Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Laluna wróżyła Dagmarze Kaźmierskiej koniec kariery, a tu takie informacje. "Królowa życia" powraca na ekrany
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.09.2023 15:05

Laluna wróżyła Dagmarze Kaźmierskiej koniec kariery, a tu takie informacje. "Królowa życia" powraca na ekrany

Dagmara Kaźmierska i Laluna
kadr programu "Królowe życia" prod. TTV

Jeszcze niedawno Laluna z “Królowych życia” wróżyła Dagmarze Kaźmierskiej koniec kariery telewizyjnej, a tu taka nowina. Gwiazdę programu TTV już jesienią będziemy mieli okazję oglądać w nowym show. Tym razem matka Conana wyruszy w Polskę. Jakie przygody czekają na Dagmarę Kaźmierską?

Dagmara Kaźmierska jest gwiazdą stacji TTV

Dagmara Kaźmierska zyskała niebywałą popularność dzięki udziałowi w programie “Królowe życia”. Widzowie chętnie zasiadali przed telewizorami, by obejrzeć jej przygody, które przeżywała wspólnie z synem Conanem i przyjaciółmi: Jackiem i Edzią. Gwiazda TTV wywołała ogromne kontrowersje, gdy na jaw wyszła jej kryminalna przeszłość, nie zmniejszyła ona jednak w ogromnym stopniu sympatii, jaką darzą ją widzowie. Celebrytka w 2009 roku została skazana na 14 miesięcy więzienia za sutenerstwo. Nie ukrywała, że ten czas był dla niej wyjątkowo trudny, szczególnie doskwierała jej tęsknota za synem. Wydała również książkę pt. "Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami", w której to rozlicza się ze swojej trudnej przeszłości. 

Oprócz “Królowych życia”, Dagmara Kaźmierska była bohaterką programu “Made in Maroko”. Niedługo celebrytka rusza z kolejnym zaskakującym projektem, pomimo tego, że Lalula wróżyła jej rychły koniec kariery telewizyjnej. Na co powinniśmy się przygotować? Czym tym razem zaskoczy nas “Królowa życia”? 

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Dagmara Kaźmierska wystąpi w nowym programie rozrywkowym

Wprawdzie “Królowe życia” zniknęły z telewizji, jednak gwiazdy, które ten program wylansował, cały czas świecą. Celebrytki prężnie działają w social mediach, a niektóre z bohaterek formatu trafiły do kolejnej produkcji TTV -  “Diabelnie boskich”. To właśnie tam możemy oglądać cały czas Izabelę Macudzińską czy Lalulę. Zabrakło w nim jednak lubianej przez widzów Dagmary Kaźmierskiej. 

Mamy dla nich jednak pocieszenie - gwiazda “Królowych życia” już od jesieni wystąpi w nowym, interesującym programie. Jak napisał na Instagramie Hubert Janczak, już niebawem widzowie będą mogli obejrzeć kolejne przygody Dagmary Kaźmierskiej. Zatem co będzie czekało na jej fanów?

- Dagmara wyruszy w podróż po całej Polsce w poszukiwaniu miłości, przyjaźni i dobrej zabawy. Co z tego wyjdzie? Kogo spotka na swojej drodze? I co na to jej najbliżsi? Na te pytania poznacie odpowiedź już tej jesieni, więc przygotujcie się na lawinę śmiechu, miłości i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Obiecujemy dostarczyć wam dawkę rozrywki, której potrzebujecie - poinformował Hubert Janczak.

 

Laluna wbiła szpilę Dagmarze Kaźmierskiej

Lalula, którą szersze grono widowni miało okazję poznać w “Królowych życia”, ostatnio udzieliła wywiadu, w którym wspomniała o “Piekielnie boskich” oraz o Dagmarze Kaźmierskiej. Celebrytka zdecydowanie nie gryzła się w język.

- Kto tu teraz k**** rządzi. Nie ma Dagmary. Królowa jest tylko jedna - powiedziała Laluną sugerując, że to właśnie jej udało się zdetronizować Dagmarę Kaźmierska, która zdecydowanie jest twarzą “Królowych życia”.

Przy okazji dziennikarka Fansportu TV postanowiła zapytać celebrytkę, czy jest szansa na to, by Dagmara Kaźmierska znalazła się w obsadzie “Piekielnie boskich”. Laluna miała na to gotową odpowiedź, a z jej słów zdecydowanie kipiała pogarda w stosunku do koleżanki z dawnego programu.

- Do nas? A z jakiej racji? Skończyła się kariera. Ona ostatnio powiedziała na mnie w wywiadach to i tamto. Ona mnie nie obraziła, ona mnie nigdy nie obraża, ani ja jej. Ja lubię jej syna, Conana. Powiedziała, że nie darzy mnie sympatią, ona mnie nie lubi - wypaliła Laluna, zapewne nie spodziewając się jeszcze tego, że niedługo Dagmara otrzyma własny program, którego będzie główną bohaterką.