Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Kożuchowska przeszła spektakularną metamorfozę. Blond to już przeszłość
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 05.06.2023 21:02

Małgorzata Kożuchowska przeszła spektakularną metamorfozę. Blond to już przeszłość

Małgorzata Kożuchowska
KAPIF

Małgorzata Kożuchowska niedawno gościła na gali charytatywnej i na tę okazję zdecydowała się zaszaleć ze swoim wyglądem. Na zdjęciach trudno rozpoznać popularną gwiazdę i, trzeba przyznać, mało kto spodziewał się po niej tak radykalnych zmian w wyglądzie.

Aktorka zaskoczyła wszystkich podczas imprezy charytatywnej

Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska od dawna uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie i stara się utrzymać tę pozycję. Aktorka podczas wszelkiej maści eventów i wywiadów pokazuje się w perfekcyjnie przygotowanych stylizacjach, które sprawiają, że obok aktorki trudno przejść obojętnie.

Na co dzień Małgorzata Kożuchowska stara się stosować do kilku prostych zasad, stawiając na minimalizm i elegancję. Podczas ostatniego wydarzenia kompletnie zaszalała i złamała dotychczasowe reguły, pokazując się... w różowych włosach.

Doda o skandalicznym zachowaniu reżysera w Opolu. "Wypier*alaj. Odpie*dol się"

Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała się w nietypowej odsłonie

Aktorka w sobotę 3 czerwca pojawiła się na imprezie charytatywnej organizowanej co roku przez Omenę Mensah i Rafała Brzoskę. W warszawskim Pałacu Króla Jana III w Wilanowie pojawiły się najpopularniejsze gwiazdy w Polsce. Większość z nich na tę okazję wybrała dość klasyczne i zachowawcze stylizacje, przez co szalony look Małgorzaty Kożuchowskiej kompletnie ich przyćmił.

Popularna aktorka na imprezie charytatywnej pojawiła się w sukience projektu Gosi Baczyńskiej, która sięgała aż do ziemi. Uwagę zwracały wiązania na ramiączkach oraz nietypowe zdobienie na wysokości bioder. Na początku trudno było jednak dostrzec "smaczki" w kreacji gwiazdy, gdyż w pierwszej kolejności w oczy rzucały się różowe włosy aktorki.

Jak wyglądała Małgorzata Kożuchowska?

Nikt nie widział aktorki w tak odważnej odsłonie od bardzo dawna. Na Instagramie pojawiła się relacja z przygotowań, z której wynika, że róż zagościł na głowie gwiazdy jedynie na chwilę, gdyż zamiast tradycyjnej farby użyła ona spreju do koloryzacji. Mimo to pod najnowszym postem Małgorzaty Kożuchowskiej od razu zebrali się fani, którzy nie szczędzili komplementów zachwyceni jej nowym wyglądem.

W komentarzach wielbiciele aktorki stwierdzili, że nawet w tak szalonej odsłonie nadal wyglądała perfekcyjnie. Wiele osób zwróciło również uwagę na sukienkę gwiazdy, porównują ją do austriackiej arcyksiężniczki Marii Antoniny. Rzeczywiście podobna?