Gdy zmarł, na jaw wyszła dość przykra prawda na temat jego życia. Przypomnijmy jego historię w ramach cyklu “Ocalone życiorysy”.

Andrzej Nejman
15.03.2024 09:12 Andrzej Nejman pokazał nastoletnią córkę. Skóra zdjęta z ojca?

“Złotopolscy” emitowani byli przez kilkanaście lat, dając w tym czasie możliwość rozwinięcia skrzydeł w branży wielu aktorom. Wśród ich grona znalazł się Andrzej Nejman, który wcielał się w postać Waldka Złotopolskiego. Gwiazdor serialu niedawno pochwalił się swoją nastoletnią córką. Jesteście ciekawi, jak wygląda dziewczyna?

Renata Gabryjelska
07.03.2024 11:30 Gwiazda „Złotopolskich” w szpitalu! Gdyby nie operacja, mogłaby umrzeć

Renata Gabryjelska sympatię widzów zyskała rolą Ewy Kowalskiej w “Złotopolskich”. Po pewnym czasie zniknęła z ekranów, jednak fani zdecydowanie nie zapomnieli o niej - aktorka ma z nimi stały kontakt, który zawdzięcza social mediom. Ostatnio przekazała im smutne wieści, z których wynika, że ma duże problemy zdrowotne.

Gwiazda "Złotopolskich"  odeszła w walnetynki
14.02.2024 10:10 Gwiazda "Złotopolskich" zmarła w walentynki. Spotkała ją tragedia

Dziś mija 14 rocznica śmierci gwiazdy “Złotopolskich” Jerzego Turka, który zmarł 14 lutego 2010 roku. W swoich ostatnich latach życia grał właśnie w tym serialu, który przyniósł mu jeszcze większą popularność i uznanie widzów. Pod koniec życia wyznał, że niestety doświadczył ogromnej tragedii, która odmieniła go na zawsze. Wcześniej nigdy o tym nie mówił. 

Agnieszka Sitek
09.02.2024 09:47 Weronika ze "Złotopolskich" nagle zniknęła. Widzowie ją kochali

Agnieszka Sitek to znana polska aktorka, która niegdyś zagrała w serialu “Złotopolscy”, gdzie wcieliła się w rolę Weroniki. Niemalże od razu została pokochana przez widzów. Aktorka dzięki tej postaci stała się inspiracją dla samotnie wychowujących dzieci matek. Niestety Sitek postanowiła odejść nie tylko z tego serialu, ale również z całego show-biznesu. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Jerzy Turek
17.01.2024 19:50 Jerzy Turek obchodziłby dziś 90. urodziny. Los dotkliwie doświadczył aktora i jego ukochaną Lesię

Bez niego serial "Złotopolscy" nie byłby taki sam, z jego roli Zenona Solskiego w "Koglu-moglu" zaśmiewali się wszyscy Polacy. Niestety, życie aktora nie dawało mu aż tylu powodów do uśmiechu, choć mimo tragicznych doświadczeń starał się być optymistą. Jak potoczyły się losy aktora i jego ukochanej Lesi? Oboje przeżyli moment, który na zawsze ich zmienił.

Grzegorz Komanderek
02.11.2023 17:14 Wstrząsające! Aktora nawet nie miał kto pochować. Kucharz ze "Złotopolskich" odszedł w tragicznych okolicznościach

Widzowie usłyszeli o Grzegorzu Komendarku dzięki roli kucharza Grzesia w serialu “Złotopolscy”. Zdobył on ogromną sympatię publiczności, jednak mimo to zmagał się z samotnością. Aktor zginął w tragicznym wypadku w 2014 roku mając 49 lat, a okoliczności jego pogrzebu były niezwykle smutne.

Grzegorz Komendarek
21.09.2023 19:50 Nie żyje aktor "Złotopolskich". Niewiarygodne, jaki dramat przeżył tuż przed śmiercią

Grzegorz Komendarek zyskał sympatię widzów dzięki serialowi “Złotopolscy”. Zanim zyskał popularność pracował jako kucharz i w taką rolę wcielał się w uwielbianym serialu aż przez dwanaście lat. 21 września 2014 roku zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Miał zaledwie 49 lat. Przed śmiercią spotkało go pasmo nieszczęść.

cmentarz
07.05.2023 15:13 Nie żyje aktor "Złotopolskich" czy "Czterech pancernych". Jego grób jest niezwykły

Groby wielu gwiazd wyglądają często skromnie. W przypadku tego aktora znanego ze “Złotopolskich” jest dość podobnie, choć płyta nagrobna zdaje się być bardziej ozdobna. Na nagrobku Wojciecha Siemiona znalazły się znaczące słowa, które pokazywały, kim naprawdę był. 

Paweł Wawrzecki i Anna Przybylska w serialu "Daleko od noszy"
27.04.2023 12:03 Paweł Wawrzecki wspomina Annę Przybylską. Jaka była na planie "Daleko od noszy" i "Złotopolskich"?

