Rozrywka.Goniec.pl > Milionerzy

Milionerzy

Milionerzy
13.06.2024 11:06 "Milionerzy". Usłyszała pytanie o "memiczny komentarz" i zdębiała. Zadzwoniła do męża

W 703. odcinku “Milionerów” pojawiła się pani Anna. Uczestniczka wykazała się niemałą wiedzą i była na dobrej drodze, by zdobyć główną nagrodę, jednak w pewnym momencie natknęła się na pytanie, na które nie znała poprawnej odpowiedzi. Postanowiła zatem zadzwonić do męża. Czy jego podpowiedź pomogła kobiecie pozostać w grze?

Milionerzy
06.06.2024 11:34 "Milionerzy". Zadzwonił do siostry i nagle przerwał połączenie

Niedawno w “Milionerach” pojawił się kolejny śmiałek, chętny podjąć się wyzwania, by zdobyć tytułową nagrodę. W pewnym momencie postanowił skorzystać z koła ratunkowego, jakim był telefon do przyjaciela. Mężczyzna zadzwonił do siostry, jednak doszło do zaskakującego zdarzenia. Hubert Urbański był wyraźnie zaskoczony tym, czego stał się świadkiem.

Milionerzy
30.05.2024 11:08 Widzowie "Milionerów" nie mogli uwierzyć, w sieci burza. "Najgłupsze pytanie w historii"

Teleturniej "Milionerzy" od lat przyciąga przed telewizory miliony Polaków. Emitowany na antenie TVN od 1999 roku, z krótką przerwą, nadawany jest do dzisiaj. Program słynie z trudnych i często podchwytliwych pytań, jednak ostatni incydent z 27 maja 2024 roku wywołał prawdziwą burzę w mediach społecznościowych

Milionerzy
28.05.2024 12:36 "Milionerzy". Mógł wygrać 125 tys. zł, a stracił fortunę. Wszystko przez pytanie z "bykiem"

Od uczestników “Milionerów” wymaga się ogromnej wiedzy i opanowania, które mogą zaprowadzić ich do finału i zdobycia głównej, imponującej nagrody. W ostatnim odcinku w teleturnieju pojawił się pan Tomasz, który liczył, że uda mu się zdobyć milion złotych. Niestety nie wszystko poszło po jego myśli.

Milionerzy
22.05.2024 09:42 "Milionerzy". Nauczyciel WF-u odpadł na samym starcie. Poległ na pytaniu z matematyki

W 691. odcinku "Milionerów" naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadł Szymon z Suwałk, nauczyciel wychowania fizycznego i podstaw przedsiębiorczości z Zespołu Szkół Technicznych. Choć początek gry przebiegł pomyślnie, szybko znalazł się w tarapatach z powodu pytania z matematyki. Stres zrobił swoje i proste obliczenie dotyczące cukierków pokonało gracza.

Hubert Ubrański "Milionerzy"
14.05.2024 16:40 "Milionerzy". Uczestnik odpadł już na pierwszym pytaniu. Znacie dobrą odpowiedź?

"Milionerzy" to niekwestionowany hit telewizyjny, który emitowany jest już niemal ćwierć wieku. Przez ten czas przewinęło się przez niego wielu uczestników, którzy marzyli o zdobyciu głównej nagrody. Jednym z nich był Wojciech Piasecki. Niestety, nie wykorzystał swojej szansy i odpadł już na pierwszym pytaniu.

Milionerzy
25.04.2024 11:57 "Milionerzy". Uczestniczka nie potrafiła zrozumieć pierwszego pytania

W ostatnim czasie poprzeczka w “Milionerach” została podniesiona, a wszystko za sprawą dwóch uczestników, którzy w ciągu zaledwie kilku tygodni zdobyli główną nagrodę. Zapewne wielu śmiałków biorących udział w teleturnieju odczuwa chęć osiągnięcia takiego samego rezultatu. A co w momencie, gdy już pierwsze pytanie wprowadzi uczestnika w konsternację?

Milionerzy
18.04.2024 15:10 "Milionerzy". Pytanie o milion. O co znów zapytał Hubert Urbański?

Już trzeci raz w ciągu ostatnich kilku tygodni w “Milionerach” padło pytanie warte milion złotych. Uczestnik, choć mknął jak burza, ostatecznie nie zdecydował się na podjęcie ryzyka. O co zapytał go Hubert Urbański?

zwycięzca Milionerów
05.04.2024 14:59 Wygrał główną nagrodę w "Milionerach". Zaapelował do Polaków

Tomasz Boruch jako siódmy uczestnik w historii teleturnieju "Milionerzy" zdołał odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania i zgarnąć główną nagrodę. W czwartek 4 kwietnia zwycięzca pojawił się w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN". Zdradził, na co przeznaczy wygraną, a także zaapelował do obywateli.

