Rozrywka.Goniec.pl > Milionerzy

Milionerzy

Tomasz Orzechowski
23.09.2023 19:21 Wygrał milion w "Milionerach", ale go nie dostał. Wiemy ile naprawdę mu przelali

Tomasz Orzechowski wygrał główną nagrodę w programie “Milionerzy”. Okrągły milion nie wpłynął jednak na jego konto. Znamy dokładną kwotę przelewu, jaki otrzymał zwycięzca popularnego teleturnieju.

Milionerzy
19.09.2023 18:12 "Milionerzy" postawili uczestniczkę pod ścianą. Gdy usłyszała pytanie, prawie się popłakała

W 655. odcinku programu “Milionerzy” nie zabrakło emocji. W teleturnieju wystąpiła Beata Damek z Bielska-Białej. Szybko okazało się, że wiele pytań sprawiło jej spory kłopot. Po jednym z nich poprosiła o pomoc siostrę, która prawie wprowadziła ją na minę.

Tomasz Orzechowski zwycięzca programu "Milionerzy"
19.09.2023 15:24 Zwyciężył w "Milionerach", teraz Tomasz Orzechowski ostrzega uczestników

Pamiętacie Tomasza Orzechowskiego, który wygrał główną nagrodę w programie "Milionerzy"? Obdarzony interdyscyplinarną wiedzą uczestnik zdążył już okrzepnąć po wygranej i podzielił się swoimi przemyśleniami. Ciekawe są zwłaszcza te dotyczące pułapek czyhających podczas gry. Przed czym dokładnie ostrzegł zwycięzca "Milionerów", Tomasz Orzechowski?

Hubert Urbański
23.08.2023 23:34 Niespodziewane zmiany w "Milionerach". Nawet główna nagroda będzie inna

Nadchodzą wielkie zmiany w najpopularniejszym teleturnieju TVN “Milionerzy”. Do wygrania będzie znacznie więcej pieniędzy niż do tej pory. O zmianach w najnowszej edycji programu opowiedział Hubert Urbański.

Hubert Urbański
06.08.2023 12:01 Wydało się, ile zarabia Hubert Urbański. "To są szokujące stawki"

Ostatnio Hubert Urbański postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoich zarobkach. To odważny krok, bowiem niewiele gwiazd chce mówić publicznie o swoim statusie materialnym. Prowadzący “Milionerów” zdradził m.in. jakie kwoty otrzymuje za prowadzenie różnych imprez i wydarzeń. 

Hubert Urbański
20.06.2023 10:07 Będą zmiany w "Milionerach"! Zmieni się nie tylko kwota wygranej. Co jeszcze?

W “Milionerach” szykują się naprawdę duże zmiany. Stacja TVN ogłosiła świetne informacje! Otóż do wygrania będą znacznie większe sumy niż do tej pory. Zmiany obejmą także regulamin. Oto, jakie wprowadzono modyfikacje.

Hubert Urbański
17.06.2023 22:30 Inflacja zmienia zasady programu "Milionerzy". Chodzi o główną nagrodę

Poważne zmiany w programie “Milionerzy”. Produkcja zmienia reguły gry. Od tej pory w odcinkach specjalnych teleturnieju będzie można wygrać aż dwa miliony złotych. To nie żart.

Milionerzy
06.06.2023 22:43 "Milionerzy". Uczestniczka szła jak burza, ale wtedy dostała pytanie o Szczebrzeszyn

Za nami 614. odcinek “Milionerów”, w którym pani Anna kontynuowała zmagania o milion. Uczestniczka grała bardzo pewnie, odważnie przechodząc do następnych etapów teleturnieju. Problem pojawił się, gdy usłyszała pytanie o popularne miasto.

Milionerzy
25.05.2023 12:27 Kompromitacja gwiazd „Azja Express” w „Milionerach”, fani byli bezlitośni. „No to zabłysnęli”

W jednym z ostatnich odcinków „Milionerów” udział wzięły gwiazdy z programu „Azja Express”. Na fotelu przed Hubertem Urbańskim zasiadły dwa duety: Daria Ładocha i Krystian Pesta oraz Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski. Pierwszej parze nie poszło jednak najlepiej…

Hubert Urbański, Krystyna Janda
17.05.2023 22:44 "Milionerzy". Uczestnik odpadł na pytaniu o Krystynę Jandę. Znacie odpowiedź?

Za nami 603. odcinek programu “Milionerzy”. Tym razem milion walczył politolog i rusycysta - Krzysztof Adamczyk. Mężczyzna poległ na pytaniu o film z udziałem Krystyny Jandy.

