Rozrywka.Goniec.pl

(fot. Tomasz Zukowski/East News)

Dominik Zygra. Kim jest były mąż Anny Przybylskiej? Nie usłyszycie o nim w filmie "Ania"

10 Października 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

Dominik Zygra to jedyny mąż Anny Przybylskiej. Kim jest mężczyzna, z którym aktorka stanęła na ślubnym kobiercu? Jak długo trwało ich małżeństwo? Dlaczego nie wspomniano o nim w filmie "Ania"?

Anna Przybylska i Dominik Zygra - ślub

Choć wiadomo, że miłością życia Anny Przybylskiej był Jarosław Bieniuk, to zanim poznała piłkarza, miała za sobą nieudane związki, w tym małżeństwo. Mając zaledwie 20 lat serialowa Marylka Baka stanęła na ślubnym kobiercu z cztery lata starszym od siebie tajemniczym biznesmenem i tenisistą z Trójmiasta. Byli ze sobą wówczas zaledwie dziewięć miesięcy. Ceremonia była skromna, a Anna Przybylska miała na sobie długą białą suknię z ozdobnym, wiązanym na plecach gorsetem. Nie miała welonu ani innych ozdób we włosach. W rękach trzymała wiązankę z białych róż.

Ślub Anny Przybylskiej i Dominika Zygry odbył się 24 czerwca 2000 roku w kościele pw. Ducha Świętego przy ulicy Zielonej na Gdyni Oksywie i, jak się można było spodziewać, pojawiło się na nim mnóstwo gapiów i fanów aktorki.

"Nawet ministrantów jest rekordowa liczba, każdy chce służyć akurat na tej mszy" - czytamy w książce biograficznej "Ania".

Po ślubie nie było hucznego wesela. Wręcz przeciwnie - w hotelu Faltom w Rumii odbył się kameralny obiad dla dwudziestu pięciu osób - samych najbliższych. Krystyna Przybylska, mama panny młodej, we wspomnianej wyżej książce wyznała, że od początku podkreślała, że nie stać ich na wystawne wesele. "Bez żadnych tańców, hulanek i swawoli".

Anna Przybylska i Dominik Zygra - historia związku

Anna Przybylska i Dominik Zygra poznali się przez wspólnych znajomych. - Kiedy poszliśmy ze znajomymi na dyskotekę, zostawiłam plecak w samochodzie Dominika. Wyszliśmy więc razem, Dominik najpierw podał mi rękę, potem się objęliśmy. Pożegnałam się z nim pocałunkiem w policzek, wróciłam taksówką, ale zostawiłam mu swój numer telefonu - zacytowano w "Ani" wypowiedź aktorki z jednego z wywiadów.

Ich związek rozwijał się dynamicznie, ale według wspomnień w biografii, taka właśnie była Anna Przybylska. "Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć".

Decyzja o ślubie zapadła zaledwie po kilku spotkaniach i była pomysłem serialowej Marylki Baki. Jej najbliżsi nie kryli braku entuzjazmu. Nie podobał im się pośpiech ani fakt, że przyszli państwo młodzi ledwie się znają.

- Patrzyłam na nią jak na kosmitkę, jak na nieokrzesanego dzieciaka. Ale to była cała Anka - łatwowierna i w gorącej wodzie kąpana. Szybciej coś zrobiła, aniżeli pomyślała - mówiła siostra aktorki, Agnieszka Przybylska.

Po ślubie Anna Przybylska i Dominik Zygra zdecydowali się wziąć kredyt na mieszkanie, do którego wprowadzili się w lutym 2001 roku, a już w maju gwiazda wiedziała, że chce się rozwieść. Powód był ten sam, co w poprzednim związku (ale bez ślubu).

- W pewnym momencie zaczęło się to, co w poprzednim związku - ingerencja partnera w karierę Ani, jej rozwój, możliwości. Pamiętam, jak kiedyś Ania miała jechać do Warszawy na premierę filmu, w którym grała, ale przyleciała do mnie z płaczem, że chyba nie pojedzie, bo mąż się nie zgadza - opowiadała przyjaciółka i agentka aktorki, Małgorzata Rudawska.

Anna Przybylska i Dominik Zygra - rozwód

Rozwód ciągnął się półtora roku, a wszystko przez fakt, że w międzyczasie wyszło na jaw, że Anna Przybylska kilka miesięcy po rozstaniu z Dominikiem Zygrą zaczęła spotykać się z Jarosławem Bieniukiem . Wówczas rozpoczęła się walka o rozwód z orzeczeniem o winie. Ostatecznie rozstanie zakończyło się polubownie.

- Szybka decyzja o ślubie mogła wynikać z tego, że bałam się, że już nigdy nie znajdę faceta. W moim pierwszym poważnym związku dostałam po głowie, więc na siłę szukałam prawdziwej miłości. Ale za wcześnie był ten ślub. (...) Od początku widać było, jak bardzo się różnimy. Byłoby głupio to ciągnąć - mówiła Anna Przybylska.

Kolejny związek okazał się dla aktorki tym, czego szukała. Z Jarosławem Bieniukiem była do końca swojego życia, doczekali się trójki dzieci, byli ze sobą na dobre i na złe. Nie potrzebowali przypieczętowania swojej miłości ślubem, o czym przeczytacie TUTAJ .

Dominik Zygra zniknął z życia medialnego po rozwodzie z Anną Przybylską.

Nieudane małżeństwo pominięte w filmie "Ania"

W filmie "Ania ", który wszedł do kin 7 października i na który widzowie czekali już kilka lat, nikt nie wspomina nieudanego małżeństwa Anny Przybylskiej. Dlaczego? Wyjaśniła to w rozmowie z nami siostra aktorki, Agnieszka Przybylska.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, "Ania" (2017, Grzegorz Kubicki, Maciej Drzewiecki, wydawnictwo Agora)

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot czują się niewinni. Inaczej sądzi prokuratura
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niechlubne fakty z życia Kory Jackowskiej. Przez zdradę jej ukochany chciał popełnić rozszerzone samobójstwo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >
Karolina Kruszewska

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]