Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Anita Werner pokazała, jak wyglądała 19 lat temu. Fani zapięli z zachwytu
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 12.02.2023 13:12

Anita Werner pokazała, jak wyglądała 19 lat temu. Fani zapięli z zachwytu

Anita Werner
Fot. Kapif

Anita Werner od końca XX wieku jest obecna w polskim show-biznesie, chociaż nie od razu odkryła w sobie talent dziennikarski. U samych początków swojej kariery próbowała sił w aktorstwie i wyglądała wówczas zupełnie inaczej. Jak gospodyni "Faktów" prezentowała się 19 lat temu?

Anita Werner pokazał zdjęcie sprzed 20 lat. Była podobna do Charlize Theron?

Anita Werner zadebiutowała na ekranie w 1996 roku w filmie "Słodko gorzki" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Zagrała także w "Dziejach mistrza Twardowskiego" i serialu "Zostać miss" (2001 r.), w którym wcieliła się w jedną z kandydatek do tytułu Miss Venus.

Chociaż wszystko wskazywało na to, że będzie kontynuowała karierę aktorską, po pierwszych sukcesach odłożyła występowanie na scenie na bok i odkryła w sobie dziennikarską duszę. Od 22 lat pracuje w "Faktach" TVN. Cieszy się nieposzlakowaną opinią rzetelnej żurnalistki, która z iście pokerową twarzą dostarcza widzom wieści wydarzeniach w Polsce i na świecie.

Anita Werner w serwisie informacyjnym jest powściągliwa, jednak w mediach społecznościowych jest już bardziej wylewna. 142 tysiące obserwatorów na Instagramie raczy fotosami z pracy i życia prywatnego, a od czasu do czasu publikuje także zdjęcia z przeszłości. Tak było i tym razem, gdy na jej profilu ukazała się fotografia sprzed niemal 20 lat.

Mowa o zdjęciu, które w 2004 roku pojawiło się na łamach "Twojego Stylu". Ci, którzy oczami wyobraźni rozpoznają Anitę Werner jedynie po jej krótkich blond włosach, z pewnością będą zaskoczeni jej dawną stylizacją.

Anita Werner prezentowała się wówczas inaczej, co nie umknęło uwadze internautów. Wśród nich znalazła się także Anna Nowak-Ibisz, która na zdjęciu koleżanki z jednej stacji dopatrzyła się podobieństwa do Charlize Theron.

- Charlize Theron! Patrz, Anita, jak ciemny kolor włosów natychmiast wyciągnął niesamowite podobieństwo - zauważyła eksmałżonka Krzysztofa Ibisza, a w zachwytach wtórowali jej kolejni użytkownicy Instagrama.

- Nie tylko elokwentna, ale i piękna. To jest zestaw cech do pozazdroszczenia, - Ale czad w ciemnych włosach, - Zupełnie nie rozpoznaję, żeby to było dawno, - Kobieta jak wino, - Petarda, jak zawsze, - Nic się Pani nie zmieniła, - Pięknością byłaś, pięknością jesteś - pisali zauroczeni wielbiciele.

Modelka Anja Rubik również zdobyła się na komentarz, jednak zdążyła tylko zauważyć, że opublikowany fotos jest "piękną pamiątką". Jak sądzicie, czy Anita Werner przez blisko dwie dekady bardzo się zmieniła?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi: TVN24