Artur Czechowicz i Hubert Urbański "Milionerzy"
12.04.2023 10:27 "Milionerzy". Uczestnik pożegnał się z programem przez jedno słowo. Zaskakujące sceny

Gościem w 547. odcinku "Milionerów" był Artur Czechowicz. Choć grę zaczął fantastycznie, popełnił kuriozalny błąd, który wykluczył go z dalszego udziału w programie. Odpadł, choć znał poprawną odpowiedź na zadane pytanie. Co się stało?

Hubert Urbański
06.04.2023 22:43 Największa tajemnica "Milionerów" wyszła na jaw. Tak naprawdę wygląda telefon do przyjaciela

Hubert Urbański zdradził wielką tajemnicę "Milionerów". Prezenter opowiedział o tym, co dzieje się za kulisami programu w kontekście "Telefonu do przyjaciela". To koło ratunkowe zawsze budziło najwięcej wątpliwości. Teraz wiadomo jak działa.

Milionerzy TVN
28.03.2023 11:53 "Milionerzy". Zrezygnował z gry po pytaniu za 20 tysięcy zł. Znasz na nie odpowiedź?

Widzowie kochają program "Milionerzy", nie tylko za ponadczasowego prowadzącego Huberta Lewandowskiego, ale także za nieprzewidywalność. Niczym w piłce nożnej wyniku nie da się przewidzieć, a nawet profesor nauk może potknąć się na łatwym pytaniu. Szczegół tkwi w tym, by zapytać o tematy, o których uczestnicy kompletnie nie mają pojęcia. Właśnie takie pytanie usłyszał Bartosz Jałocha. Wówczas uzmysłowił sobie, że "lepszy rydz niż nic" i zrezygnował z dalszej gry. Znasz odpowiedź na pytanie, które zmusiło go do rezygnacji?

Milionerzy Hubert Urbański
04.03.2023 14:38 "Milionerzy". Hubert Urbański rozpoznał uczestniczkę. Zadał jej osobiste pytanie

W 605. odcinku show "Milionerzy" przed wszystkowiedzącym obliczem Huberta Urbańskiego zasiadła uczestniczka, która już wcześniej pojawiła się w programie. Ten szczegół nie umknął uwadze prowadzącego, który pokusił się o wspominki i zadał swojej rozmówczyni jedno pytanie dotyczące męża. Czy dała się zbić z tropu? 

Dziś w tv
01.03.2023 18:05 Już o 20:55 miliony Polaków chwycą za piloty i przełączą na TVN. Szykuje się megahit

W środę 1 marca fani hollywoodzkich będą mieli małe święta. W telewizji zostaną wyemitowane aż dwa filmy w prawdziwie gwiazdorskiej obsadzie. Na ekranach obserwować będziemy uwielbianych superbohaterów i legendę filmów akcji. Czołowe stacje telewizyjne dadzą dziś widzom nie lada orzech do zgryzienia. Będziemy mieli do wyboru wysokobudżetowe produkcje oraz... uwielbiany przez Polaków teleturniej. Co wybrać w środę wieczorem? 

milionerzy maciej mędrzycki
04.02.2023 17:59 "Milionerzy". Uczestnik polskiej edycji zmarł w wieku 39 lat. W programie usłyszał pytanie o milion

Nie żyje bohater polskiej edycji "Milionerów". Maciej Mędrzycki zmarł 4. lutego, miał jedynie 39 lat. Smutną wieść za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał jego brat.

Hubert Urbański skromnie przyznał, że nie tylko prowadzi "Milionerów", ale też jest jednym z nich
09.11.2022 20:50 "Milionerzy". Ile zarabia Hubert Urbański? Można pozazdrościć

"Milionerzy". Hubert Urbański udzielił niedawno wywiadu dla Super Expressu, w którym pochwalił się, że majętnym jest człowiekiem. Przy okazji popularny zdradził, ile zarabia. Kwoty przyprawiają o zawrót głowy. Trudno uwierzyć, ile dostał za jeden odcinek popularnego teleturnieju.

