Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS; Splash News/East News

Ida Nowakowska pokazała się z Johnnym Deppem. Nie wszyscy są jednak zadowoleni

3 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Ida Nowakowska zamieściła na swoim Instagramie fotografię, na której pozuje u boku Johnny'ego Deppa. Nie wszyscy jej fani są jednak zadowoleni z tego, że pokazała się z aktorem budzącym kontrowersje.

Dziś niewielu pamięta, że Ida Nowakowska sprawdzała się również jako aktorka, a na swoim koncie ma występy u boku wielkich gwiazd światowego kina.

Ida Nowakowska i Johnny Depp. Gwiazda "Pytania na śniadanie" pokazała wspólne zdjęcie

Ida Nowakowska jest dziś jedną z największych gwiazd TVP . Prezenterka jest wybierana do prowadzenia prestiżowych wydarzeń stacji, a dodatkowo od jakiegoś czasu pełni funkcję gospodyni programu "Pytanie na śniadanie" .

Widzowie tłumnie zasiadają przed telewizorami, by móc spędzić poranek ze swoją ulubioną prezenterką. Dziennikarka bardzo ceni swoich fanów, dlatego jest z nimi w stałym kontakcie poprzez media społecznościowe.

Ostatnio, tuż po wygranej Johnny'ego Deppa w procesie o zniesławienie , wytoczonym byłej żonie Amber Heard, Ida Nowakowska postanowiła podzielić się ze swoimi miłośnikami fotografią, na której pozuje wraz z amerykańskim aktorem.

Choć pod postem szybko pojawiły się słowa zachwytu, zarówno w stosunku do prezenterki, jak i gwiazdy "Piratów z Karaibów", nie wszyscy fani byli zadowoleni. Część internautów gorzko oceniła fotografię.

Przytyki fanów Idy Nowakowskiej

- Johnny Depp przywołał wspomnienia z niedawnych czasów życia w Los Angeles i współpracy z moją cudowną, świętej pamięci managerką, która zmarła na COVID-19... - napisała Ida Nowakowska pod zdjęciem, na którym widzimy ją w towarzystwie aktora oraz jej byłej przedstawicielki.

W sekcji komentarzy dostrzec możemy, że znalazło się kilka osób, którym nie spodobała się najwidoczniej idea pokazywania się u boku kontrowersyjnej gwiazdy.

- Czy Pani ma jakiekolwiek refleksje na temat tego, co Pani robi w mediach społecznościowych? To był tragiczny proces. A jego wygrana, choć słuszna, nie powinna służyć promowaniu Pani osoby - napisał jeden z fanów.

- Johny deep powinienbył przegrać [pisownia oryginalna - przyp. red.] - oburzał się inny.

Większość miłośników Idy Nowakowskiej jednak ciepło przyjęła zamieszczenie fotografii, a zaledwie po kilku godzinach od publikacji, zdjęcie zostało polubione prawie 6 tys. razy, a wśród "lajkujących" znalazła się m.in. Viki Gabor .

Choć dziś prezenterka znana jest przede wszystkim z pracy w TVP, swoją karierę rozpoczynała jako aktorka. Dwukrotnie występowała również w filmach z gwiazdami światowego formatu - w 1997 r. w "Bandycie" z Tilem Schweigerem i w 2004 r. w "Poza zasięgiem" ze Stevenem Seagalem . Dotychczasową filmografię Idy Nowakowskiej zamyka "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie", gdzie wcieliła się w postać siostry Serafiny.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Anna Kalczyńska zatrzymana przez policję. Nie pierwszy raz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor wyremontowała im dom. Straszne, co stało się później
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Szatan trafił do szpitala. Pokazał zdjęcie, smutny widok
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Komenda ponownie stanął przed sądem. Matka jego dziecka wyjawiła przykrą prawdę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Robert Kudelski z "Na Wspólnej" dodał zdjęcie z opatrunkiem na oku. Fani są zaniepokojeni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dodała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Reakcja fanów mogła być tylko jedna
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]