Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jan Wieczorkowski w kłopotach, ostrzegł fanów. "Nie dajcie się nabrać"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 13.09.2023 15:14

Jan Wieczorkowski w kłopotach, ostrzegł fanów. "Nie dajcie się nabrać"

Jan Wieczorkowski
Instagram @jan_wieczorkowski_official

Jan Wieczorkowski zamieścił na Instagramie specjalny wpis, w którym o powiedział o problemie, z jakim niespodziewanie i szybko musiał się zmierzyć. Aktor ostrzegł fanów, by zachowali czujność i nie dawali się nabrać. Co spędzało sen z powiek Janowi Wieczorkowskiemu?

Jan Wieczorkowski miał spory problem

Jan Wieczorkowski jest aktywnym użytkownikiem Instagrama i chętnie dzieli się z obserwującymi kadrami z pracy i życia prywatnego. Profil gwiazdora serialu "Stulecie Winnych" cieszył się dużą popularnością, którą hakerzy najwyraźniej postanowili sprytnie wykorzystać. 

Jan Wieczorkowski padł bowiem ofiarą ataku oszustów, wskutek którego utracił wszystko, co udało mu się zgromadzić w mediach społecznościowych. Ktoś, kto postanowił ukraść mu konto, na tym jednak nie poprzestał. Jan Wieczorkowski opowiedział o szczegółach przykrego incydentu. 

Zespół Perfect w żałobie. Muzycy przekazali smutną wiadomość

Jan WIeczorkowski ostrzegł przed oszustami

Konto Jana Wieczorkowskiego na Instagramie zostało usunięte. Tę pustkę postarano się szybko wypełnić i utworzono nowy profil aktora, jednak bez jego zgody. Na szczęście Jan Wieczorkowski szybko temu zapobiegł i założył kolejne, tym razem oficjalne konto. W szybkim czasie udało mu się odzyskać tysiące wiernych obserwujących.

Celebryta zamieścił nań posta, w którym przestrzegł przed nikczemnymi działaniami hakerów żerującymi na ludzkiej łatwowierności. Jan Wieczorkowski pokazał także fejkowe konto stworzone przez oszustów. Dodał adnotację, że nie należy do niego. W dzisiejszych czasach podobne przypadki mogą przydarzyć się każdemu, nie tylko aktorom i ludziom z show-biznesu, a poniższe słowa Jana Wieczorkowskiego dobitnie to potwierdzają. 

Oszuści podszywali się pod Jana Wieczorkowskiego

- Dobrego dnia kochani. Niestety moje konto zostało zhakowane (druga fota to screen tamtego konta). Nie dajcie się nabrać. To jest moje jedyne i prawdziwe konto na Insta. Pozdrowienia i uściski - oświadczył prawdziwy Jan Wieczorkowski na Instagramie.

Jan Wieczorkowski ważne słowa okrasił selfie z samochodu. W sekcji komentarzy pojawiły się słowa wspierające aktora oraz informacje, że konto założone przez oszustów zostało już zablokowane. 

Jan Wieczorkowski ostrzega przez fake kontem. Fot. Instagram @jan_wieczorkowski_official.jpg
Fot. Instagram @jan_wieczorkowski_official