Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska we łzach. Wszystko z powodu wspomnień o Annie Przybylskiej
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.09.2022 20:59

"Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska we łzach. Wszystko z powodu wspomnień o Annie Przybylskiej

Pytanie na śniadanie
pytanienasniadanie.tvp.pl

Ida Nowakowska rozpłakała się podczas sobotniego wydania "Pytania na śniadanie" tuż po wyemitowaniu zwiastuna filmu o Annie Przybylskiej. Gwiazda przyznała, że wspomnieniom o aktorce towarzyszą ogromne emocje.

Film o Annie Przybylskiej jeszcze nie trafił na ekrany, a już wywołuje ogromne wzruszenie. Dowodem może być reakcja Idy Nowakowskiej, która nie potrafiła powstrzymać łez w "Pytaniu na śniadanie".

"Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska we łzach

Już na początku października na ekranach kin w całym kraju zagości film dokumentalny "Ania" opowiadający o życiu Anny Przybylskiej - kochanej przez miliony Polaków aktorki, zmarłej w 2014 r.

Obraz budzi ogromne emocje, a wielu fanów nie może się już doczekać, by móc przekonać się, jak w praktyce udało się odtworzyć historię niezwykle utalentowanej i charyzmatycznej artystki.

W sobotnim wydaniu "Pytania na śniadanie", prowadzonym przez Idę Nowakowską i Tomasza Wolnego pojawili się wyjątkowi goście - nauczycielka Anny Przybylskiej oraz jej koleżanka ze szkolnej ławy, która lata później uczyła w szkole jej córkę.

Jeszcze przed rozmową wyemitowano trailer "Ani", który wywołał niezwykłe wzruszenie w gospodyni "Pytania na śniadanie". Gdy kamerę skierowano na twarz prowadzącej, w jej oczach lśniły łzy.

Ogromne emocje w studiu "Pytania na śniadanie"

- Damy radę? - zapytał troskliwie Tomasz Wolny, gdy zobaczył, że jego ekranowa partnerka zalała się łzami.

Ida Nowakowska szybko doprowadziła się do porządku i wytłumaczyła widzom i gościom "Pytania na śniadanie", że obraz wiąże się z ogromnymi emocjami, których często nie łatwo jest powstrzymać.

- To są wzruszające wspomnienia. Widać, jak bardzo zapadła w pamięci ludzi, którzy z nią pracowali. Kiedy ktoś wspomina Annę Przybylską, zawsze mówi pozytywnie - zachwycała się prezenterka.

"Ania" zaliczyła już pierwsze pokazy przedpremierowe. Rodzina zmarłej aktorki jest zadowolona z efektu finalnego. Nowy film Michała Bandurskiego i Krystiana Kuczkowskiego większość widzów pozna już 7 października.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl