Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Krzysztof Jackowski zobaczył, co stanie się z polskim miastem. Takie słowa padają rzadko
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2023 14:51

Krzysztof Jackowski zobaczył, co stanie się z polskim miastem. Takie słowa padają rzadko

Krzysztof Jackowski miał wizję, chodzi o Szczecin
Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski postanowił sprawdzić w gwiazdach, jaki rok czeka mieszkańców Szczecina. Jasnowidz zdecydował się na krótką przepowiednię, która dla wielu może być sporym zaskoczeniem, gdyż… ten region Polski nie czeka w roku 2023 nic złego. To brzmi niczym nierealna bajka.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał nowa wizję

Krzysztof Jackowski jest najprawdopodobniej najpopularniejszym jasnowidzem w Polsce. Bierze udział nie tylko w głośnym i medialnych sprawach zaginięć, czy zbrodni. 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski nieustannie stara się odpowiadać również na bolączki i pytania zwykłych Polaków. W sieci regularnie zaprasza na transmisje na żywo, gdzie posiłkując się swoimi rzekomymi parapsychologicznymi zdolnościami, szuka wśród gwiazd odpowiedzi.

W najnowszej przepowiedni zwrócił się do mieszkańców Szczecina. Wróżba tego, co czeka ich w 2023 r. jest zaskakująca, gdyż rzadko zdarza się, by padły słowa niosące tak wiele nadziei na dobry czas.

Ojciec przyduszał dziecko. Matka się przyglądała. Szokujące nagranie

Krzysztof Jackowski przedstawił wizję dla Szczecina, duże zaskoczenie

- Dla mieszkańców Szczecina to będzie dobry rok - oświadczył jednogłośnie jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu.

To nie były jednak wszystkie słowa, jakie mogły zainteresować ludzi mieszkających, lub planujących związać swoją przyszłość ze Szczecinem. Krzysztof Jackowski ciągnął wizję dalej.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski stwierdził, że 2023 r. będzie dla mieszkańców Szczecina dobry “w sensie geograficznym”. - To będzie rejon w miarę bezpieczny dla Polski i ten lęk, który będzie, nie dotknie tego miasta - dodał.

Szczecin czeka teraz oblężenie nowych mieszkańców?

Chociaż Krzysztof Jackowski porusza w swoich wizjach szereg różnych tematów, to rzadko zdarza się, by miał do przekazania tak pozytywne słowa. Nadzieja dla Szczecina i jego mieszkańców może przynieść ze sobą napływ ludzi z innych krańców Polski szukających spokoju i wytchnienia od problemów? 

Źródło: Super Express