Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje aktorka Barbara Sienkiewicz. Była "najstarszą matką w Polsce", osierociła bliźniaki
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 07.06.2024 14:13

Nie żyje aktorka Barbara Sienkiewicz. Była "najstarszą matką w Polsce", osierociła bliźniaki

Barbara Sienkiewicz
fot. Jan BIELECKI/East News

Jak donosi "Super Express" nie żyje aktorka Barbara Sienkiewicz. Artystka była uznawana za najstarszą matkę w Polsce, rodząc w wieku 60 lat bliźniaki. Sienkiewicz zmarła w wieku 69 lat. 

Nie żyje Barbara Sienkiewicz

O śmierci Barbary Sienkiewicz poinformował w piątek po południu "Super Express". Jak donosi portal, w środku nocy pod domem aktorki pojawiły się służby, w tym dwie karetki pogotowia.

Ona chorowała, chyba miała żółtaczkę, coś tam po drodze też wyszło. Niedawno wyszła ze szpitala, niby w stanie dobrym, a tu takie smutne wieści - powiedziała "SE" jedna z sąsiadek.

Wielkie wyróżnienie dla Janusza Rewińskiego. Odczytano list od Andrzeja Dudy

Zmarła Barbara Sienkiewicz, uznawana za najstarszą matkę w Polsce

Policja potwierdziła, że w nocy ok. godz. 3.00 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie dotyczące podejrzenia zgonu kobiety.

Zastali na miejscu ratowników, oni potwierdzili zgon 69-letniej kobiety. Na miejscu w mieszkaniu obecny był znajomy tej pani. Zgon nie ma charakteru kryminalnego - powiedziała w rozmowie z "SE" podkom. Ewa Kołdys z warszawskiej policji.

Jak ustalił portal, dzieci aktorki trafiły do placówki interwencyjno-wychowawczej. O ich dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny.

Barbara Sienkiewicz nie żyje. Osierociła bliźniaki

Barbara Sienkiewicz swego czasu zyskała miano najstarszej matki w Polsce. Aktorka, mając 60 lat, urodziła bliźniaki. Spekulowano, że zaszła w ciążę metodą in vitro.

To jest moja tajemnica i moja decyzja - mówiła Sienkiewicz w programie "Wieczorny Express".

Dzieci niedawno obchodziły Pierwszą Komunię Świętą.

Dzięki Bogu, że mama zdążyła być przy nich. Fajne dzieciaki, nieraz u nas nocowali - mówi w rozmowie z "Super Expressem" sąsiadka Barbary Sienkiewicz.