Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Weronika ze "Złotopolskich" nagle zniknęła. Widzowie ją kochali
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 09.02.2024 09:47

Weronika ze "Złotopolskich" nagle zniknęła. Widzowie ją kochali

Agnieszka Sitek
Weronika ze "Złotopolskich" nagle zniknęła, fot. AKPA

Agnieszka Sitek to znana polska aktorka, która niegdyś zagrała w serialu “Złotopolscy”, gdzie wcieliła się w rolę Weroniki. Niemalże od razu została pokochana przez widzów. Aktorka dzięki tej postaci stała się inspiracją dla samotnie wychowujących dzieci matek. Niestety Sitek postanowiła odejść nie tylko z tego serialu, ale również z całego show-biznesu. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Kariera Agnieszki Sitek

Agnieszka Sitek miała swój debiut w 1996 roku w spektaklu telewizyjnym, a rok później dostała rolę w serialu “Złotopolscy”. Kobieta od młodzieńczych lat wiedziała, że swoją przyszłość chce łączyć z aktorstwem. Skończyła nawet Akademię Teatralną w Warszawie, po czym gościnnie zagrała w teatrze w Bydgoszczy. Jej największy sukces to rola w czeskim filmie “Zabić Sekala”, za którą w 1999 roku otrzymała Czeskiego Lwa. 

Widzowie zapewne kojarzą Agnieszkę przede wszystkim z roli Weroniki w serialu “Złotopolscy”. Swego czasu był to jeden z najchętniej oglądanych seriali, a występujący tam aktorzy szybko zyskiwali popularność oraz sympatię i uznanie widzów. 

Agnieszka Sitek
Agnieszka Sitek, fot. AKPA
Agnieszka Sitek
Agnieszka Sitek jako Weronika w “Złotopolskich”, fot. AKPA
Była ulubienicą widzów "Złotopolskich". Nagle zniknęła z telewizji. Co robi dzisiaj?

Agnieszka Sitek nagle zniknęła z mediów

Choć wydawało się, że Agnieszka Sitek mogła pochwalić się stabilną pozycją w branży, a świetlana kariera stała przed nią otworem, niespodziewanie artystka zniknęła z mediów. Nie tylko przestała grać w słynnych już “Złotopolskich”, ale także nie pojawiała się na wydarzeniach medialnych. 

Nie pożegnała się jednak z aktorstwem. Mimo że zniknęła z popularnego serialu, postanowiła rozwijać się na deskach teatru. W latach 2000–2008 była aktorką w warszawskim Teatrze Ochota.

Agnieszka Sitek
Agnieszka Sitek jako Weronika w “Złotopolskich”, fot. AKPA
Agnieszka Sitek
Agnieszka Sitek jako Weronika w “Złotopolskich”, fot. AKPA

Agnieszka Sitek powróciła do mediów

Dawno niewidziana Agnieszka Sitek nagle pojawiła się przed kamerami, co zapewne uszczęśliwiło jej liczne grono fanów. Gwiazda zdecydowała się powrócić do TVP, gdzie wystąpiła w “Wielkim Teście”. 

Tego dnia artystka zaprezentowała się w luźnym garniturze w kratkę. Stylizację dopełniła szarym t-shirtem i balerinkami zakończonymi w szpic. Agnieszka Sitek postawiła również na mocny makijaż oczu, który przebijał się przez delikatne okulary. 

Tęskniliście za Agnieszką Sitek?

Agnieszka Sitek
Agnieszka Sitek, fot. AKPA
Agnieszka Sitek
Agnieszka Sitek, fot. AKPA