Rozrywka.Goniec.pl > Hubert Urbański

Hubert Urbański

Hubert Urbański
26.09.2023 10:09 Najnowsze zdjęcie Huberta Urbańskiego wywołało niemałe poruszenie wśród internautów. "Bije mrok i smutek"

Hubert Urbański zamieścił ostatnio na Instagramie zdjęcie, które wywołało  duże poruszenie wśród internautów. Obserwatorzy gwiazdy “Milionerów” są zdecydowanie bardzo zaniepokojeni jego wyglądem. Zastanawiają się, co jest przyczyną jego “smutnego wyrazu twarzy”. Mają swoje przypuszczenia.

Hubert Urbański
15.09.2023 22:51 Niewiele osób wie, że Hubert Urbański ma cztery córki. Jedna jest artystką

Hubert Urbański zdecydowanie ceni sobie prywatność, dlatego też mało kto wiedział o tym, że prowadzący “Milionerów” ma cztery córki Nie opowiada o nich mediom, chroniąc ich anonimowość. Okazuje się, że jedna z nich, 29-letnia Krystyna, jest niezwykle utalentowaną artystką, a swoje prace chętnie zamieszcza na Instagramie.

Hubert Urbański
23.08.2023 23:34 Niespodziewane zmiany w "Milionerach". Nawet główna nagroda będzie inna

Nadchodzą wielkie zmiany w najpopularniejszym teleturnieju TVN “Milionerzy”. Do wygrania będzie znacznie więcej pieniędzy niż do tej pory. O zmianach w najnowszej edycji programu opowiedział Hubert Urbański.

Hubert Urbański
06.08.2023 12:01 Wydało się, ile zarabia Hubert Urbański. "To są szokujące stawki"

Ostatnio Hubert Urbański postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoich zarobkach. To odważny krok, bowiem niewiele gwiazd chce mówić publicznie o swoim statusie materialnym. Prowadzący “Milionerów” zdradził m.in. jakie kwoty otrzymuje za prowadzenie różnych imprez i wydarzeń. 

Hubert Urbański
13.07.2023 14:11 Hubert Urbański zaliczył wpadkę? Uczestniczka "Milionerów" przez ten błąd opuściła program

Czyżby Hubert Urbański zaliczył wpadkę na wizji? Widzowie uważają, że gospodarz “Milionerów” wprowadził jedną z uczestniczek w błąd, przez co musiała opuścić program, zanim jeszcze na dobre w nim zagościła. Ta sytuacja spotkała się z ogromną krytyką ze strony fanów “Milionerów”.

Hubert Urbański
17.06.2023 22:30 Inflacja zmienia zasady programu "Milionerzy". Chodzi o główną nagrodę

Poważne zmiany w programie “Milionerzy”. Produkcja zmienia reguły gry. Od tej pory w odcinkach specjalnych teleturnieju będzie można wygrać aż dwa miliony złotych. To nie żart.

Milionerzy
25.05.2023 12:27 Kompromitacja gwiazd „Azja Express” w „Milionerach”, fani byli bezlitośni. „No to zabłysnęli”

W jednym z ostatnich odcinków „Milionerów” udział wzięły gwiazdy z programu „Azja Express”. Na fotelu przed Hubertem Urbańskim zasiadły dwa duety: Daria Ładocha i Krystian Pesta oraz Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski. Pierwszej parze nie poszło jednak najlepiej…

Hubert Urbański
22.05.2023 08:43 Hubert Urbański znów zakochany? Znany prezenter przyłapany na randce z piękną brunetką

Hubert Urbański od wielu lat prowadzi bardzo popularny teleturniej "Milionerzy". Widzowie znają go głównie z tej produkcji. Prezenter rzadko otwarcie dzieli się swoim życiem prywatnym, ale tym razem został przyłapany na randce z tajemniczą pięknością. Czy Urbański znów jest zakochany?

