Rozrywka.Goniec.pl > Hubert Urbański

Hubert Urbański

Milionerzy
13.06.2024 11:06 "Milionerzy". Usłyszała pytanie o "memiczny komentarz" i zdębiała. Zadzwoniła do męża

W 703. odcinku “Milionerów” pojawiła się pani Anna. Uczestniczka wykazała się niemałą wiedzą i była na dobrej drodze, by zdobyć główną nagrodę, jednak w pewnym momencie natknęła się na pytanie, na które nie znała poprawnej odpowiedzi. Postanowiła zatem zadzwonić do męża. Czy jego podpowiedź pomogła kobiecie pozostać w grze?

Milionerzy
06.06.2024 11:34 "Milionerzy". Zadzwonił do siostry i nagle przerwał połączenie

Niedawno w “Milionerach” pojawił się kolejny śmiałek, chętny podjąć się wyzwania, by zdobyć tytułową nagrodę. W pewnym momencie postanowił skorzystać z koła ratunkowego, jakim był telefon do przyjaciela. Mężczyzna zadzwonił do siostry, jednak doszło do zaskakującego zdarzenia. Hubert Urbański był wyraźnie zaskoczony tym, czego stał się świadkiem.

Milionerzy
30.05.2024 11:08 Widzowie "Milionerów" nie mogli uwierzyć, w sieci burza. "Najgłupsze pytanie w historii"

Teleturniej "Milionerzy" od lat przyciąga przed telewizory miliony Polaków. Emitowany na antenie TVN od 1999 roku, z krótką przerwą, nadawany jest do dzisiaj. Program słynie z trudnych i często podchwytliwych pytań, jednak ostatni incydent z 27 maja 2024 roku wywołał prawdziwą burzę w mediach społecznościowych

Milionerzy
28.05.2024 12:36 "Milionerzy". Mógł wygrać 125 tys. zł, a stracił fortunę. Wszystko przez pytanie z "bykiem"

Od uczestników “Milionerów” wymaga się ogromnej wiedzy i opanowania, które mogą zaprowadzić ich do finału i zdobycia głównej, imponującej nagrody. W ostatnim odcinku w teleturnieju pojawił się pan Tomasz, który liczył, że uda mu się zdobyć milion złotych. Niestety nie wszystko poszło po jego myśli.

Milionerzy
22.05.2024 09:42 "Milionerzy". Nauczyciel WF-u odpadł na samym starcie. Poległ na pytaniu z matematyki

W 691. odcinku "Milionerów" naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadł Szymon z Suwałk, nauczyciel wychowania fizycznego i podstaw przedsiębiorczości z Zespołu Szkół Technicznych. Choć początek gry przebiegł pomyślnie, szybko znalazł się w tarapatach z powodu pytania z matematyki. Stres zrobił swoje i proste obliczenie dotyczące cukierków pokonało gracza.

Hubert Ubrański "Milionerzy"
14.05.2024 16:40 "Milionerzy". Uczestnik odpadł już na pierwszym pytaniu. Znacie dobrą odpowiedź?

"Milionerzy" to niekwestionowany hit telewizyjny, który emitowany jest już niemal ćwierć wieku. Przez ten czas przewinęło się przez niego wielu uczestników, którzy marzyli o zdobyciu głównej nagrody. Jednym z nich był Wojciech Piasecki. Niestety, nie wykorzystał swojej szansy i odpadł już na pierwszym pytaniu.

Milionerzy
25.04.2024 11:57 "Milionerzy". Uczestniczka nie potrafiła zrozumieć pierwszego pytania

W ostatnim czasie poprzeczka w “Milionerach” została podniesiona, a wszystko za sprawą dwóch uczestników, którzy w ciągu zaledwie kilku tygodni zdobyli główną nagrodę. Zapewne wielu śmiałków biorących udział w teleturnieju odczuwa chęć osiągnięcia takiego samego rezultatu. A co w momencie, gdy już pierwsze pytanie wprowadzi uczestnika w konsternację?

Milionerzy
18.04.2024 15:10 "Milionerzy". Pytanie o milion. O co znów zapytał Hubert Urbański?

Już trzeci raz w ciągu ostatnich kilku tygodni w “Milionerach” padło pytanie warte milion złotych. Uczestnik, choć mknął jak burza, ostatecznie nie zdecydował się na podjęcie ryzyka. O co zapytał go Hubert Urbański?

zwycięzca Milionerów
05.04.2024 14:59 Wygrał główną nagrodę w "Milionerach". Zaapelował do Polaków

Tomasz Boruch jako siódmy uczestnik w historii teleturnieju "Milionerzy" zdołał odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania i zgarnąć główną nagrodę. W czwartek 4 kwietnia zwycięzca pojawił się w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN". Zdradził, na co przeznaczy wygraną, a także zaapelował do obywateli.

