Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Małgorzata Tomaszewska "wygryzła" Martę Manowską z "The Voice Senior"? Prezenterka się tłumaczy

8 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Małgorzata Tomaszewska pojawiła się w "The Voice Senior" w zastępstwie Marty Manowskiej i wydaje się, że tak już zostanie. Pojawiły się głosy mówiące o tym, jakoby prezenterka "wygryzła" swoją konkurencję. Teraz komentuje sprawę.

Małgorzata Tomaszewska "wygryzła" Martę Manowską z "The Voice Senior"?

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek TVP. Gwiazda "Pytania na śniadanie" pojawiła się niedawno w "The Voice Senior" i zastąpiła swoją koleżankę, Martę Manowską, jako prowadzącą program u boku Rafała Brzozowskiego. Teraz Tomaszewska ma szansę stać się prawdziwą twarzą "Voice'a".

Pojawiły się jednak głosy, że Tomaszewska intencjonalnie pozbyła się konkurencji i że "wygryzła" Manowską z jej stanowiska. Prezenterka postanowiła się odnieść do sprawy.

- Nie boli mnie to, bo jestem na to przygotowana. Słowo "wygryzłam" wskazuje na to, że ja celowo coś robiłam, żeby pozbawić kogoś pracy. Mogę to skomentować, ale nie będę mówiła, że nie, nic nie robiłam w tym kierunku - mówiła w rozmowie z Plejadą.

- Powiem tylko jedno - naprawdę my, prezenterzy, nie decydujemy o tym, w jakich produkcjach jesteśmy. Gdyby tak było, to chyba byłoby jakiś wariacki świat - dodała.

Małgorzata Tomaszewska wzruszona uczestnikami programu

Małgorzata Tomaszewska przyznała też, że nieomal zakochała się w seniorach biorących udział w programie. W pewnym momencie nie mogła nawet powstrzymać łez.

- Seniorzy są uroczy. To są takie księgi, które otwieramy i można czytać i czytać. Czerpać to doświadczenie życiowe [...]. Oni chcą o tym opowiadać, są kolorowi, barwni, takie też mieli życie, dlatego ten program jest niesamowity i wyjątkowy. Popłakałam się w trakcie realizacji - opowiadała prezenterka.

Pozostaje tylko życzyć powodzenia na dalszej drodze w programie. Tomaszewska sama przyznała, że gdyby mogła wybierać, chciałaby pojawić się w programie o ratowaniu zwierząt. Na razie jednak ratuje polski rynek muzyczny, dodając do niego kolejne głosy w dwóch już kategoriach wiekowych.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Zenon Martyniuk wraca na antenę TVP? Szykuje się nowy program. Fani będą zadowoleni
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Marcin Prokop przesadził? Aleksander Kwaśniewski pierwszy raz dostał takie pytanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Marcin Daniec wygwizdany w Sopocie, publika nie wytrzymała. "Nie umiecie się bawić"
Czytaj więcej >

Telewizja

Edyta Górniak wyśmiana na scenie w Sopocie. Prowadząca jawnie z niej zadrwiła
Czytaj więcej >

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]