Paweł Wawrzecki miał to szczęście, że dwukrotnie mógł pracować na planie serialu z Anną Przybylską. Aktor w poruszających i pełnych emocji słowach wspomniał, jak zmarła gwiazda kina zachowywała się podczas nagrań do "Daleko od noszy" i "Złotopolskich". Paweł Wawrzecki nie ma wątpliwości, że Anna Przybylska była osobą o obdarzoną wyjątkową charyzmą. 

renata gabryjelska
29.01.2023 23:00 Renata Gabryjelska była gwiazdą "Złotopolskich". Nagle zniknęła, po latach niespodziewanie wraca

Renata Gabryjelska jest znana polskim widzom przede wszystkim z serialu "Złotopolscy". Lata temu stojąca u progu wielkiej sławy aktorka zniknęła ze świata show-biznesu i pracy na planach zdjęciowych. Teraz powróciła odmieniona.

Jerzy Turek
16.01.2023 13:25 Jerzy Turek przeżył rodzinną tragedię. Tajemnicę wyznał dopiero przed śmiercią

Jerzy Turek był aktorem cieszącym się ogromną sympatią widzów. Niewielu z nich wie jednak, że artysta przeżył ogromną tragedię. Rodzinny dramat na zawsze zmienił jego życie.

pawel wawrzecki zlotopolscy
13.12.2022 22:39 Paweł Wawrzecki na dwa dni utknął na lotnisku. "Pieskom kończyło się jedzenie"

Paweł Wawrzecki zaliczył podróż z koszmaru. Gwiazdor "Złotopolskich", który na co dzień dzieli życie pomiędzy USA i Polskę, postanowił zabrać swoje psy i przylecieć do kraju na święta Bożego Narodzenia. Długo jednak nie zapomni tej pechowej podróży.

Był bohaterem "Złotopolskich". Gdy umarł, okazało się, że nie ma go kto pochować. Aktorem został przypadkiem
13.12.2022 17:49 Kucharz ze "Złotopolskich" zmarł w samotności, nie miał go kto pochować. Aktorem został przez przypadek

"Złotopolscy" to jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizji. Choć niewiele brakowało, aby produkcja nie została zrealizowana, to właśnie dzięki niej ogromne kariery zrobili m.in. Anna Przybylska, Piotr Machalica czy Małgorzata Socha.

Jak dziś wygląda Waldek ze "Złotopolskich"?
17.10.2022 19:49 "Złotopolscy". Jak dziś wygląda Waldek Złotopolski? Trudno go rozpoznać

"Złotopolscy" zniknęli z anteny TVP2 w 2010 roku, po trzynastu latach emisji, wprawiając w rozpacz najbardziej oddanych fanów. Dzięki produkcji widzowie poznali bliżej m.in. Annę Przybylską, Andrzeja Piasecznego i Andrzeja Nejmana, który w serialu wcielał się w Waldka Złotopolskiego. Wiemy, jak wygląda obecnie."Złotopolscy" przynieśli Andrzejowi Nejmanowi rozpoznawalność wśród polskich widzów. Aktorowi jednak nigdy nie zależało na sławie i brylowaniu na ściankach. Choć wciąż pojawia się w rodzimych produkcjach i programach rozrywkowych, na próżno szukać doniesień o jego życiu prywatnym. Gwiazdor - zapewne świadomie - pozostaje w cieniu.

Paweł Wawrzecki
02.08.2022 22:19 Paweł Wawrzecki wspomina pracę z Anną Przybylską. Wzruszające wyznanie

Paweł Wawrzecki zdradził, jak wyglądała współpraca z Anną Przybylską. W wywiadzie dla TVP wspomniał pierwszy dzień na planie "Złotopolskich". Trudno oprzeć się wrażeniu, że pomimo upływu lat aktor wciąż tęskni za przedwcześnie zmarłą koleżanką.

"Złotopolscy"
26.07.2022 12:03 "Złotopolscy" znów w tv. Pamiętacie, co wydarzyło się w 1. odcinku?

"Złotopolscy" to kultowa polska telenowela, która była emitowana w latach 1997-2010. Niebawem serial znów będzie pokazywany w tv, więc postanowiliśmy przypomnieć sobie, co wydarzyło się w 1. odcinku "Złotopolskich" pt. "Syn marnotrawny".

Złotopolscy
25.07.2022 13:00 "Złotopolscy" powrócą do tv. Padła konkretna data. Anna Przybylska ponownie na ekranach

"Złotopolscy" to kultowy polski serial, który przez lata gościł na ekranach niemalże wszystkich Polaków. Od wyemitowania ostatniego odcinka minęła już ponad dekada, ale jest dobra wiadomość - serial powróci na antenę TVP2. To będzie także doskonała okazja, żeby ponownie zobaczyć Annę Przybylską na szklanym ekranie. Aktorka skradła serca milionom widzów, wcielając się w rolę uroczej pani sierżant."Złotopolscy" to serial, który na ekranach telewizorów po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć na przełomie 1997 i 1998 r. Przez 13 lat widzowie TVP 2 śledzili losy dwóch gałęzi rodu Złotopolskich, zapoczątkowanych przez Dionizego Złotopolskiego i jego siostrę-bliźniaczkę Eleonorę Gabriel.

złotopolscy weronika sitek
07.05.2022 08:40 Agnieszka Sitek była wielką gwiazdą "Złotopolskich". Dziś zajmuje się czymś zupełnie innym

Agnieszka Sitek miała wszystko, co było potrzebne do zrobienia wielkiej kariery aktorskiej - szybko została gwiazdą polskiego serialu ("Złotopolskich") i była niezwykle lubiana przez widzów. Co się jednak stało, że zrezygnowała i czym się teraz zajmuje?