Milionerzy
04.04.2024 09:12 Wygrał milion złotych w "Milionerach". Zdradził, na co go wyda

Po raz kolejny padła główna wygrana w “Milionerach” - ten wyczyn udał się Tomaszowi Boruchowi. Kim jest mężczyzna i na co planuje wydać wygraną? Ma bardzo poważne plany. Zdradził, że częścią kwoty zamierza podzielić się.

"Milionerzy"
03.04.2024 21:15 "Milionerzy". Kolejny uczestnik wygrał milion złotych

Tomasz Boruch z Warszawy stanął w środę 3 kwietnia przed szansą zdobycia głównej nagrody w uwielbianym przez Polaków teleturnieju "Milionerzy". Uczestnik przeszedł jak burza przez niemal wszystkie pytania i usłyszał dziś pytanie za milion złotych, na które udało mu się odpowiedzieć poprawnie. Mamy kolejnego milionera.

Hubert Urbański
26.03.2024 13:46 Dlaczego "Milionerzy" zniknęli z TVN? Nie będzie też innych produkcji

TVN postanowił wprowadzić w swojej ramówce pewne zmiany - znikną kultowe programy, w tym serial “Na Wspólnej” czy “Milionerzy”, których od lat prowadzi Hubert Urbański. Co stoi za tą decyzją?

"Milionerzy"
13.03.2024 20:07 Oni wygrali MILION w "Milionerach". Wiemy, co z nim zrobili!

Niedawno jeden z uczestników teleturnieju “Milionerzy” odpowiedział dobrze na wszystkie pytania i tym samym zagwarantował sobie główną wygraną, czyli milion złotych. Zastanawialiście się kiedyś, co wygrani w programie robią z pieniędzmi? Jedna z uczestniczek szybko pozbyła się nagrody. Jaki był tego powód?

"Milionerzy"
12.03.2024 21:03 "Milionerzy": padła główna nagroda! Kto wygrał milion i jak brzmiało pytanie?

Stało się! Mimo że zdarza się to naprawdę rzadko, w końcu jednemu z uczestników ostatniego odcinka udało się wygrać milion złotych w programie “Milionerzy”. Z pytaniem finałowym niejedna osoba miałaby duży problem. Jak brzmiało?

Milionerzy
08.03.2024 19:13 "Milionerzy". Wszyscy zdębieli przy pytaniu za pół miliona

W jednym z ostatnich odcinków “Milionerów” uczestnik podjął walkę o pół miliona złotych. By je zdobyć, użył aż dwóch kół ratunkowych. Czy to rozwiązanie pomogło mu usłyszeć pytanie warte tytułową sumę?

Milionerzy
16.12.2023 14:23 "Milionerzy": wielkie zmiany w teleturnieju. Wprowadzono nowe ułatwienie dla uczestników?

“Milionerzy” nieustannie od lat cieszą się dużą popularnością wśród widzów, którzy zasiadają przed telewizorami i niemal z wypiekami na twarzy podziwiają niebywałą wiedzę uczestników. Produkcja również stara się co jakiś czas urozmaicić teleturniej. Kolejne zmiany już niebawem zostaną wprowadzone. Ułatwią możliwość wygrania tytułowego miliona?

Milionerzy
09.12.2023 12:20 "Milionerzy": uczestniczka nie zrozumiała pytania? Szybko wybrnęła z sytuacji

Nie bez kozery uważa się, że “Milionerzy” to jeden z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej emocjonujących teleturniejów. W końcu niemal każdy z odcinków tego programu wprowadza w osłupienie uczestników, a także widzów. Co tym razem się stało podczas jego trwania? Walcząca o milion kobieta nie kryła swojego zaskoczenia.

Hubert Urbański
05.12.2023 13:19 "Milionerzy": Co się majtało w majtkach przed XIX wiekiem? Niesłychana gra pana Mateusza, "zmarnował" koło na innym pytaniu

“Milionerzy” już od lat cieszą się dużą popularnością wśród widzów, którzy niemal z wypiekami na twarzy śledzą poczynania uczestników teleturnieju. Podczas jego trwania padają zaskakujące pytania, wprawiające niejedną osobę w zakłopotanie. Tak było również podczas trwania 698 odcinka. O co dokładnie zapytał Hubert Urbański?

"Milionerzy"
23.11.2023 09:03 "Milionerzy": Czym nie jest arbuz? Podchwytliwe pytanie w programie TVN, niejeden się wyłoży

Pytania w “Milionerach” bywają intrygujące i nieraz zaskakujące, a dzięki nim każdy odcinek programu jest niezwykle emocjonujący. A jeśli dotyczy ono arbuza i tego, czym on nie jest? Znasz na nie odpowiedź?

Hubert Urbański
09.11.2023 13:22 Hubert Urbański miał podpaść pracodawcy. Gwiazdor TVN może stracić "Milionerów"?

Hubert Urbański należy do grona najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN-u. Trudno uwierzyć, aby cokolwiek mogło zachwiać jego pozycją w stacji, ale zdaniem mediów, sam doprowadził do sytuacji, w której jego przyszłość zawisła na włosku. Co takiego się wydarzyło?

