Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niebywałe, kim jest ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej. Był blisko z Rydzykiem
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 21.08.2023 08:46

Niebywałe, kim jest ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej. Był blisko z Rydzykiem

Małgorzata Kożuchowska
KAPiF

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Niewiele osób zna szczegóły dotyczące jej życia prywatnego, które jak się okazuje, są naprawdę interesujące. Wydało się, kim jest ojciec celebrytki. Dla wielu fanów może to być niemałe zaskoczenie.

Małgorzata Kożuchowska cieszy się dużą rozpoznawalnością

Małgorzatę Kożuchowską znają niemal wszyscy Polacy. Znamy ją z kultowego serialu “M jak miłość”, ale nie tylko. Wystąpiła też w “Rodzince.pl”, co przyniosło jej jeszcze większą popularność. Oczywiście na jej koncie widnieje wiele innych osiągnięć artystycznych.

Prywatnie aktorka jest szczęśliwą żoną i mamą. Tak naprawę nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących jej życia prywatnego, bo celebrytka wyjątkowo rzadko o nim opowiada. 

Nie żyje ksiądz, który "nieobyczajnie zachował" się na plaży. Nieoficjalnie podano przyczynę śmierci

Tata Małgorzaty Kożuchowskiej

Aktorka nie jest zbyt wylewna, jeśli chodzi o życie rodzinne, ale jak się okazuje, niektóre fakty są naprawdę ciekawe i zaskakujące. Dla przykładu, Leszek Kożuchowski, tata Małgorzaty, spędził większość życia w Toruniu. 

Razem z żoną Jadwigą doczekał się trzech córek: Małgorzaty, Majki i Hanny. Najbardziej zaskakująca jest jednak jego kariera zawodowa. W przeszłości był mocno związany z mediami, a konkretnie z Radiem Maryja i ojcem Tadeuszem Rydzykiem. O co dokładnie chodzi?

Kim jest Leszek Kożuchowski?

Obecnie Leszek Kożuchowski ma 82 lata. W przeszłości występował na antenie Radia Maryja, gdzie prowadził cotygodniowy program “Porady ekologa”. Dodatkowo był wykładowcą w szkole ojca Tadeusza Rydzyka. Wykładał ekologię oraz pedagogikę w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Zasiadał także w radzie tej uczelni.

- Imponująca kariera Leszka Kożuchowskiego w Toruniu u boku ojca Tadeusza często kładła się cieniem na reputacji jego córki Małgosi. W środowisku artystycznym charyzmatyczny redemptorysta nigdy nie wzbudzał dobrych skojarzeń. Dlatego aktorka nieraz musiała mierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami odnośnie relacji jej ojca z Tadeuszem Rydzykiem. - podaje magazyn “Viva!”