Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Alicja Bachleda-Curuś długo ukrywała syna. Wyciekło zdjęcie, Henry to kopia mamy
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 27.09.2023 20:11

Alicja Bachleda-Curuś długo ukrywała syna. Wyciekło zdjęcie, Henry to kopia mamy

Alicja Bachleda-Curuś
Instagram @alicjabc

Syn Alicji Bachledy-Curuś ostatnio został uchwycony podczas spaceru ze swoim ojcem. Colin Farrel i Henry Tadeusz przechadzali się ulicami Los Angeles, gdzie zostali zauważeni, a ich wspólne zdjęcia trafiły do sieci. 

Związek Alicji Baczledy-Curuś i Colina Farella

Mimo że związek Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farella już dawno przeszedł do historii, para musi pozostawać w poprawnych stosunkach ze względu na syna. 

Aktorzy poznali się na planie filmu “Ondine”, w którym grali główne role. Pod koniec 2008 r. stało się jasne, że zostali parą, a niespełna rok później, w październiku 2009 roku przyszedł na świat ich syn Henry Tadeusz. Farell ma jeszcze jednego, starszego syna ze związku z modelką Kim Bordenave. 20-latek cierpi na rzadką i nieuleczalną chorobę, która utrudnia mu funkcjonowanie.

To koniec plotek. Katarzyna Cichopek przekazała pilne wieści z domu w Starej Miłosnej. Długo na to czekała

Colin Farrel zabrał syna na galę rozdania Oscarów

Colin Farrel był nominowany do nagrody dla najlepszego aktora podczas tegorocznych Oscarów. Henry Tadeusz pojawił na gali u boku swojego taty i kilkukrotnie wypowiadał się do kamer, a także znalazł się na zdjęciach. Wówczas o synu aktorskiej pary zrobiło się głośno. Teraz Farrel był widziany z synem w Los Angeles, a do sieci trafiły zdjęcia zrobione podczas ich spaceru.

Syn Alicji Bachledy-Curuś na spacerze z ojcem w Los Angeles

14-letni syn Alicji Bachledy Curuś i Colina Farrela wzbudził ogromne zainteresowanie mediów. Farrel miał na sobie czarną opaskę oraz koszulkę i spodnie w tym samym kolorze, za to Henry trzymał puszkę z napojem i przechadzał się w białej koszulce i beżowych spodniach. Amerykańscy internauci są nim zachwyceni i wielu z nich wróży mu sporą karierę w Hollywood. 

Tagi: dziecko Aktor