Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Dowbor podjął ważną decyzję. Cierpiała na tym cała jego rodzina
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 17.08.2023 21:37

Maciej Dowbor podjął ważną decyzję. Cierpiała na tym cała jego rodzina

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
KAPiF

Maciej Dowbor ostatnio zaskoczył wszystkich wyznaniem dotyczących sporych zmian w jego życiu. Mąż Joanny Koroniewskiej zdradził, że ta decyzja naprawdę sporo go kosztowała, ale nie miał innego wyjścia. W grę wchodziło życie rodzinne.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska są razem od wielu lat

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Poznali się wiele lat temu, na planie “M jak miłość” i od tamtej pory są nierozłączni. Koroniewska grała jedną z głównych postaci, Małgosię Mostowiak, a Dowbor przeprowadzał wywiady z bohaterami popularnej produkcji.

Doczekali się dwóch córeczek: 14-letniej Janiny i 5-letniej Heleny. Dziewczynki są dla nich całym światem. Tworzą wspólnie szczęśliwą, kochającą się rodzinę i zawsze się wspierają.

Po policyjnym pościgu auto wjechało w drzewo. Na pokładzie sześcioro dzieci i troje dorosłych

Maciej Dowbor chce bardziej się poświęcić swojej rodzinie

Z uwagi na to, że córki są dla pary absolutnie najważniejsze, chcą im niemal przychylić nieba. Starsza dziewczynka gra na flecie i poświęca wiele czasu na zajęcia w szkole muzycznej, gdzie trzeba ją zawozić. Młodsza natomiast chodzi do przedszkola. 

Joanna i Maciej muszą swój codzienny harmonogram podporządkować pociechom. Jak można się spodziewać, nie jest to łatwe zadanie. Jak donosi “Rewia”, niedawno ich ojciec podjął pewną trudną decyzję, która ma zapewnić mu więcej czasu dla rodziny.

Mąż Joanny Koroniewskiej podjął radykalną decyzję

Jak się okazuje, Maciej Dowbor podjął ostatnio niespodziewaną decyzję i całkowicie zrezygnował z triathlonu, w którym uczestniczył w przeszłości. Wymagało to od niego wielkiego wysiłku i pochłaniało dużo czasu. Dziennikarz oznajmił, że na razie nie planuje wracać do treningów.

- Na razie nie. Może kiedyś. Treningi są bardzo czasochłonne, angażujące. Ciężko to robić na poważnie, a jednocześnie być pełnoprawnym i pełnoetatowym rodzicem. Póki moja młodsza córka, obecnie pięciolatka trochę nie podrośnie to raczej bez szans - dodał Maciej Dowbor w rozmowie z “Rewią”.