Milionerzy
04.04.2024 09:12 Wygrał milion złotych w "Milionerach". Zdradził, na co go wyda

Po raz kolejny padła główna wygrana w “Milionerach” - ten wyczyn udał się Tomaszowi Boruchowi. Kim jest mężczyzna i na co planuje wydać wygraną? Ma bardzo poważne plany. Zdradził, że częścią kwoty zamierza podzielić się.

"Milionerzy"
03.04.2024 21:15 "Milionerzy". Kolejny uczestnik wygrał milion złotych

Tomasz Boruch z Warszawy stanął w środę 3 kwietnia przed szansą zdobycia głównej nagrody w uwielbianym przez Polaków teleturnieju "Milionerzy". Uczestnik przeszedł jak burza przez niemal wszystkie pytania i usłyszał dziś pytanie za milion złotych, na które udało mu się odpowiedzieć poprawnie. Mamy kolejnego milionera.

Tomasz Orzechowski
27.03.2024 11:42 Tomasz Orzechowski rozgromiony w programie TVP

Tomasz Orzechowski był jednym ze śmiałków, któremu udało się w “Milionerach” sięgnąć po główną wygraną. Mężczyzna postanowił wziąć udział w innym teleturnieju, emitowanym w TVP. Tym razem jednak nie udało mu się powtórzyć tego sukcesu.

Hubert Urbański
26.03.2024 13:46 Dlaczego "Milionerzy" zniknęli z TVN? Nie będzie też innych produkcji

TVN postanowił wprowadzić w swojej ramówce pewne zmiany - znikną kultowe programy, w tym serial “Na Wspólnej” czy “Milionerzy”, których od lat prowadzi Hubert Urbański. Co stoi za tą decyzją?

"Milionerzy"
13.03.2024 20:07 Oni wygrali MILION w "Milionerach". Wiemy, co z nim zrobili!

Niedawno jeden z uczestników teleturnieju “Milionerzy” odpowiedział dobrze na wszystkie pytania i tym samym zagwarantował sobie główną wygraną, czyli milion złotych. Zastanawialiście się kiedyś, co wygrani w programie robią z pieniędzmi? Jedna z uczestniczek szybko pozbyła się nagrody. Jaki był tego powód?

Hubert Urbański
13.03.2024 13:04 Zwycięzca "Milionerów" nie dostanie pełnej wygranej. Musi odprowadzić podatek

Wtorkowe wydanie “Milionerów” było niezwykle ekscytujące, a wszystko za sprawą jednego z uczestników, któremu udało się odpowiedzieć poprawnie na 12 pytań, zdobywając główną nagrodę. Mężczyzna, pomimo że tytułowany jest milionerem, z programu wyjdzie z niższą kwotą. Chodzi o podatek.

Milionerzy
13.03.2024 11:30 Zwycięzca "Milionerów" ujawnił, na co wyda nagrodę! Podał konkrety

We wtorek 12 marca wyemitowany został kolejny odcinek “Milionerów”, który obfitował w ogrom emocji. Wszystko za sprawą jednego z uczestników - pana Mateusza - który zdobył tytułową kwotę, odpowiadając poprawnie na wszystkie zadane mu pytania. Wiadomo, co zrobi z wygraną.

"Milionerzy"
12.03.2024 21:03 "Milionerzy": padła główna nagroda! Kto wygrał milion i jak brzmiało pytanie?

Stało się! Mimo że zdarza się to naprawdę rzadko, w końcu jednemu z uczestników ostatniego odcinka udało się wygrać milion złotych w programie “Milionerzy”. Z pytaniem finałowym niejedna osoba miałaby duży problem. Jak brzmiało?

Mateusz Żaboklicki
12.03.2024 20:40 "Milionerzy": Kim jest Mateusz Żaboklicki? Wiek, żona, praca

Wielkim objawieniem programu “Milionerzy” okazał się Mateusz Żaboklicki, którzy prężnie i z wielką odwagą odpowiadał na kolejne pytania. Z odcinka wyemitowanego 11 marca dowiedzieliśmy się, że mężczyzna zawalczy o główną nagrodę. Dzień później stoczył walkę o tytułowy milion, a jego wiedza pozwoliła mu go zdobyć. Co wiadomo o kolejnym zwycięzcy “Milionerów”?

Milionerzy
11.03.2024 11:58 "Milionerzy": Pytanie o gąsienice warte fortunę. To była zasadzka

Uczestnik "Milionerów" szedł jak burza i brawurowo odpowiadał na kolejne pytania. Najtrudniejszą przeszkodą w drodze o milion okazała się pozornie prosta zagwozdka zoologiczna, która miała go skutecznie zmylić. Czy zdołał wyjść z opresji, którą z premedytacją zafundował mu Hubert Urbański?

