Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Renata Gabryjelska była gwiazdą "Złotopolskich". Nagle zniknęła, po latach niespodziewanie wraca

29 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Renata Gabryjelska jest znana polskim widzom przede wszystkim z serialu "Złotopolscy". Lata temu stojąca u progu wielkiej sławy aktorka zniknęła ze świata show-biznesu i pracy na planach zdjęciowych. Teraz powróciła odmieniona.

Renata Gabryjelska wraca do show-biznesu. Jak się zmieniła?

Renata Gabryjelska po latach nieobecności niespodziewanie pojawiła się w telewizji śniadaniowej. Jej udział w "Dzień Dobry TVN" zaskoczył widzów, którzy w dużej mierze zdążyli już pewnie zapomnieć o pięknej aktorce.

Renata Gabryjelska znana jest przede wszystkim z roli Ewy w serialu "Złotopolscy" . Po udanym występie w serialu postanowiła jednak zniknąć z ekranu. Ostatnio powróciła w innym wydaniu — jako modelka.

- Ciało to wszystko pamięta. To jest "PYK" i się dzieje magia. Nie spodziewałam się, że ktoś dostrzeże we mnie potencjał, to duże zaskoczenie wrócić do modelingu w wieku 50 lat — mówiła w "Dzień Dobry TVN".

Renata Gabryjelska. Co się z nią działo?

Renata Gabryjelska, znikając z małego ekranu, przestała być obecna w świadomości wielu widzów. Niewielu fanów "Złotopolskich" wiedziało, że aktorka nie rozstała się całkiem ze światem filmu — zasiadła bowiem z drugiej strony kamery, reżyserując m.in. thriller "Safe Inside" z 2019 roku. Produkcja była wysoko oceniana na festiwalach filmowych.

Renata Gabryjelska jakiś czas temu zaczęła również kręcić film dokumentalny. Wciąż szuka modelek, które byłyby chętne do wzięcia udziału w produkcji. Nie zdradziła jeszcze, czego dokładnie ma dotyczyć jej nowe dzieło.

Jak sama gwiazda zmieniła się przez lata? Na pierwszy rzut oka widać, że wciąż czuje się młodo i stara się ze wszystkich sił utrzymywać w dobrej formie. Można podejrzewać, że jej powrót do świata show-biznesu będzie udany.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >

Telewizja

Pażdzioch i Boczek "ożywieni" w specjalnym odcinku "Świata według Kiepskich". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Telewizja

Fakty "TVN" zadrwiły z nagrania rzecznika PiS. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]