"Milionerzy"
28.10.2022 13:35 "Milionerzy". Tomasz Orzechowski wydał już całą wygraną? Zdradził nam, jakie ma plany na przyszłość

"Milionerzy" nie są pierwszym programem, w którym wziął udział Tomasz Orzechowski, ostatni laureat głównej nagrody w show prowadzonym przez Huberta Urbańskiego. Uczestnik nie zamierza spocząć na laurach i już szykuje się do kolejnych występów.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński byli o krok od miliona. Perfekcyjna się skompromitowała?
04.10.2022 11:31 "Milionerzy". Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński byli o krok od miliona. Perfekcyjna się skompromitowała?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński byli gośćmi specjalnego wydania "Milionerów" z okazji 25-lecia stacji TVN. W wyjątkowym odcinku gwiazdy walczyły o pieniądze, które miały zostać przekazane na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. Celebrytka nie wypadła najlepiej?

tomasz orzechowski milionerzy
21.09.2022 07:38 Zwycięzca "Milionerów" opowiedział o tym, co zrobił z pieniędzmi. Zdążył je już wydać

Zwycięzca "Milionerów", Tomasz Orzechowski, zdobył już swój milion. Jak się okazało, zdołał już część z zarobionych pieniędzy wydać. Wyjaśnił, dlaczego i na co przeznaczył wygraną. Księgowy z Łodzi wystąpił w trzech kolejnych odcinkach serii i po nitce do kłębka zmierzał do ostatniego pytania. Na nie również odpowiedział śpiewająco.

milionerzy tomasz orzechowski
20.09.2022 08:21 „Milionerzy”. Księgowy z Łodzi zgarnął najwyższą wygraną. Widzowie dobrze go znają z anteny TVP

Tomasz Orzechowski był uczestnikiem programu „Milionerzy”. Dołączył do zacnego i wąskiego grona, które nie tylko usłyszało pytanie za milion, ale także znało na nie odpowiedź. Aż przez trzy odcinki księgowy z Łodzi poprawnie odpowiadał na interdyscyplinarne zagadnienia, aby w końcu dotrwać do tego najważniejszego. Gdy je usłyszał, nie wahał się ani chwili.

Milionerzy
07.08.2022 08:54 "Milionerzy". Poprosił o telefon do przyjaciela. Chwilę później wszyscy ryknęli śmiechem

Jeden z uczestników programu "Milionerzy" nieoczekiwanie stał się gwiazdą internetu - a właściwie jego przyjaciel. Podczas koła ratunkowego telefon do przyjaciela całe studio usłyszało coś, czego nikt się nie spodziewał. Reakcja Huberta Urbańskiego wiele mówi.

Hubert Urbański
25.05.2022 20:49 Hubert Urbański ukrywał wstydliwy sekret. Znajoma aktorka się wygadała

Hubert Urbański od wielu lat prowadzi program "Milionerzy". Widzowie znają go przede wszystkim z tej produkcji. Prezenter rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Wstydliwy szczegół, który skrzętnie ukrywał, został jednak ujawniony przez znajomą aktorkę.Zofia Zborowska gościła we wczorajszym odcinku show Kuby Wojewódzkiego. Aktorka wspominała czasy, kiedy pracowała w klubie Plan B. Gospodarz programu ujawnił wówczas, że Hubert Urbański jest stałym bywalcem tego lokalu.

Milionerzy
03.05.2022 10:00 Pech w "Milionerach". Uczestnik po sekundzie przypomniał sobie poprawną odpowiedź, było za późno