Milionerzy
08.03.2024 19:13 "Milionerzy". Wszyscy zdębieli przy pytaniu za pół miliona

W jednym z ostatnich odcinków “Milionerów” uczestnik podjął walkę o pół miliona złotych. By je zdobyć, użył aż dwóch kół ratunkowych. Czy to rozwiązanie pomogło mu usłyszeć pytanie warte tytułową sumę?

"Milionerzy": Zapytano ją o Dudę
06.02.2024 19:21 "Milionerzy": Zapytano ją o Dudę. Miała przerażenie w oczach

“Milionerzy” to popularny program na całym świecie. Widzowie chętnie oglądają, jak jego uczestnicy mierzą się z trudnymi pytaniami. Każda kolejna dobra odpowiedź przybliża uczestnika do wygrania miliona złotych. W ostatnich odcinkach duńskiej edycji programu padło pytanie o Andrzeja Dudę. Uczestniczkę zamurowało… Czy dobrze odpowiedziała? 

Milionerzy
10.01.2024 08:26 "Milionerzy": uczestniczka skorzystała z dwóch kół ratunkowych i przegrała. Znacie odpowiedź na to pytanie?

Walka o milion złotych w teleturnieju "Milionerzy" może mieć niespodziewany przebieg. Przekonała się o tym bohaterka, która mimo wykorzystania dwóch kół ratunkowych nie poradziła sobie z pozornie łatwym pytaniem. O co spytał ją Hubert Urbański?

Milionerzy
16.12.2023 14:23 "Milionerzy": wielkie zmiany w teleturnieju. Wprowadzono nowe ułatwienie dla uczestników?

“Milionerzy” nieustannie od lat cieszą się dużą popularnością wśród widzów, którzy zasiadają przed telewizorami i niemal z wypiekami na twarzy podziwiają niebywałą wiedzę uczestników. Produkcja również stara się co jakiś czas urozmaicić teleturniej. Kolejne zmiany już niebawem zostaną wprowadzone. Ułatwią możliwość wygrania tytułowego miliona?

Milionerzy
10.12.2023 19:20 "Milionerzy": Padło pytanie bez prawidłowej odpowiedzi? Widzowie dopatrzyli się niewybaczalnego błędu

Polska wersja "Milionerów" ma oddanych fanów, którzy od lat regularnie sięgają po pilot i przełączają na TVN, by razem z uczestnikami wsłuchać się w przeszywający głos prowadzącego czytającego podstępne pytanie. Niestety, czasem ta renoma zostaje zachwiana. Dzieje się tak chociażby wtedy, gdy wśród dostępnych odpowiedzi… nie ma tej prawidłowej. Czy to w ogóle możliwe? Błędu dopatrzyli się wspomniani wierni widzowie.

Milionerzy
09.12.2023 12:20 "Milionerzy": uczestniczka nie zrozumiała pytania? Szybko wybrnęła z sytuacji

Nie bez kozery uważa się, że “Milionerzy” to jeden z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej emocjonujących teleturniejów. W końcu niemal każdy z odcinków tego programu wprowadza w osłupienie uczestników, a także widzów. Co tym razem się stało podczas jego trwania? Walcząca o milion kobieta nie kryła swojego zaskoczenia.

Hubert Urbański
05.12.2023 13:19 "Milionerzy": Co się majtało w majtkach przed XIX wiekiem? Niesłychana gra pana Mateusza, "zmarnował" koło na innym pytaniu

“Milionerzy” już od lat cieszą się dużą popularnością wśród widzów, którzy niemal z wypiekami na twarzy śledzą poczynania uczestników teleturnieju. Podczas jego trwania padają zaskakujące pytania, wprawiające niejedną osobę w zakłopotanie. Tak było również podczas trwania 698 odcinka. O co dokładnie zapytał Hubert Urbański?

Milionerzy
02.12.2023 09:10 "Milionerzy": pytanie za 250 tys. zł. Czym jest różanecznik? Uczestniczka zadzwoniła do przyjaciela, nikt nie znał odpowiedzi

Michalina Kwiecińska, finansistka z Krakowa, w “Milionerach” szła niczym burza. Bezbłędnie odpowiadała na pytania, jednak ani ona, ani czekająca pod telefonem siostra nie wiedziały, czym jest różanecznik. Ostatecznie uczestniczka musiała obejść się smakiem i nie została tytułową milionerką.

"Milionerzy"
23.11.2023 09:03 "Milionerzy": Czym nie jest arbuz? Podchwytliwe pytanie w programie TVN, niejeden się wyłoży

Pytania w “Milionerach” bywają intrygujące i nieraz zaskakujące, a dzięki nim każdy odcinek programu jest niezwykle emocjonujący. A jeśli dotyczy ono arbuza i tego, czym on nie jest? Znasz na nie odpowiedź?