Rozrywka.Goniec.pl

Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor fot. KAPiF

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Maciej Dowbor skomentował odejście Piotra Gąsowskiego. "Muszę ochłonąć"

8 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jeden z najpopularniejszych formatów rozrywkowych telewizji Polsat. Z programem pożegnały się już trzy gwiazdy, w tym Piotr Gąsowski. Odejście aktora z uwielbianego przez widzów show postanowił skomentować jego współprowadzący Maciej Dowbor.

Piotr Gąsowski odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Nie milkną echa po serii zwolnień celebrytów, tworzących ekipę programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Z rolą jurora pożegnali się Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka, a Piotr Gąsowski w ramach solidarności z koleżanką sam zrezygnował z funkcji gospodarza show.

Za sprawą masowych zwolnień najprawdopodobniej stoi Edward Miszczak, który już za kilka dni oficjalnie obejmie funkcję dyrektora programowego stacji . Jego decyzje nie spodobały się wielu celebrytom, a głos w sprawie zabrała między innymi Agata Młynarska .

Maciej Dowbor o odejściu Piotra Gąsowskiego z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Teraz sytuację skomentował Maciej Dowbor , który tworzył z Piotrem Gąsowskim uwielbiany przez widzów duet prowadzących. Celebryci prowadzili program od samego początku, dlatego 44-latkowi trudno jest uwierzyć w to, co się obecnie dzieje.

- Dużo się zmienia w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". O wszystkim dowiedziałem się dopiero wczoraj przed południem. Wciąż jestem w szoku i muszę ochłonąć. Stworzyliśmy z Gąsem nie tylko duet zawodowy, dajcie mi jeszcze chwilę - napisał na Instagramie.

Maciej Dowbor nie wyobraża sobie dalszej pracy na planie programu bez swojego przyjaciela. Prowadzenie show dziennikarz nazywa największą zawodową przygodą swojego życia.

- "TTBZ" to największa zawodowa przygoda mojego życia i 9 lat wspaniałych przeżyć! Ponad połowa mojej historii w Polsacie! Kocham ten program! Nie wiem, jak skomentować to, co się wydarzyło z Piotrem Gąsowskim! Jestem w szoku… potrzebuję więcej czasu! Stworzyliśmy fajny duet i nawet nie wyobrażam sobie, jak "TTBZ" może istnieć bez niego. Tyle na teraz… - dodał.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >

Telewizja

Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"
Czytaj więcej >

Telewizja

Marzena Kipiel-Sztuka przeszła przez piekło. Każda jej miłość kończyła się na cmentarzu
Czytaj więcej >

Telewizja

Metamorfoza gwiazdy "Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz zaskoczyła fanów
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]