Rozrywka.Goniec.pl

Alicja Węgorzewska fot. screen "The Voice Senior"

"The Voice Senior". Rafał Brzozowski i Alicja Węgorzewska zalali się łzami

14 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Trwa najnowszy odcinek muzycznego talent show "The Voice Senior. Nie zabrakło w nim wzruszeń i emocji. Wszystko za sprawą występu 67-letniego Mariana, który opowiedział poruszającą historię.

"The Voice Senior". W programie polały się łzy

"The Voice Senior" to popularny program Telewizji Polskiej, który w każdą sobotę o godzinie 20:00 gromadzi przed telewizorami miliony widzów. 6 stycznia 2023 roku na ekranach zadebiutował czwarty sezon uwielbianego przez widzów muzycznego show. Podczas najnowszej edycji wokalne umiejętności seniorów oceniają Maryla Rodowicz i Piotr Cugowski, do których dołączyli Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus.

W ostatnim odcinku "The Voice Senior" nie zabrakło wzruszeń i ogromnych emocji. Na Przesłuchaniach w Ciemno pojawił się Marian Tarnowski z Wrocławia. Mężczyzna przedstawił się jako fan Czerwonych Gitar i zaprezentował jeden z największych hitów zespołu, utwór "Anna Maria".

"The Voice Senior". Występ pana Mariana wzruszył gwiazdy show

Występ seniora poruszył nie tylko publiczność zgromadzoną w studiu i przed telewizorami, ale również trenerów i prowadzącego. Alicja Węgorzewska i Rafał Brzozowski nie mogli powstrzymać łez. 67-latek podkreślił, że wykonana przez niego piosenka jest niezwykle ważna w jego życiu. - Ona (piosenka - przyp. red.) się łączy z imieniem, które nadałem mojej córce - wyjaśnił pan Marian.

Mężczyzna wytłumaczył, że nie ma obecnie kontaktu ze swoją córką. - Mój dom rodzinny nie był przykładem właściwego życia rodzinnego. Matka była bardzo despotycznym człowiekiem. Miałem nadzieję, że kiedy ja zostanę ojcem, to będzie wyglądało inaczej - powiedział uczestnik "The Voice Senior" .

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]