Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jarosław Jakimowicz grozi Maciejowi Dowborowi? Wymowny komentarz byłego gwiazdora TVP
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.10.2023 18:40

Jarosław Jakimowicz grozi Maciejowi Dowborowi? Wymowny komentarz byłego gwiazdora TVP

Jarosław Jakimowicz Maciej Dowbor
Kapif

Jarosław Jakimowicz zareagował na słowa Macieja Dowbora po Marszu Miliona Serc. Były gwiazdor TVP pouczył prezentera Polsatu, jednak oprócz kilku jadowitych słów pokusił się także na pewną dwuznaczną sugestię. Co Jarosław Jakimowicz chciał dać do zrozumienia Maciejowi Dowborowi?

Maciej Dowbor wziął udział w Marszu Miliona Serc

Jarosław Jakimowicz czujnie śledzi bieżące wydarzenia w Polsce i żywo je komentuje. Nie umknęły mu zatem słowa, jakimi Maciej Dowbor podzielił się z internautami tuż po Marszu Miliona Serc.

Maciej Dowbor nie tylko publicznie poparł inicjatywę Donalda Tuska, ale także wziął w niej czynny udział. Wraz z innymi artystami dał do zrozumienia, że nie jest zadowolony z obecnej władzy w Polsce. Niestety, po jasnym zadeklarowaniu swoich politycznych racji spotkał się z pewnymi represjami. Kto stanął naprzeciw poglądom Macieja Dowbora?

Rodzina zginęła na A1. Firma tuningowa wydała oświadczenie w sprawie BMW

Maciej Dowbor zakpił z TVP po Marszu Miliona Serc

Maciej Dowbor relacjonował Marsz Miliona Serc w mediach społecznościowych i z ironią komentował doniesienia "Wiadomości" TVP, jakoby w wiecu wzięło udział maksymalnie 100 tysięcy osób. 

ZOBACZ: Jarosław Jakimowicz wrócił do tv i się zaczęło. Zaatakował aktora: “Syn zdrajcy i przestępcy”

- Co za bzdura?! Jaki milion?! 500 osób maks. No, może w porywach 750 - z przekąsem pisał na Instagramie, ukazując tłumy na ulicach Warszawy. Gdy część obserwujących zganiła prezentera za wyborczą agitację, ten postanowił załagodzić sytuację. Napisał, że "jemu jest dobrze, ale chce, żeby innym było lepiej". Na te słowa ze znaną sobie subtelnością zareagował Jarosław Jakimowicz. 

Jarosław Jakimowicz zaczepił Macieja Dowbora

Jarosław Jakimowicz poczuł się wywołany do tablicy i posłużył się powyższym cytatem, by uderzyć w Macieja Dowbora. Kontrowersyjny aktor pokusił się także na pewną sugestię, którą można zinterpretować w dwójnasób. 

ZOBACZ: Jarosław Jakimowicz zabrał głos w sprawie afery Michała Adamczyka. “Jak ci płacili w kurw*izji to siedziałeś cicho”

- Drogi Maćku. Uporządkuj swoje życie, głowę, a o nas lepiej ty się nie troszcz. Nie w tym stanie. Kiedyś przypadkowo stałem się posiadaczem wiedzy, która jest mi zbędna, ale… - tajemniczo orzekł Jarosław Jakimowicz. Jak sadzicie, czy tym komentarzem wzbudził w Macieju Dowborze obawy, czy raczej politowanie?