Rozrywka.Goniec.pl

fot. Instagram @arturwitkowskiofficial

„Nasz nowy dom”. Smutne informacje dla fanów, Artura już nie będzie w programie. "Nasza przygoda się zakończyła"

14 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

„Nasz nowy dom” to szlagier telewizji Polsat, który jest emitowany już od 9 lat. Program zazwyczaj obfituje w same dobre wieści (nie tylko dla jego uczestników), tak jednak nie było tym razem. Produkcja przekazała smutne informacje o odejściu sympatycznego kierownika budowy, Artura Witkowskiego. Chociaż nie podano przyczyny zakończenia współpracy, internauci mają pewne niepokojące przypuszczenia.

Rudowłosa, telewizyjna weteranka Katarzyna Dowbor (w TV od 1983 r.) jest gospodynią hitu „Nasz nowy dom” . Podczas kilkudniowych remontów „czterech kątów” bohaterów programu nie tylko ona bryluje na ekranie telewizora. Oprócz niej na planie pojawiają się architekci, kierownicy budowy i robotnicy, którzy również – za sprawą umiejętności i sposoby bycia – znajdują uznanie w oczach telewidzów.

Lubiany kierownik budowy odchodzi z show „Nasz nowy dom”

Część z nich zmienia się po kilku sezonach, czasem jednak zdarza się, że ta współpraca trwa dłużej. Tak było w przypadku Artura Witkowskiego. Kierownik budowy dołączył do remontowej ekipy w drugim sezonie i był osobą najdłużej związaną z produkcją – oczywiście zaraz po „twarzy” programu.

Mówi się, że „to, co dobre nie trwa wiecznie”. Te słowa z pewnością przyszły do głowy wiernym fanom show, którzy natrafili na złowróżbny post zamieszczony na łamach oficjalnego profilu w medium społecznościowym. Poinformowano bowiem, że Witkowski podjął decyzję o rezygnacji z programu.

- Dziękujemy Arturowi za 8 wspólnych lat! Za wspaniałą współpracę, zaangażowanie, serce włożone w każdy remont i poczucie humoru:) Za nami kilkadziesiąt wspólnych remontów i tyle samo szczęśliwych rodzin, których marzenia o nowym domu zostały spełnione. Nasza przygoda się zakończyła, ale możecie być spokojni – Artur nadal realizuje swoje projekty, buduje i remontuje! Trzymamy kciuki za kolejne zawodowe wyzwania i dziękujemy za wszystkie edycje, jakie razem zrobiliśmy – czytamy na Facebooku.

Internauci mają swoją teorię

Ani Artur Witkowski, ani producenci programu nie zdecydowali się na podanie przyczyny tego odejścia, jednak w sieci krążą teorie przypuszczające, co mogło stanąć naprzeciw tej udanej, obopólnej kooperacji. Na forach fanów „Nasz nowy dom” można przeczytać, że wspomniany wyżej kierownik budowy od jakiegoś czasu borykał się z problemami natury zdrowotnej.

Wskutek tych doniesień Witkowski, jakiś czas temu, poczuł się „wywołany do tablicy”. Sam postanowił zabrać głos i potwierdził, że doszło u niego do porażenia nerwów na twarzy. Na szczęście od razu zaznaczył, że dolegliwość mija i lider ekipy rewaloryzującej ubogie domostwa szybko dochodzi do siebie.

Fani programu produkowanego na amerykańskiej licencji „Extreme Makeover: Home Edition” (polski tytuł: „Dom nie do poznania”) podejrzewają, że to właśnie kłopoty z nerwami twarzy były przyczyną odejścia cieszącego się sympatią widzów Artura Witkowskiego.

Podłoże takiego porażenia może być poważne, np. stwardnienie rozsiane, schorzenia neurologiczne lub zespół Guillaina-Barrego. Nabawić się go można również wskutek infekcji wirusowej lub nagłego i intensywnego nawiewu na twarz zimnego powietrza, np. klimatyzacji. Mamy nadzieję, że Artur Witkowski szybko wyzdrowieje i z pełną sprawnością przystąpi do kolejnych remontów. Wielbiciele programu Katarzyny Dowbor z pewnością żałują, że odbędzie się to już bez obecności kamer.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Goniec

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Danny Masterson winny dokonania dwóch gwałtów. Aktor może trafić do więzienia na 30 lat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gwiazda TVP przeżyła trudne chwile na lotnisku. Została bez pomocy z dzieckiem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Alec Baldwin trafił do szpitala, przeszedł poważną operację. Czuwa nad nim żona
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor Sergio Calderon. Zasłynął z ról w "Piratach z Karaibów" i "Facetach w czerni"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" na nagraniu z żoną. Wydało się, co z jego małżeństwem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Wydało się, czego bracia Golec oczekują na koncertach. Dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Gwiazdy

Gwiazdy

Paulina Antoniak

Była gwiazda "Klanu" nagle zniknęła z ekranów. Nikt nie wiedział, że przeżyła tragedię
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Katarzyna Dowbor ujawniła wysokość swojej emerytury. Zaskoczenie to mało powiedziane
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Nie żyje aktor Dawid Konefał. Miał zaledwie 32 lata
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Paulina Antoniak

Edyta Górniak złożyła życzenia Allanowi z okazji Dnia Dziecka. Fani oburzeni zdjęciem
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Elżbieta Włodarska

Niezręczne słowa w "Dzień dobry TVN". Andrzej Sołtysik nie wytrzymał
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Duże zmiany na grobie Gabrieli Kownackiej. Bardzo smutne informacje
Czytaj więcej >