Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niewiarygodne doniesienia o Viki Gabor. Przecież ona ma dopiero 16 lat
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 27.09.2023 17:35

Niewiarygodne doniesienia o Viki Gabor. Przecież ona ma dopiero 16 lat

Viki Gabor
fot. Instagram @vikigaborofficial

Viki Gabor to bezapelacyjnie jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Niebywałe, że artystka ma dopiero 16 lat, a już powstał o niej serial dokumentalny, który miał swoją premierę 17 kwietnia. O czym jest show “Viki Gabor: Mój Świat”?

Viki Gabor to jedna z najbardziej znanych nastolatek w Polsce

Viki Gabor, mimo młodego wieku ma już na swoim koncie liczne osiągnięcia. Mogliśmy poznać ją dzięki programowi “The Voice Kids”, w którym dotarła aż do finału. Ostatecznie zajęła drugie miejsce, ale był to początek jej dalszej kariery muzycznej. 

Niedługo później przeszła preselekcje do Eurowizji i wygrała międzynarodowy konkurs. Aktualnie wiele się wokół niej dzieje. Artystka wydała już dwie płyty, a jakiś czas temu powstał o niej serial dokumentalny.

To koniec plotek. Katarzyna Cichopek przekazała pilne wieści z domu w Starej Miłosnej. Długo na to czekała

Ile zarabia młoda gwiazda? Kwoty są zaskakujące

Ostatnio sieć obiegły doniesienia o zarobkach młodej gwiazdy. Portal “Pomponik” donosił, że 16-letnia gwiazda za jeden koncert otrzymuje od 10 do 20 tysięcy złotych. Artystka jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie za współprace z firmami i publikację postów sponsorowanych może dostawać nawet 30 tysięcy złotych. Na razie jednak jej finansami zajmują się rodzice - Ewelina i Dariusz.  

O Viki Gabor powstał serial dokumentalny

Jakiś czas temu o wokalistce powstał serial dokumentalny. “Viki Gabor: Mój Świat” to ośmioodcinkowy format opowiadający o 15-latce, która dzięki swojej pasji, z nieśmiałej i zamkniętej w sobie dziewczynki przeobraziła się w odnoszącą sukcesy idolkę młodego pokolenia. - Wszyscy mówili o mnie, a teraz ja chciałabym opowiedzieć coś o sobie - komentowała Viki. 

Kamera towarzyszyła jej podczas koncertów, zagranicznych podróży, a także podczas jej życia codziennego. Twórcy dokumentu rozmawiają z jej rodziną, managementem oraz ważnymi postaciami ze świata muzycznego.

Tagi: Viki Gabor