Artur Czechowicz i Hubert Urbański "Milionerzy"
12.04.2023 10:27 "Milionerzy". Uczestnik pożegnał się z programem przez jedno słowo. Zaskakujące sceny

Gościem w 547. odcinku "Milionerów" był Artur Czechowicz. Choć grę zaczął fantastycznie, popełnił kuriozalny błąd, który wykluczył go z dalszego udziału w programie. Odpadł, choć znał poprawną odpowiedź na zadane pytanie. Co się stało?

Milionerzy TVN
28.03.2023 11:53 "Milionerzy". Zrezygnował z gry po pytaniu za 20 tysięcy zł. Znasz na nie odpowiedź?

Widzowie kochają program "Milionerzy", nie tylko za ponadczasowego prowadzącego Huberta Lewandowskiego, ale także za nieprzewidywalność. Niczym w piłce nożnej wyniku nie da się przewidzieć, a nawet profesor nauk może potknąć się na łatwym pytaniu. Szczegół tkwi w tym, by zapytać o tematy, o których uczestnicy kompletnie nie mają pojęcia. Właśnie takie pytanie usłyszał Bartosz Jałocha. Wówczas uzmysłowił sobie, że "lepszy rydz niż nic" i zrezygnował z dalszej gry. Znasz odpowiedź na pytanie, które zmusiło go do rezygnacji?

Milionerzy Hubert Urbański
04.03.2023 14:38 "Milionerzy". Hubert Urbański rozpoznał uczestniczkę. Zadał jej osobiste pytanie

W 605. odcinku show "Milionerzy" przed wszystkowiedzącym obliczem Huberta Urbańskiego zasiadła uczestniczka, która już wcześniej pojawiła się w programie. Ten szczegół nie umknął uwadze prowadzącego, który pokusił się o wspominki i zadał swojej rozmówczyni jedno pytanie dotyczące męża. Czy dała się zbić z tropu? 

Hubert Urbański skromnie przyznał, że nie tylko prowadzi "Milionerów", ale też jest jednym z nich
09.11.2022 20:50 "Milionerzy". Ile zarabia Hubert Urbański? Można pozazdrościć

"Milionerzy". Hubert Urbański udzielił niedawno wywiadu dla Super Expressu, w którym pochwalił się, że majętnym jest człowiekiem. Przy okazji popularny zdradził, ile zarabia. Kwoty przyprawiają o zawrót głowy. Trudno uwierzyć, ile dostał za jeden odcinek popularnego teleturnieju.

Hubert Urbański
21.10.2022 19:49 Hubert Urbański mieszka w zaskakujących warunkach. Prowadzący "Milionerów" pokazał mieszkanie

Hubert Urbański to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Widzowie doskonale kojarzą go z roli prowadzącego "Milionerów". Mężczyzna często publikuje zdjęcia wnętrz swojego mieszkania. W jakim stylu je urządził?

Milionerzy
07.08.2022 08:54 "Milionerzy". Poprosił o telefon do przyjaciela. Chwilę później wszyscy ryknęli śmiechem

Jeden z uczestników programu "Milionerzy" nieoczekiwanie stał się gwiazdą internetu - a właściwie jego przyjaciel. Podczas koła ratunkowego telefon do przyjaciela całe studio usłyszało coś, czego nikt się nie spodziewał. Reakcja Huberta Urbańskiego wiele mówi.

Hubert Urbański
09.06.2022 13:28 Hubert Urbański na zdjęciu w młodości. Gwiazda TVN złamała niejedno serce?

Hubert Urbański opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z 1989 roku. Pod wpisem pojawiła się lawina komentarzy od zachwyconych fanów dziennikarza. "Gdzie tacy mężczyźni dzisiaj?" - pyta jedna z obserwatorek. Hubert Urbański to postać, której raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Choć na swoim koncie ma wiele produkcji, największą sympatię zyskał za sprawą programu "Milionerzy". Okazuje się, że jego spojrzenie i charakterystyczny uśmiech towarzyszą mu od zawsze. Urbański podzielił się na Instagramie zdjęciem z młodości. Miał wtedy zaledwie 23 lata, ale nietrudno go poznać. Można nawet przypuszczać, że jego szelmowski uśmiech złamał niejedno serce. "1989. Nie bardzo pamiętam" - napisał Hubert Urbański pod zdjęciem z młodości.