Hubert Ubrański
25.10.2023 18:42 Hubert Urbański wystąpi w hitowej produkcji TVN? Widzowie będą zaskoczeni, tego nikt się nie spodziewał

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów Polsce, który od początku emitowany jest na antenie TVN i prowadzony przez Huberta Urbańskiego. Popularny prezenter tak mocno kojarzy się z programem, że niemal nikt nie potrafi wyobrazić go sobie w innej roli ani innego prowadzącego na jego miejscu. Okazuje się jednak, że sam Hubert Urbański nie jest zamknięty na inne propozycje.

Uczestnik "Milionerów" pozwał produkcję
22.10.2023 13:04 "Milionerzy": ile nacięć ma kajzerka? Uczestnik pozwał produkcję. Twierdzi, że dobrze odpowiedział na pytanie

“Milionerzy” wzbudzają ogromne emocje, zdarza się również, że negatywne. Jeden z uczestników wyraźnie się zirytował, gdy odpadł. Twierdził, że odpowiedź, którą podał, była prawidłowa. Dotyczyła ona… bułek kajzerek i nacięć, które się na nich znajdują. Ostatecznie sprawa trafiła do sądu. Jak się zakończyła?

Uczestnik "Milionerów" był o krok od wygranej
20.10.2023 20:58 Gdyby nie to pytanie Michał wygrałby "Milionerów"? Odpowiedź na nie wymaga naprawdę dużej wiedzy

“Milionerzy” to zdecydowanie jeden z najbardziej lubianych teleturniejów, a każdy odcinek przyciąga przed telewizory ogromną ilość widzów. Jeden z uczestników był o krok od wygrania głównej nagrody. Nie znał jednak odpowiedzi na decydujące pytanie. Suma, jaką ostatecznie zgarnął, jest niebotycznie wysoka.

"Milionerzy": Usłyszał pytanie za ćwierć miliona i zdębiał. Widzów przeszły dreszcze, tego nikt się nie spodziewał
19.10.2023 20:45 "Milionerzy": Usłyszał pytanie za ćwierć miliona i zdębiał. Widzów przeszły dreszcze, tego nikt się nie spodziewał

“Milionerzy” od lat cieszą się ogromną popularnością, przyciągając przed telewizory ogromną rzeszę widzów. Podczas programu często padają zaskakujące pytania, jednak to, które wybrzmiało podczas 673 odcinka teleturnieju, niejednemu widzowi zapadnie w pamięć. Dotyczyło ono morderstwa i… robaków.

"Milionerzy"
11.10.2023 12:35 "Milionerzy": Zrezygnował z dalszej gry, a dostał się do finału. Zawalczy o 2 mln zł

Ostatni odcinek “Milionerów" wywołał ogromne emocje wśród widzów. Podczas jego trwania grę o zawrotną kwotę kontynuował Jakub Kasperkiewicz z Wrocławia. Uczestnik wykorzystał już wcześniej wszystkie koła ratunkowe, dlatego w dalszej grze polegał wyłącznie na swojej wiedzy. Czy udało mu się zdobyć główną wygraną? 

Hubert Urbański
10.10.2023 19:43 Hubert Urbański pojawił się w "Dzień dobry TVN". Co się z nim stało? Niepokojący widok

Hubert Urbański od lat kojarzony jest z rolą prowadzącego popularny teleturniej "Milionerzy". Gospodarz programu przyzwyczaił nas do nienagannego wyglądu i świetnie skrojonych garniturów. Okazuje się jednak, że eleganckie ubrania gwiazdy TVN skrywają pewną tajemnicę.

"Milionerzy" na ulicy. Hubert Urbański zaczepiał przechodniów i zadawał pytania. Sprawdź, czy znasz odpowiedzi
09.10.2023 18:29 "Milionerzy" na ulicy. Hubert Urbański zaczepiał przechodniów i zadawał pytania. Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

Z wyjątkowym wydaniem teleturnieju "Milionerzy" Hubert Urbański wyszedł do przechadzających ulice warszawiaków. Przechodnie mogli zmierzyć się z pytaniami, z jakimi uczestnicy w studiu mieli sporą trudność. Jak poszło mieszkańcom stolicy? Hubert Urbański nie byłby sobą, gdyby z kilkoma nie uciął sobie nietypowej pogawędki.

Prowadzący "Milionerów" ukrywa tatuaże pod makijażem i ubraniami. Szok, co skrywa latami!
08.10.2023 15:30 Prowadzący "Milionerów" ukrywa tatuaże pod makijażem i ubraniami. Szok, co skrywa latami!

Hubert Urbański przed kamerami teleturnieju "Milionerzy" zawsze występuje w eleganckim garniturze. Na Instagramie daje się jednak poznać z zupełnie innej, bardziej swobodnej strony. O skrzętnie skrywanym przez niego sekrecie dotychczas wiedziało niewielu, ale Hubert Urbański postanowił podzielić się nim w mediach społecznościowych. Okazuje się, że gospodarz show "Milionerzy" jest… wielkim wielbicielem tatuaży. Gdzie je ma?

  • 1
  • 2