Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazdy szły w Marszu Miliona Serc. Trudno uwierzyć, co robiła Małgorzata Kożuchowska
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 01.10.2023 18:36

Gwiazdy szły w Marszu Miliona Serc. Trudno uwierzyć, co robiła Małgorzata Kożuchowska

Marsz Miliona Serc, Małgorzata Kożuchowska
Maciej Golaszewski/East News/Kapif

Większość gwiazd polskiego show-biznesu spędza niedzielne popołudnie na demonstrowaniu swojego niezadowolenia wobec obecnej władzy podczas Marszu Miliona Serc. Małgorzata Kożuchowska postanowiła jednak nie angażować się w politykę i czas wolny spędza w zupełnie innym miejscu. Jakim? 

Mnóstwo polskich gwiazd wzięło udział w Marszu Miliona Serc

1 października w Warszawie odbył się Marsz Miliona Serc zwołany przez lidera Koalicji Obywatelskiej Donalda Tuska. Do stolicy przybyło mnóstwo osób, aby wyrazić swoje niezadowolenie z rządów obecnej władzy. Nie zabrakło także największych polskich gwiazd. 

W Polsce trwa teraz bardzo gorący okres, a już 15 października okaże się, jak będzie wyglądał nowy rząd. Najbardziej zacięta walka rozgrywa się oczywiście między Koalicją Obywatelską a PiS. Już niedługo przekonamy się, czy w naszym kraju w końcu zmieni się coś na lepsze. Na razie wciąż trwa rywalizacja o głosy wyborcze i o to, aby przekonać jak najwięcej osób, aby poszły zagłosować. Szczególną rolę mogą odegrać kobiety. 

Gdzie uciekł poszukiwany Sebastian Majtczak? Ten trop oznacza kłopoty

Małgorzata Kożuchowska nie uczestniczyła w Marszu. Wybrała inny sposób spędzania wolnego czasu

Okazuje się, że nie wszystkie kobiety są zainteresowane zabieraniem głosu jeżeli chodzi o sytuację społeczno-polityczną w naszym kraju. Małgorzata Kożuchowska spędza ten dzień w zupełnie inny sposób. Aktorka postanowiła wybrać się na wyścigi konne na warszawskim Służewcu. 

Odbywa się tam dziś Wielka Warszawska – największa gonitwa sezonu wyścigowego. Nie tylko Kożuchowska zdecydowała o zrezygnowaniu z udziału w Marszu. Na trybunach pojawiły się także inne gwiazdy, m.in. Paweł Deląg i Anna Zejdler-Ibisz. 

Aktorka po raz kolejny zadała szyku

Małgorzata Kożuchowska wybrała na ten dzień dopasowaną pomarańczową kreację z bufiastymi rękawami i paskiem w tym samym kolorze. Na głowie miała stylowy fascynator, również w tych samych barwach. Wyglądała bardzo stylowo. Ciekawe, czy równie gustownie prezentowałaby się na Marszu. 

Małgorzata Kożuchowska/Kapif