Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Inflacja zmienia zasady programu "Milionerzy". Chodzi o główną nagrodę
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 17.06.2023 22:30

Inflacja zmienia zasady programu "Milionerzy". Chodzi o główną nagrodę

Hubert Urbański
fot. screen tvn.pl

Poważne zmiany w programie “Milionerzy”. Produkcja zmienia reguły gry. Od tej pory w odcinkach specjalnych teleturnieju będzie można wygrać aż dwa miliony złotych. To nie żart.

Program "Milionerzy" podbił serca widzów

Teleturniej “Milionerzy” od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Pierwszy odcinek programu trafił na antenę TVN ponad dwie dekady temu i do dziś - z niewielkimi przerwami - nieprzerwanie pojawia się w ramówce stacji. 

Gospodarzem “Milionerów” od początku emisji jest uwielbiany przez widzów Hubert Urbański. Publiczność z zainteresowaniem przygląda się zmaganiom uczestników programu o nagrodę główną w wysokości miliona złotych. Wszystko wskazuje jednak na to, że kwota ta już niebawem zostanie podwojona. 

Wilków. Gęsty, ciemny dym spowił całą okolicę. W akcji 25 zastępów straży i samoloty gaśnicze

Zmiana reguł gry w "Milionerach"

Trwają nagrania do najnowszych odcinków “Milionerów”. Na antenie stacji TVN można obecnie oglądać powtórki programu. Okazuje się, że produkcja postanowiła drastycznie zmienić zasady gry popularnego teleturnieju. 

Na oficjalnym profilu “Milionerów” na Facebooku pojawiła się informacja o rozpoczęciu castingów do odcinków specjalnych programu. Z wpisu wynika również, że tym razem będzie można zgarnąć główną wygraną w wysokości dwóch milionów złotych. Trwają zgłoszenia a wszyscy zainteresowani będą mieli szansę na wzięcie udziału w castingu.

"Milionerzy". Do wygrania dwa miliony złotych

Kiedy odcinki specjalne trafią na antenę? Tego niestety jeszcze nie wiadomo. Wiemy jednak, że do walki o główną nagrodę programu w odcinkach specjalnych - dwa miliony złotych - stanie ośmiu uczestników.

- W ośmiu odcinkach eliminacyjnych wyłonimy finalistów, którzy będą mieli niepowtarzalną szansę zagrać o 2 miliony złotych. Zgłoś się do programu Milionerzy i wygraj 2 miliony! - czytamy na oficjalnej stronie programu. - Mamy naprawdę dużo pieniędzy do rozdania. Nie zwlekaj ani chwili dłużej – może to ty będziesz następnym milionerem! - zachęcają producenci “Milionerów”.