Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Katarzyna Cichopek w łóżku z Marcinem Mroczkiem. "Jesteśmy w sytuacji intymnej"
Irmina Jach
Irmina Jach 15.01.2022 12:01

Katarzyna Cichopek w łóżku z Marcinem Mroczkiem. "Jesteśmy w sytuacji intymnej"

kasia cichopek
Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek od ponad dekady jest żoną Marcina Hakiela. Para poznała się na planie "Tańca z gwiazdami" i niezmiennie tworzą szczęśliwy duet. Nagranie z Marcinem Mroczkiem, które pojawiło się na Instagramie gwiazdy, może więc budzić zaskoczenie.

Katarzyna Cichopek dała się poznać szerszej publiczności jako Kinga Zduńska, bohaterka telenoweli "M jak miłość". Aktualnie aktorka pretenduje do roli gwiazdy mediów społecznościowych. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się nowe publikacje.

Katarzyna Cichopek wylądowała w łóżku z Marcinem Mroczkiem

Choć Katarzyna Cichopek może pochwalić się już znaczącymi zasięgami w sieci, wciąż realizuje się na małym ekranie. Można oglądać ją między innymi w "Pytaniu na śniadanie", gdzie ostatnio popełniła niemałą wpadkę.

Na szczęście, aktorka ma zapewnioną stałą posadę w telenoweli "M jak miłość", na której planie nie musi martwić się ewentualnymi wtopami. Ostatnio opublikowała w sieci nagranie zarejestrowane podczas pracy na planie zdjęciowym.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

 

Na Instagramie artystki pojawiło się humorystyczne wideo, w nagrywaniu którego wziął udział Marcin Mroczek. Katarzyna Cichopek uznała, że najlepszym momentem na chwycenie telefonu w dłoń będzie kręcenie sceny łóżkowej.

Katarzyna Cichopek: "Jesteśmy teraz w sytuacji intymnej"

Na opublikowanym nagraniu można zobaczyć gwiazdy w negliżu. Katarzyna Cichopek miała na sobie koronkowy top bądź biustonosz, a Marcin Mroczek zapomniał o górnej części garderoby. Aktorka - wyraźnie rozbawiona - leżała na ramieniu kolegi.

- Słuchajcie, teraz będę miała sceny wieczorne i w ten skąpy strój musimy gdzieś wpiąć mikroport. Myślicie, że się uda? - zapytała fanów.

- Jesteśmy w sytuacji intymnej - dodała Katarzyna Cichopek.

Serialowy Piotr Zduński nie mógł przemilczeć słów koleżanki. Stwierdził, że to właśnie kulisy nagrywania scen łóżkowych najbardziej interesują widzów. - Zawsze, zawsze pada pytanie "jak aktorzy to robią?" - twierdził. Chcieliście to wiedzieć?

Katarzyna Cichopek
Instagram/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Goniec.pl