Uczestnik "Milionerów" miał wyjątkowego pecha. Mężczyzna wskazał inną odpowiedź, niż zamierzał, a gdy zdał sobie sprawę ze swojego błędu, było już za późno. Hubert Urbański był nieubłagany. Przypadek uczestnika pokazuje, że czasem warto wielokrotnie zastanowić się nad tym, jakiej odpowiedzi udzielić. Pech w "Milionerach""Milionerzy" to jeden z najbardziej cenionych przez telewidzów teleturniejów. Obecny na antenie TVN z przerwami od 1999 r. wciąż przyciąga przed odbiorniki rzeszę wiernych fanów i budzi ogromne emocje. Główną nagrodą jest oczywiście milion złotych, ale żeby go wygrać, należy wykazać się ogromną wiedzą i silnymi nerwami. Do tej pory tylko czterej uczestnicy mieli okazję pochwalić się tym osiągnięciem. Do miana nowego "milionera" w ostatnim odcinku pretendował Artur z Wrocławia, który zdawał się iść przez program jak burza. Nie tracąc czasu na zastanawianie się, sprawnie udzielał odpowiedzi. Bardzo szybko odpowiedział na pierwsze trzy pytania. Gdy na ekranach pojawiło się czwarte, zdawało się, że i tym razem nie będzie miał żadnego problemu. Niestety, trochę się pospieszył. Pech uczestnikaPytanie, na którym przez przypadek poległ pan Artur, brzmiało: "Imperium Inków rozciągało się:" a) na północy Ameryki Północnej b) na południu Ameryki Północnej c) na wschodzie Ameryki Południowej d) na zachodzie Ameryki PołudniowejUczestnik przyjrzał się odpowiedziom i poprosił o zaznaczenie odpowiedzi "C". Wskazując ją, użył słowa "definitywnie" - w programie oznacza to, że zawodnik jest przekonany o poprawności odpowiedzi i nie zamierza się z niej wycofywać. Dosłownie sekundę później, pan Artur postanowił jednak zmienić swoje postanowienie. "Nie, nie, przepraszam, definitywnie D" - powiedział uśmiechając się, będąc zapewne przekonanym o tym, że jest jeszcze w stanie się "uratować". Hubert Urbański był jednak nieubłagany. - "Definitywnie C" powiedziałeś, więc muszę zaznaczyć "C". Jest mi strasznie przykro, ale wszyscy słyszeliśmy, że powiedziałeś "definitywnie C", a tymczasem rzeczywiście definitywnie "D" to poprawna odpowiedź - wskazał prowadzący. Pan Artur musiał pogodzić się z przegraną i pocieszyć się gwarantowaną sumą 1000 zł, z którą powrócił do Wrocławia. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Krzysztof Rutkowski wyjawił, dlaczego nagrywano Katarzynę Cichopek. Powody zaskakują"Paragony grozy" straszą na majówce. Bosacka pokazała, ile muszą płacić turyściMatura z języka polskiego 2022. Zmiany na maturze, nowe zasady maturalne od tego rokuŹródło: goniec.pl

milionerzy pytanie za milion
07.04.2022 22:18 W "Milionerach" właśnie padło pytanie za milion złotych. Znasz odpowiedź?

"Milionerzy": 7 kwietnia w programie padło pytanie za milion. Jak zwykle sprawiło ono uczestnikowi nieco problemów. Czy odpowiedział dobrze? Jego reakcja, gdy się dowiedział, była bezcenna.Wcześniej panu Maciejowi Mędrzyckiemu szło świetnie. Przed ostatnim pytaniem wykorzystał dwa koła ratunkowe i na ostatek zostało mu jedno. Zdawało się, że nic go nie zaskoczy.

hubert urbański milionerzy tvn
07.04.2022 19:39 Hubert Urbański wyjawił, które sceny są zawsze usuwane z "Milionerów"

Niektóre sceny są wycinane z "Milionerów" - wyznał Hubert Urbański w rozmowie z "Plejadą". Jak twierdzi są to momenty, które normalnie w programie nie powinny mieć miejsca, a jednak się dzieją. Scena nagrywana jest wtedy do skutku. O które chodzi?Szczegóły Hubert Urbański opowiedział o kulisach "Milionerów" w programie "To się kręci!" serwisu Plejada. Okazało się, że nie wszystko wygląda za kulisami tak perfekcyjnie, jak mogłoby się wydawać.

milionerzy półwysep finnoskandzki
24.03.2022 08:57 "Milionerzy" TVN: uczestnik wykorzystał dwa koła w jednym pytaniu. Znacie odpowiedź?

Uczestnik "Milionerów" musiał wykorzystać dwa koła ratunkowe na pytanie za 20 tys. zł. Może sprawa byłaby prostsza, gdyby Hubert Urbański go nie podpuścił. Konkursowe zadanie dotyczyło Półwyspu Fennoskandzkiego. Marcin Caliński świetnie dał sobie radę podczas pytania eliminacyjnego. Rozwiązał je w zaledwie 4 sekundy i tym samym dotarł do finałowej, indywidualnej rozgrywki.

milionerzy stanisław małachowski
15.03.2022 11:00 Zaskakujące pytanie w "Milionerach". Można było wygrać pół miliona złotych, chodzi o polskiego premiera

Zaskakujące pytanie za pół miliona złotych w "Milionerach". Uczestnik Łukasz Zdrójkowski nie poradził sobie i zakończył grę. Pytanie dotyczyło pierwszego polskiego powojennego premiera, który, jak się okazało, objął urząd w wieku zaledwie 34 lat. Łukasz Zdrójkowski wcześniej radził sobie całkiem dobrze. W poprzednim odcinku doszedł do wyniku 125 tys. zł i zdawało się, że będzie kontynuował dobrą passę.

  • 1
  • 2