Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Andrzej i jego ojciec byli gwiazdami "Chłopaków do wzięcia". Co dziś robi?
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 09.06.2023 09:15

Andrzej i jego ojciec byli gwiazdami "Chłopaków do wzięcia". Co dziś robi?

Chłopaki do wzięcia
fot. screen "Chłopaki do wzięcia

Andrzej i jego ojciec pan Stasio podbili serca widzów pierwszych sezonów programu “Chłopaki do wzięcia”. Co dziś robi gwiazdor popularnej produkcji Polsatu? Niedawno do sieci trafiły ciekawe wieści na jego temat.

"Chłopaki do wzięcia". Andrzej był gwiazdą programu

Pan Stasio i jego syn Andrzej zdobyli ogromną sympatię widzów pierwszych sezonów serialu dokumentalnego “Chłopaki do wzięcia”. Cenne wskazówki ojca, który uczył młodszego mężczyznę podrywu przeszły już do historii programu.

Ku dużemu niezadowoleniu publiczności panowie po kilku sezonach zniknęli z popularnej produkcji Polsatu. W 2019 roku media obiegła wiadomość o śmierci pana Stasia. Wielu widzów zaczęło się wówczas zastanawiać, co dzieje się z jego synem Andrzejem.

Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?

"Chłopaki do wzięcia". Co dziś robi Andrzej?

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się pewne informacje na temat życia Andrzeja z “Chłopaków do wzięcia”. Jedna z internautek napisała na grupie zrzeszającej fanów programu, że swego czasu mężczyzna miał wyjechać za granicę. Nie poinformowała jednak, czym się tam zajmował. 

- Andrzej wyjechał za granicę, to wiem na pewno. Gdzie jest ani czym się zajmuje nie wiem, ale przy ojcu nauczył się dekarstwa, więc myślę, że tym się zajmuje - czytamy w komentarzach na Facebooku “Chłopaki do wzięcia - Fani programu”.

"Chłopaki do wzięcia". Andrzej ma problemy ze zdrowiem?

Inna internautka napisała z kolei, że jakiś czas temu widziała Andrzeja na izbie przyjęć szpitalu w mazowieckim w Węgrowie. Mężczyzna miał pojawić się w placówce razem ze swoją mamą. Fanka programu wyznała, że wyglądał na zmęczonego życiem. 

- Andrzej miesiąc temu był w szpitalu w Węgrowie, ma się dobrze choć wygląda na zmęczonego życiem, był z matką bo tak się przedstawiła w rejestracji. Nie wygląda jakby dachy robił - czytamy na grupie.