Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ile zarabia Viki Gabor? Trudno uwierzyć, ona ma dopiero 16 lat
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 26.09.2023 21:40

Ile zarabia Viki Gabor? Trudno uwierzyć, ona ma dopiero 16 lat

Viki Gabor
KAPIF

Viki Gabor należy do grona najmłodszych gwiazd polskiego show-biznesu i obok Roxie Węgiel i Sary James może pochwalić się największymi sukcesami. 16-latka już teraz zarabia krocie, a w przyszłości kwoty mogą być jeszcze większe. O jakich pieniądzach mówimy?

Viki Gabor należy do najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia

Viki Gabor jest 16-letnią wokalistką, która popularność zdobyła dzięki udziałowi w drugiej edycji "The Voice Kids". To właśnie dzięki zwycięstwu została wybrana na reprezentantkę Polski w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Zajęła w nim pierwsze miejsce, wykonując swój największy dotąd przebój pt. "Superhero".

Viki Gabor wykonuje muzykę z gatunku pop i regularnie koncertuje. W parze z sukcesami idą też ogromne pieniądze i już teraz śmiało można powiedzieć, że 16-latka zgarnia bajońskie sumy. Co ciekawe, nastolatka zarabia nie tylko na występach i sprzedanych płytach, ale również poprzez dodawanie postów sponsorowanych na swoim koncie na Instagramie. O jakich pieniądzach mowa?

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Wokalistka regularnie występuje, nagrywa piosenki i udziela się w mediach

Choć Viki Gabor żyje niejako w cieniu Roxie Węgiel, a po piętach depcze jej Sara James, to nie sposób odmówić młodej gwieździe ugruntowanej pozycji na polskiej scenie muzycznej i potężnego grona fanów. Choć Viki Gabor czasem sprawia wrażenie, że pojawia się na scenie z przymusu, to na jej koncerty przychodzą prawdziwe tłumy.

Portal Pomponik.pl przyjrzał się temu, ile nastoletnia gwiazda zarabia, publikując w swoich mediach społecznościowych posty sponsorowane. Jak się okazuje, Viki Gabor w ten sposób może sobie dorobić więcej... niż występując na scenie!

Ile Viki Gabor zarabia? Kwoty przyprawiają o zawrót głowy

Zdaniem portalu Pomponik.pl, 16-letnia wokalistka za jeden koncert dostaje od 10 do 20 tysięcy zł. Tymczasem współprace z firmami i publikację postów sponsorowanych w social media może otrzymywać nawet 30 tysięcy złotych!

Całe szczęście na razie wokalistka nie musi przejmować się ogromnymi sumami na koncie, gdyż jej finansami zarządzają rodzice - Ewelina i Dariusz. Z pewnością do "osiemnastki" kwota ta jeszcze znacznie urośnie i w dorosłe życie Viki Gabor wkroczy z niemałą fortuną.

Źródło: Pomponik.pl

Tagi: Viki Gabor