Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zygmunt Chajzer w ogniu krytyki. Wszystko przez wpis o Ukrainkach
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 08.04.2022 15:37

Zygmunt Chajzer w ogniu krytyki. Wszystko przez wpis o Ukrainkach

zygmunt chajzer ukraina
TRICOLORS/East News

Zygmunt Chajzer od początku wojny pomagał Ukraińcom, którzy uciekali do Polski. Wśród nich znalazła się rodzina pani Luby, która na co dzień pracuje dla Filipa Chajzera. Starszy prezenter wrzucił na Instagrama post w tym kontekście, który wywołał jednak burzę. Fani nie mogli pojąć tego, co napisał.

W dużą pomoc dla rodzin z Ukrainy jest zaangażowany również Filip Chajzer, który pokazywał, w jakich warunkach muszą przebywać tymczasowo osoby uciekające z ogarniętego wojną kraju - dzieci, dorośli i zwierzęta w wielkich halach i czekający na znalezienie domu lub powrót do Ukrainy.

Zygmunt Chajzer zamieścił na Instagramie wpis. Wybuchła wielka burza

Zygmunt Chajzer od początku wojny był bardzo zaangażowany w pomoc dla ukraińskich rodzin, które przybywały do Polski. Udzielił schronienia czterem kobietom i dwóm dzieciom - to rodzina pani Luby z Iwano-Frankowska, która na co dzień pracuje dla jego syna, Filipa.

- Przekazałem im swoje mieszkanie. 12-letnia Katia już chodzi do szkoły, a jedna z pań została asystentką nauczyciela w szkole na Ursynowie. To wszystko zaczyna fajnie funkcjonować, łatwo mi pomagać, bo niedaleko pracuję - mówił Zygmunt Chajzer w rozmowie z "Faktem".

Dodał również, że gdy będzie cieplej, przyjmie kolejne osoby, które będą potrzebowały pomocy - szykuje już do tego swój domek letniskowy.

Jednocześnie zabrał się do pracy w odnawianiu miejsca, w czym pomagają mu jego gościnie. W czasie malowania i odświeżania przestrzeni Zygmunt Chajzer dodał jeden wpis, który skończył się prawdziwą burzą.

- Co kraj, to obyczaj. W Ukrainie malowaniem mieszkań zajmują się też kobiety! U mnie malują Wiktoria i Ludmiła i są znakomite w tym, co robią. Dokładnie, czyściutko, perfekcyjnie! Polecam gorąco! - pisał.

W komentarzach wiele niezadowolonych obserwujących gwiazdora pisało, że "obyczajami został Pan chyba w czasach średniowiecza". Wyrzucano mu, że wiele kobiet robi podobne prace w swoich domach i nie jest to niczym dziwnym.

- Miałam 16 lat i już malowałam swój pokój. Teraz robię o wiele więcej remontowo. Brawo dla Pań - pisała jedna z nich.

- W Polsce też przeważnie w przeciętnym domu malują, tapetują i meblują kobiety - dodała inna. Zygmunt Chajzer nie odpowiedział jednak na żadne komentarze.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl